User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: İstanbul Sunroof Ustası ??

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İstanbul Sunroof Ustası ??

Arkadaşlar bostancıda veya maslakta iyi bir sunroof ustası arıyorum. Uzun süredir bakım yaptırmadım çok yavaş açılıp kapanıyor, temizlenip yağlanması ve ince ayarı gerekli. Daha önceden bildiğiniz iyi usta varmıdır? Avrupa anadolu fark etmez yeter ki işinin ehli olsun?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiden Minauto sırasında art oto cam'da çalışan İsmet usta vardır, bütün mini'lerime o bakardı sanırım artık ümraniye'deymiş telefonunu özelden gönderebilirim.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R-13239 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eskiden Minauto sırasında art oto cam'da çalışan İsmet usta vardır, bütün mini'lerime o bakardı sanırım artık ümraniye'deymiş telefonunu özelden gönderebilirim.
    ismet ümraniyede dükkan açtı art oto'da yine zeki usta devam ediyor, iki yaka için ikisini öneririm bende

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende hangisiydi hatırlamıyorum ama 2 tane tavsiye ustaya gittim, ilgilenmediler bakmadılar bile. Uyuz olup kendim söküp halletmiştim sonunda
    Hatta bir tanesine arabayı bakıma götürdüğüm ustayla gitmiştim, o da bakmamıştı, sonra gel falan dedi. Aaa? demişti bizim usta, herife bak resmen ilgilenmedi bakmak istemedi diye...
    Böyle çok tavsiye edilen isimlerdi hesapta. Konuyu bulursam göndereyim, bakalım bu isimlerden biri mi acaba...

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R-13239 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alabilirim hocam minilerden anlasın yeter. Aracı ilk aldığımda bakım yapsın diye bilmediğim bir yere götürdüm. Hiçbirşeyi olmayan sadece yağlaması gereken sunroof'u söktü bişeyler yaptı ondan sonra rüzgar sesi gelmeye başladı. Şimdi hem yağlayacak hem de ince ayarını yapacak bilen biri lazım bana. Bu usta iyi ise alayım telefonunu.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

GuneyOnur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 2 sene önce Kartal Oto Sanayinin bir arka sokağında Şimşek Sunroof vardı. Google'dan konuma ulaşabilirsiniz. Mercedes W204 Coupe aracımın Komple Cam Tavan açılıp kapanma sorununu çözmüşlerdi. Sonrasında herhangi bir sorun yaşamadık tavsiye ederim. Arayın görüşün isterseniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler