User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Avrupa Yakası Oto Elektrik Ustası Tavsiyesi

KaradumanBerke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Avrupa Yakası Oto Elektrik Ustası Tavsiyesi

Herkese merhaba. Forum içinde konuyu aradım ama bulamadım. Sorunum şu sağ far ampulü sol park lambası ve farların orjinal amerikanları sürekli olarak patlıyor. Her çeşit ampulü denedim lakin sonuç yine aynı. Bir de nadir de olsa sol camı kapatırken sıkışma önleme hareketini yapıp geri indiriyor. Bölgemde ki elektrikçileri gezdim ama farlara çare bulabilen olmadı. Elektrik tesisatı konu olunca da gerçekten düzgün anlayan birine göstermek istiyorum. Var mıdır Avrupa yakasında bir elektrik ustası tavsiyeniz ya da araba üzerinde şuna bakabilirsin diyeceğiniz bir durum? Şimdiden herkese teşekkür ederim.
    Volvo S60 / Volvo C30 / Mercedes - Benz Citan (O Artık Başkalarına Yar Oldu...)

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba, araç volvo ise maslak sanayide erkan ustayı öneririm, özellikle volvolar konusunda uzman. dükkanı favori oto elektrik diye geçiyor sanırım, ama ben yerine gitmedim hiç, birkaç defa telefonla arayıp bulunduğumuz servise çağırmıştık. en kötü ihtimal gençler volvo servisi elektrik işlerinde onunla çalışıyor, onlara da sorabilirsiniz.

KaradumanBerke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı e.sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, araç volvo ise maslak sanayide erkan ustayı öneririm, özellikle volvolar konusunda uzman. dükkanı favori oto elektrik diye geçiyor sanırım, ama ben yerine gitmedim hiç, birkaç defa telefonla arayıp bulunduğumuz servise çağırmıştık. en kötü ihtimal gençler volvo servisi elektrik işlerinde onunla çalışıyor, onlara da sorabilirsiniz.
    Çok teşekkür ederim iletişime geçeceğim
    Volvo S60 / Volvo C30 / Mercedes - Benz Citan (O Artık Başkalarına Yar Oldu...)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler