User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: Carpex Lastik Parlatici ve Koruyucu Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet iyi sonuçlar bence. Yoksa carpex yıllardır f/p ürünüydü de biz mi bilmiyorduk abi ?
    Carpex'in tüm ürünleri iyimidir değilmidir bilemiyorum ama sırf bu lastik parlatıcı yüzünden markaya sardırdım.

Faruk_Vtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    lastık parlatıcıya sıra gelene kadar lastık yolda nelere maruz kalıyor, ıçlerınde en masum olanı şuphesız lastık parlatıcıdır..

hatta zarardan zıyade lastık parlatıcının lastığı dış etkenlerden koruduğunu ve çok duşuk bır oranda olsa sertleşmesını engelleyıp yumuşak kalmasını sağladığını duşunuyorum, sonuçta lastığı beslıyor derı koruma gıbı duşunulebılır..
    F&F CAR CLEAN - Detailing Center

Vtec II ES7 | Accord 2.4 EX. | C2 HDI | GPunto MJET 3K | Dizel Otomatik ERA...

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Belki 20 kere önermişimdir burada, millette ki marka takıntısı yüzünden kimsenin alıp kullandığını zannetmiyorum.

Hem kullanım kolaylıığı(ellerin kirlenmesi,davlunmaz içine sıkabilme), hemde fiyat performansı yüzünden senelerdir bunu kullanıyorum.

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Olmaz Ozgur illa bilmemne markasinin 150 cc si 89 tl olanindan alman lazim, ithal olmasi lazim...

Sampuani da ayni sekilde...

Hakan super isler yapiyor bu incelemelerle eline koluna saglik

deryaank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bunu ben ne zamandır arayıp bulamıyorum , hep köpük olanı çıkıyor karşıma. Yıllarca kullandım bu ürünü , plastik aksamlarda da güvenle kullanabilirsiniz . İz leke deformasyon hiçbir şey yapmıyor. Tavsiyem plastik aksamlara sıkmak yerine süngere sıkıp ya da beze , sizin bölgeye sürmeniz. Öbür türlü çok toz topluyor.
    Dizelde çok vibrasyon var abi

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi ara köpük olanindan kullanmistim gercekten guzeldi sadece davlumbazlarda kullanamiyordum bundan almak daha mantikli bitince alayim

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende geçtiğimiz aylarda Carpex aldım ama bendeki sprey köpük. Köpük pek kullanışlı değil ama dayanıklılık konusunda tavsiye edebilirim.

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Carpex hiç kullanmadım bilmiyorum

Ama sarp kesinlikle kullandığım tek lastik parlatıcı, tek ve en büyük sıkıntısı uygulama zorluğu

Ne sonax tire gel, ne meg sarp kadar uzun kalıcı oluyor ne de o kadar parlatıyor, bildiğin lastiklerim ıslak gibi kalıyor 2-3 gün sonrasında mat siyaha dönüyor

Birde benim jantlarım çamurluktan dışarı taştığı için sanırım birde ben bolca sürdüğüm için bol bol çamurluklara atıyor ilk 1-2 gün, bezle alıyorum çamurluk kapıdakileri

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yaklaşık 1 aydır atas pneubel kullanıyorum, çok hoşuma gitti. Parlak olanını aldım. ( Mat olan da var )

Arabayı yıkayalı yaklaşık 1 hafta oldu, araba toz içinde lastikler hala parlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ama sarp kesinlikle kullandığım tek lastik parlatıcı, tek ve en büyük sıkıntısı uygulama zorluğu

Ne sonax tire gel, ne meg sarp kadar uzun kalıcı oluyor ne de o kadar parlatıyor, bildiğin lastiklerim ıslak gibi kalıyor 2-3 gün sonrasında mat siyaha dönüyor

Birde benim jantlarım çamurluktan dışarı taştığı için sanırım birde ben bolca sürdüğüm için bol bol çamurluklara atıyor ilk 1-2 gün, bezle alıyorum çamurluk kapıdakileri
    Uygulamak kısmını eldiven giyerek çözüyorum ben, süngeride ayrı bi poşete koyuyorum. Kalıcılık kısmı ise aracı yıkıyorum lastik sarp ı yediği için zaten simsiyah oluyor. Bazen sarp hiç kullanmayıp direk süngeri lastiğe sürüyorum parlatmasa bile mat siyah kalıyor. Bir şişeyi neredeyse bir yıl kullanıyorum ki arkadaşların arabası falanda dahil.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Son 4 aracımda sarp kullanıyorum, aşırı derecede memnunum. Hem ucuz hem uzun ömürlü. Her yıkamada yapmak bile şart değil bence, 2 yıkamada bir yapsak yeterli geliyor. 1 kutu eldiven bulunduruyorum dükkanda, ameliyat eldiveni ile kullanıyorum elim de kirlenmiyor

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    patronum bundan kullanıyo kendi aracında lastikler 0 alındığından beri kullandıkça etkisi artıyo heralde tabakamı yapıo cidden koruyomu bilmiyorum ama yıkandığı zaman bile çok temiz duruyo 0 lastik gibi oluyo yıkamadan sonra. bikere normal parlatıcı denedim lastik yemedi bile bence çok güzel ürün urgulamasıda çok basit

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler