User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Soft99 Tire Black Wax Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Soft99 Tire Black Wax Incelemesi

Bildiğiniz gibi, fırsat buldukça japon ürünleri hayranlığım nedeniyle özellikle Soft99 ürünlerini alıp kullanıp izlenimlerimi sizlerle paylaşıyorum. Geçen sene Soft99 Tire Black Wax ürününden almıştım. Birkaç defa kullandım hatta her seferinde video çekimleri de yaptım ama her seferinde ben kesin bir yanlış yapıyorum bu ürün neden yüzeyde çok parlaklı vermiyor, wax değil mi, lastik parlatıcı değil mi bu birader diye kendi kendime söyleniyordum ve o yüzden de paylaşım yapmıyordum.
    Her defasında ürünü sürüp biraz bekledikten sonra wax siler gibi ürünün fazlasını lastik yanağından siliyordum ve her seferinde de sanki hiçbirşey yapmamışım sanıyordum. Paranoyak olmama ramak kalmıştı; en sonunda youtube'da başkalarının hazırladığı videoları izledim ve gördüm ki bende hata yok, o zaman paylaşımı yapayım dedim.

Efendim, ürün videodan da görüleceği üzere siyah renkte ve wax kutusu gibi teneke kutu içinde satılıyor. Güzel olan kısım, kutu üzerinde kendine ait bir süngeri olması. Ürünü ilk defa kullandığınızda eldiven takmanıza gerek yok ama kullandıkça tenekenin dibine doğru gittiğinizden her defasında kutunun yan yüzeyinde kalan kalıntılar nedeniyle parmaklarınızın simsiyah olma riski var, gerçi yıkanınca çıkıyor ama ne gerek var risk almaya. Ben bir defa bunu tecrübe ettim ve sonrasında hep eldiven kullanarak ürünü kullandım.

Wax sürme tecrübesi olan arkadaşlar beni anlayacaktır; bu ürünü aynı wax sürer gibi sürmeniz ve biraz bekleyip fazlayı silmeniz gerekiyor. Bir tane bezi bu ürün için feda etmeniz gerekiyor. Eldiven tak, ürünü sür, biraz bekle ve bez ile fazlasını al, ölme eşşeğim ölme. Başka birşey kaldı mı ?

Valla bu şekilde uygulama süresi alıp başını gidiyor; hem yoruluyorsunuz hemde durduk yere bir tane de bezi feda ediyorsunuz. Geride bıraktığı finish ise açıkçası beni hiç memnun etmedi. Ben nereye sürdüm bu ürünü diye her seferinde bakakaldım. Neyseki öcensi, sonrası fotoğraflardan olay biraz olsun anlaşılıyor.

İlk defa bir Japon ürünü beni hüsran etti, daha doğrusu çok memnun edemedi. Bu ürün, orijinal görüntü sevenleri memnun eder ama benim gibi biraz parlaklık arayanları memnun etmez.
    Bu arada, yağmur, çamur görünce en fazla 2 hafta dayanabiliyor.

Soft99 Tire Black Wax - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de valet pro'nun lastik parlatıcısını alıp beğenmedim aynı bu ürün gibiydi

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler paylaşım için. Mat parlaklık benim daha çok hoşuma gidiyor. Bu da mat ama baya etkisiz görünüyor. Bunun haricinde ne önerebilirsiniz? Islak bir görüntü vermeyen ve kullanımı kolay olan?
    "life is too short to drive boring cars"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı snrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler paylaşım için. Mat parlaklık benim daha çok hoşuma gidiyor. Bu da mat ama baya etkisiz görünüyor. Bunun haricinde ne önerebilirsiniz? Islak bir görüntü vermeyen ve kullanımı kolay olan?
    Bunun koruma olarak etkisi şahane ama uygulama zahmetli ve geride bıraktığı görüntü çok tatmin edici değil Gider bir tane daha alırım almasına ama bunun için kullanılmamış atlet yok tshirt bulmam lazım

Kanber Tastan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ürün benim rafımda da mevcut sizin gibi diğer SOFT99 ürünlerine olan ilgim dolayısı ile büyük bir hevesle aldım fakat beklediğim sonucu alamadım , yada bilmiyorum heyecanla beklentilerimi düşünmeden de almış olabilirim Sonuç olarak tam anlamıyla hüsran olmasa bile bence almaya değmez
    KSU ies Sohc Vtec Turbo-Sold
    REG EG K24
    Honda Stream RN3

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam's oneririm. EFSANE. Yillardir her markayi kullandim. Lastik ayakkabiya bile cila atarim. Konu hakkinda iddialiyim. Stac Plastic kadar parlak, meguiars kadar kalici bir urun. Fakat fiyati baya pahali

mc pherson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakan abi inceleme için eline sağlık. Ürün 2 sene kadar önce Tr'ye ilk geldiğinde benim de deneme şansım olmuştu. Dediklerini bire bir ben de gözlemledim. Ayakkabı boyasına benzetmiştim ben. Hatta ucuz bir ürün olsa tofaş, broadway kullananlar arasında çok popüler olur dedik. Onların solan ve grileşen tamponları için bire bir. Hatta ayakkabı boyası bile yapılabilir. Bir tek lastik parlatıcı olmaz demiştim. Neden böyle bir ürün üretildi bilmiyorum, japonlara akıl sır ermiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mc pherson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan abi inceleme için eline sağlık. Ürün 2 sene kadar önce Tr'ye ilk geldiğinde benim de deneme şansım olmuştu. Dediklerini bire bir ben de gözlemledim. Ayakkabı boyasına benzetmiştim ben. Hatta ucuz bir ürün olsa tofaş, broadway kullananlar arasında çok popüler olur dedik. Onların solan ve grileşen tamponları için bire bir. Hatta ayakkabı boyası bile yapılabilir. Bir tek lastik parlatıcı olmaz demiştim. Neden böyle bir ürün üretildi bilmiyorum, japonlara akıl sır ermiyor
    Bak o koku olayını unutmuştum, iyi dedin, kokusu da cabası, ama açık alanda uygulama yapınca koku çok rahatsız etmiyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler