User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Yeni Baslayan Icin Tavsiye

Backstage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yeni Baslayan Icin Tavsiye

Uzun süredir aracımızı kendim yıkıyorum ve wax veya Sonax ın hızlı cilasını kullanıyorum.Araç Linea farları ciddi derecede solmuştu.Geçen hafta temizlemeyi denedim ve 1200 1500 2000 zımpara ardından elle elimdeki bir pastayı uyguladım son olarak wax ile biraz daha parlatmaya çalıştım.Sonuç eskisine göre çok iyiydi ancak tam olarak tatmin etmedi ancak elle çok da fazla bir şey beklememem gerektiğini anladım.Babamda bunun üzerine linkteki Polisaj makinesinin sipariş etmiş.Polisaj konusunda pek bilgiye sahip değilim detailing bölümünü okuduğumda da net olarak yeni başlayanlara her konuda bilgi alabileceğim bir konu bulamadım.

Michelin M-CP 1100 Polisaj Makinası 1100W Fiyatı

Bu ürün başlangıç için uygun mudur?
    Yeni başlayan biri için ne tür pastaları tavsiye edersiniz?Makine kullanımı hakkında bilmem gerekenler nedir?(Devir, bastırmak vb.)Ne tür pedler kullanmalıyım?
    Detailing ürünlerini nerden temin en uygun şekilde temin edebilir? Bursa da bulma şansım var mıdır?

İlk denememi farlarda yapmayı düşünüyorum.Boyada verniğe zarar vermekten korkuyorum şuanlık.Gerekli malzemeleri ve bilgileri edindikten sonra boya üzerinde denemelere geçmeyi düşünüyorum.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makinenin bastırmada bayılma durumunu gözle. bayılıyorsa baskıyı azalttıgında delirerek mi topluyor kendini yoksa normal şekildemi devri artıyor bunu gözlemle. deliriyorsa hep dusuk devırlerde kullan derım. alısma safhasında 600 ile 1500 devir arasında git gel.
    yün keçe ve orta sertlıkte polisaj pedine ihtiyacın var.
    uygun tablana gore alım yaparsın.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

deryaank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu makineleri kullanırken en merak ettiğim , direkler ince noktalar kaporta hatları gibi yerşerde ne yapmamız lazım?
    Dizelde çok vibrasyon var abi

Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çıkıntılara dik açıyla dalmamak lazım, çok bastırmamak lazım.. tahmin edeceğiniz gibi daha küçük tabla detaylara daha rahat girmeyi sağlar.

yada rupes ibrid alıcaz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler