User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 20 ile 35 arası

Konu: Sigorta ve boya hakkında

EMG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada arka çamurluğa sürtenle tutanak tutmadık. Konuştum çocukla kız arkadaşının annesinin arabasıymış sigortadan yapılmasını istemiyorum dedi haberleri olmasın falan. Nakit olarak veriyim masrafı dedi. Bende boyacıdan fiyat alıp haber veririm dedim. O zaman bu şekilde yapmam daha iyi olur sanırım 3 yerine 2 kişinin sigortasından yapılmış olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım Sigortacıların Eksperleri Aynıdır Bunada Bir Bak Bir Eksper Birden Fazla Sigorta Şirketinle Çalışıyor...

Eksper Geldiğinde Onceden Kaportacınla Konus Fıyatları Guzel Guzel Gavur Gelınce Nasıl Verıcekse Oyle Versın Unutmayın Eksperler Hergun Fıyat Alıyorlar Fazla Fıyatı Yemezler

Ekspere Sende Anlatırsın Durumu Böyle Böyle Dersin Ben Arabamı Komple Boyatıcam İstesem Çizerdim Bunuda Yazardım Buraya Tarzında Konuş Bana Yardımcı Olun Bu Süreç Hakkında De Bir Çay Ismarla Belki 100 TL Fazla Yazar

Ben Eski Arabamı Aynı Senın Gibi Boyatmıstım Vurmuslardı Elımde 3 Adet Farklı Eksperlerı Olan Tutanak Vardı Aradım Şirketleri Durumumu Anlattım Hepsini Bir Arada Yaptıracagım Bana Saat Olarak Eksper Gönderin Dedim 9-12 arası Değil 11 Gibi Net Saatte Gelsin Dedim 3 Gun 5 Gun Gec Olsun Dedım Sagolsunlar 1 Hafta Sonrasına Net Saati Ve Eksperin Telefonunu Verdiler Öteki Sigortaları'da Arayıp Ben 11.12 Arası Sanayideyim Kesinlikle Eksperin O Saatte Gelmesi Lazım Dedim Ve Ayarladım

İlk Eksper Geldi ***** Ötekileri Bekletmek İçin Oyaladım Anlattım Böyle Böyle Falan Ötekilerde Geldi 3'ünede İzah Ettim Durumu Benim Amacım Yarısı Mavi Yarısı Lacivert Araba Olmasın Vs Diye Hepsi 3'er 5'er İkramda Bulundular

Şimdi Son Mesajında 2 Sigorta Diyorsun Direk Yetkili Biriyle Konuş Telefonda Olmadı Kıllık Çıkarıyorlar Git Direk Müdürlüklerine Al Önüne Yetkili Birisini Saat Açısından Gelen Eksperleri Birbirine Çok Yakın Tut İkiside Dosyanı Aynı Anda Açsın Aynı Anda Kapansın'ki Birinden 3 Gün Sonra 300 Otekınden 500 Diye Yakınma

Çok Yazdım Ama Sigorta Şirketlerinin Adlarıda Eften Püften'se Ödemeyi Çok Kıllatabılıyorlar Kaskon Yok Galıba Olsaydı Onlara Yaptırır Onlar Rucu Ederlerdi

Bu Arada Tramer Kayıtlarına Gelince O Ne Saçma Bir Sistemdir Tamam Eyw Güzel Birşey Ama Benim 2 Kaydım Var 1'inde Ön 2'inde Arka Tampon Değişti Orda Kazanın Boyutu'da Yazsa Güzel Olurdu Ama Adamlar Sanki Saldırırcasına Kaskodan Yaptırmayın Dercesıne KAZA/ÇARPIŞMA/DEVRILME Yazıyorlar Anlamak Mümkün Değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Xenomorph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım Sigortacıların Eksperleri Aynıdır Bunada Bir Bak Bir Eksper Birden Fazla Sigorta Şirketinle Çalışıyor...

Eksper Geldiğinde Onceden Kaportacınla Konus Fıyatları Guzel Guzel Gavur Gelınce Nasıl Verıcekse Oyle Versın Unutmayın Eksperler Hergun Fıyat Alıyorlar Fazla Fıyatı Yemezler

Ekspere Sende Anlatırsın Durumu Böyle Böyle Dersin Ben Arabamı Komple Boyatıcam İstesem Çizerdim Bunuda Yazardım Buraya Tarzında Konuş Bana Yardımcı Olun Bu Süreç Hakkında De Bir Çay Ismarla Belki 100 TL Fazla Yazar

Ben Eski Arabamı Aynı Senın Gibi Boyatmıstım Vurmuslardı Elımde 3 Adet Farklı Eksperlerı Olan Tutanak Vardı Aradım Şirketleri Durumumu Anlattım Hepsini Bir Arada Yaptıracagım Bana Saat Olarak Eksper Gönderin Dedim 9-12 arası Değil 11 Gibi Net Saatte Gelsin Dedim 3 Gun 5 Gun Gec Olsun Dedım Sagolsunlar 1 Hafta Sonrasına Net Saati Ve Eksperin Telefonunu Verdiler Öteki Sigortaları'da Arayıp Ben 11.12 Arası Sanayideyim Kesinlikle Eksperin O Saatte Gelmesi Lazım Dedim Ve Ayarladım

İlk Eksper Geldi ***** Ötekileri Bekletmek İçin Oyaladım Anlattım Böyle Böyle Falan Ötekilerde Geldi 3'ünede İzah Ettim Durumu Benim Amacım Yarısı Mavi Yarısı Lacivert Araba Olmasın Vs Diye Hepsi 3'er 5'er İkramda Bulundular

Şimdi Son Mesajında 2 Sigorta Diyorsun Direk Yetkili Biriyle Konuş Telefonda Olmadı Kıllık Çıkarıyorlar Git Direk Müdürlüklerine Al Önüne Yetkili Birisini Saat Açısından Gelen Eksperleri Birbirine Çok Yakın Tut İkiside Dosyanı Aynı Anda Açsın Aynı Anda Kapansın'ki Birinden 3 Gün Sonra 300 Otekınden 500 Diye Yakınma

Çok Yazdım Ama Sigorta Şirketlerinin Adlarıda Eften Püften'se Ödemeyi Çok Kıllatabılıyorlar Kaskon Yok Galıba Olsaydı Onlara Yaptırır Onlar Rucu Ederlerdi

Bu Arada Tramer Kayıtlarına Gelince O Ne Saçma Bir Sistemdir Tamam Eyw Güzel Birşey Ama Benim 2 Kaydım Var 1'inde Ön 2'inde Arka Tampon Değişti Orda Kazanın Boyutu'da Yazsa Güzel Olurdu Ama Adamlar Sanki Saldırırcasına Kaskodan Yaptırmayın Dercesıne KAZA/ÇARPIŞMA/DEVRILME Yazıyorlar Anlamak Mümkün Değil
    Teşekkür ederim açıklaman için dikkate alıcam yazdıklarını.

Bana 3 ayrı kişi çarptı 2si ile tutanak tuttum eğer istersem diğeriylede tutanak tutabilirim veya nakit olarak alabilirim. Hangisi daha karlı olur?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-G Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim açıklaman için dikkate alıcam yazdıklarını.

Bana 3 ayrı kişi çarptı 2si ile tutanak tuttum eğer istersem diğeriylede tutanak tutabilirim veya nakit olarak alabilirim. Hangisi daha karlı olur?
    Normal İnsan Fiyatıyla Nakit Olarak Alman Daha İyi Olur Bence

Ayrıca Sigorta Şirketlerini Yazarsan Ödemeleri Hakkında Belki Bildiğim Şirketlerdir Bilgi Verebilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biri anadolu sigorta biride garantiydi yanılmıyorsam. Bi dk inip arabadan aliyim kağıtları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bekliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-G Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biri anadolu sigorta biride garantiydi yanılmıyorsam. Bi dk inip arabadan aliyim kağıtları
    Aynen böyleymiş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Garanti Sıkıntı Çıkarmaz Çıkarırsada Bir İki Bağırıp Çağırma Ve Yetkiliyle Görüşme Sonucu Verir

Anadolu Sigorta 1 Ay İçersinde Öder

Diye Bir Yorum Aldım Sigorta Şirketinde Çalışan Arkadaşımdan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi öyleyse bakalım İlk tutanak tarihi 01.01.2010. 27 gün olmuş 1 ay süremiz var sanırım dimi sonra yanıyormu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hemen Arasın Diyo Şirketleri Sorsun Diyo 1 Haftada olan Var 1 Ayda Var Dedi Her Şirketin Kendine Göre Bir Poliçesi Var Yaptıramaz Sonra Dedi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer tarihi geçme gibi bi durum olursa çarpan adamı arayıp tekrar zabıt tutma şansım varmı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tutarsın öteki zabıtları onunda senınde hıcbırsekılde ıbraz etmıs olmaman lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki şuan tuttuğumuz zabıtın fotokopisi adamda var. Adam o fotokopiyi sigorta şirketinemi veriyor kendindemi kalıyor sigorta şirketine verdiyse sanırım kötü olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o zmn geçmiş olsun abi tabi bakmak lazım sürelerine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam o zaman yarın ben bi ariyim, adam 10 gün süresi var demişti çünkü. Bende hiç müsait olamadım gidemedim sanayiye. Şimdide kar kış falan, inşallah anlayış gösterirler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sigorta şirketlerini aradım şimdi, hasarınız karşılanmadığı sürece bi süre kısıtlaması yok dediler, Geçen süre zarfında götüremediğinize dair mazeretinizi dilekçe olarak yazarsanız iyi olur dediler

Bi sıkıntı olmaz gibi gözüküyor şuan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)