User Tag List

Sayfa 51/60 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon
1139 sonuçtan 951 ile 969 arası

Konu: Plastidip Uygulama Fotoğrafları

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ürün ile araç dodiği ve plastik tamponlar da boyanabiliyor mu? yani dtokulu yüzeylerde de tam etki sağlanabiliyor mu acaba?

aeraus1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın kardeşim çokca yaptığımız bir uygulama. Yeni nesil airbag hasarlı araçlarada uyguluyoruz. Ancak doğruyu söylemek gerekirse ciddi bir uğraş ve yetenek istiyor. Alıp gerekli işlemleri yapamassan doğru sonuç alamassın. Sana yalancı çıkmak istemem. Yinede yaparım diyorsan ayrıntıları veririrm.

Anladığım kadarıyla biraz zor bi işlem. Diğer alternatifler biraz pahalıya geliyor. Ayrıntıları öğrenmek isterim sorun olmazsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenimahalledeki Bayi hakkında bence cok fazla yanlış detay verilmiş
    Jant + başka bir şeylerin fıyatı eklenmıs olabılır ıc temızlık vs gıbıı
    4 jant ıcın o fıyatları vermelerı ımkansız

cok yakın arkadaslarım sahıbı benım ayrıca kendı arabamı boyadık plasti dip ile iscilık ve kalıte konusunda kusursuzdur kesınlıkle bır yanlıs anlasılma var.

[IMG]http://i.hizliresim.com/M9PRP2.jpg
    Hiç bir şey yok sadece 4 tane jant.Dün gibi hatırlıyorum..Sadece bir kutu dip içinde 56lira+kdv şeklinde bir fiyat verildi.İnternette 49,9tl iken.

yavuz364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hiç fosforlu yada farklı plastidip kullanan yok mu acaba ???
    Quattro...Torukcars ARGE & Kulvar.info.tr

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne gibi
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi sitede "neon spray" " efekt spray" " kamuflaj sprey" gibi şeyler gördüm de o yüzden merak ettim
    Neon spray uygulanmış bi fotoğraf göremedim hiç..
    Ne gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neon dedikleri bizim "glow in the dark" . yani ışığı depoluyor depoluyor ışık sönünce o depoladığını yansıtıyor. Gel gelelim traş. valla varillerce var ben beğenmediğimden satmıyorum duruyor. Kimseye öndermiyorum dahi.

Floresan serileri ise. Hani bu fosforlu kalemler yokmu onlar gibi. beyaz zemine uygulama şartı var. Acayip dikkat çekici oluyor. Gel gelelim Türkiyeye yaz geldimi solma yapıyor. Çünkü plastidip değil ama tüm dünyada floresan renk pigmentleri maksimum 30 dereceye kadar dayanabiliyor. İç aksam, jant vs uygulayabilirsin. Komple araçta tavanda solma yapar önermem.

Tüm sorularınızı bana mutlaka sorun yanlış birşey edinmeyin
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ediyorum Ben arabanın üstünde çizgileri flan fosforlu düşünüyordum aslında.
    Amerikadaki şerif arabalarında yıldızlar flan var inanılmaz duruyor..
    Neon dedikleri bizim "glow in the dark" . yani ışığı depoluyor depoluyor ışık sönünce o depoladığını yansıtıyor. Gel gelelim traş. valla varillerce var ben beğenmediğimden satmıyorum duruyor. Kimseye öndermiyorum dahi.

Floresan serileri ise. Hani bu fosforlu kalemler yokmu onlar gibi. beyaz zemine uygulama şartı var. Acayip dikkat çekici oluyor. Gel gelelim Türkiyeye yaz geldimi solma yapıyor. Çünkü plastidip değil ama tüm dünyada floresan renk pigmentleri maksimum 30 dereceye kadar dayanabiliyor. İç aksam, jant vs uygulayabilirsin. Komple araçta tavanda solma yapar önermem.

Tüm sorularınızı bana mutlaka sorun yanlış birşey edinmeyin

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    o zmn neon plasti dip ile araç altı renklendirilebilir (kesin şimdi yazdımya yapan olur kısa süre içinde ) aşırı mantıklıymış
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepsi mümkün. Dediğim gibi uzun süre öğlen güneşinde durmayacaksa (haftalardan bahsediyorum tabi birde yaz ayı). Yapabilirsiniz.

Araç altı içinse, valla okadar hasta adamda mutlaka vardır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @TaGo hocam sizden tech özel fiyat almak istiyorum Öncelikle okuduğum kadarıyla HB kasa bir araç için 13 şişe sprey ideal ölçü olarak söylenmiş. 13 kutu aldığım takdirde bana maliyeti ne olacak aracı komple kaplamayı düşünüyorum. Birde mavi üzerine uygulayacağım mavi ve siyah üzerine uygulayacağım mavi arasında ton farkı olur mu ?

Aklımda 3 renk var birisi aracımın şu anki rengi olan mavi ( fakat farklı tonu olacak ) İkincisi kırmızı ve üçüncüsü Gold. Uzun ömürlülük açısından vs aralarında bir fark varmıdır? Yukarıda florasan renklerde solma olduğunu söylemişsiniz. üzerine birde parlatıcı kaplasak yine aynı solmayı yapar mı ?

Teşekkürker.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asla ama asla sprey ile komple araç kaplanmaz. İyi sonuç alamassınız. Youtube videoları var. Çizgi çizgi olır kaput tavan gibi kıvrım olmayan parçalar.

Harici her konuda yardımcı olurum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asla ama asla sprey ile komple araç kaplanmaz. İyi sonuç alamassınız. Youtube videoları var. Çizgi çizgi olır kaput tavan gibi kıvrım olmayan parçalar.

Harici her konuda yardımcı olurum
    Anladım hocam. Nette fazlaca komple kaplanmış araç resmi ve videosu görmüştüm bu yüzden komple kaplamayı düşündüm. Aracımın komple boyaya ihtiyacı var ve boyatmak istemiyorum. ***** ülkemizde herkes boya lafını duyunca geri kaçıyor. Ama sizinle mutlaka alışverişim olacak hiç bişeyi yapmasam bile mutlaka jantlarımın rengini değiştirmek için plasti dip kullanacağım. 17" 5 kollu jant. için kaç kutu görür işimi?

( Yasak Olmadığını düşünerek ) yapmak istediğim komple kaplamanın örnek resmi : http://moonlightexpressautodetailing...s/hot-pink.jpg yada http://i1.ytimg.com/vi/HRWf3fIT7kA/hqdefault.jpg

kutaskullar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Orcun_Simsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım hocam. Nette fazlaca komple kaplanmış araç resmi ve videosu görmüştüm bu yüzden komple kaplamayı düşündüm. Aracımın komple boyaya ihtiyacı var ve boyatmak istemiyorum. ***** ülkemizde herkes boya lafını duyunca geri kaçıyor. Ama sizinle mutlaka alışverişim olacak hiç bişeyi yapmasam bile mutlaka jantlarımın rengini değiştirmek için plasti dip kullanacağım. 17" 5 kollu jant. için kaç kutu görür işimi?
    jant başına 1 kutu oluyor (jant paketi diye satılan paketler 4lü)

Benimde bir sorum var acaba araç içinde kapı tutacakları 2-3 kat geçsem sökülme soyulma yapar mı daha fazla kat mı atmalıyım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özellikle vw grubu ve renault grubu iç trim soyulmalarına Preval set ile uygulama yapınız. Preval set kampanyalarını görebilirsiniz sitelerimizde. Sprey 15-20 cm uzaktan sıktığımızda 5 cm genişliğinde atar. Buda iç trim gibi ince parçalarda ön panjurlarda vs çok fire verdirir. Preval setin spreyi ise mak 3 cm çaplı attığından firesi daha az olur.

Trim vb kapı kolu uygulamalarında heleki 7-8 kat attığınızdan emin olun. Çünkü daimi elimizle dokunuyoruz. Bu arada bu parçaları komple kaplamaya gayret gösterin, tek taraftan kaplarsanız sürekli elleyip çektiğimizden dolayı zayıf tarafından doğal olarak kalkar.

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tago abi jant kaplama setin kampanyası devam ediyor mu ? Renk olarak neler seçebiliriz ? Tech'e özel kampanyalarından faydalanabilir miyiz abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jant kampanyası hep var. Avantajı şu; tüm ama tüm özel renkler dahi yapılabiliyor. ***** spreyde bu özgürlüğümüz yok. Kimisi özel bir mavi istiyor, kimisi çok metalik yeşil, kimisi bira sarısı vsv vs. Bunlar ancak jant kampanyası ile çözülebiliyor. Bu arada adı jant kampanyası ama aslında 1 lt malzeme almış oluyorsunuz. Yanındada bunu atmaya yarayan 3 adet spreyer kafa.

Kampanya devam ediyor. İstediğiniz birşey varsa yaparız

kutaskullar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golf 5 aracımın klima panelindeki yanığı gizlemek için daha önce Carbon Fiber desenli 3M folyo ile kaplamıştım ancak bi süre sonra çok iyi durmadığını fark ederek plasti dip ile kaplamaya karar verdim. Uygulamak çok kolay aracın içinde kullanmak istemediğimden sökerek yaptım (sökmek çok daha zor )

Daha sonra ön ızgaradaki VW amblemine de el attım, uygulama videosu yok fakat bantları sökme ve detaylı sökme videosu var Plasti Dip Vw Emblem - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul anadolu yakasinda nerelerden temin edebiliriz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)