User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: 3D AC0 Rust & Algae Remover Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

3D AC0 Rust & Algae Remover Incelemesi

Ürünün üzerinde Rust and Algae Remover yazıyor ama tercümesi Pas ve Yosun sökücü değil pas ve çimento/harç/beton sökücü olarak yazılmış. Kaderine terk edilen otomobillerde yeşil yeşil yosunlanmalarda olmuyor değil ama yosunlu bir otomobil yerine bol beton/har/çimento ve boya tanecikli otomobilde ürünü denedim.
    ***** heryer inşaat, sağolsun kimse de önlem almıyor. Aynı otomobile 3 sefer temizlik yaptığımı biliyorum, ben temizlemekten bıktım herifler şuursuzca cevap verip önlem almamaktan bıkmamıştı. Birkaç hafta önce komşu parseldeki inşaatta rüzgara karşı işeyen pardon iş yapan şuursuzlar yüzünden Duster'ın heryeri betona bulanmıştı. Cam ile fitillerin arasına kadar beton bulaştırmayı başarmışlardı. Lazım olur düşüncesiyle bu olay öncesinde 3D AC0 almıştım. Gün bugündür diyerek ürünü denedim. Boya taneciklerine karşı reaksiyona girmiyor(köpürmüyor) ama kil ile uğraşmaktansa açıkçası bu ürünü kullanmak daha cazip. Beton/harç/çimento artıkları ile karşılaştığı anda rekasiyona girip beton veya her ne zıkkımsa onun köpürmesini ve çözülmesini sağlıyor.
    Videodan da göreceğiniz üzere ürünü beton/harç/çimento kalıntısı üzerine sıktığım anda köpürme meydana geliyor. Fazla bekletmeden de basınçlı suyu kalıntı üzerine tuttuğunuzda en fazla 2.geçişte kalıntının gittiğini görebiliyorsunuz. Ancak, elinizde taze bir yara var ise ve ürün elinize bulaşırsa yaranın olduğu yer bildiğiniz yanıyor. Çıplak elle uygulama yapmayın, eldiven kullanın çünkü ürünün içeriğinde asit var. Zaten asit olmasa beton bu kadar hızlı çözülmez. Asit derkende kezzap vari birşey değil

Bu ürünü birde paslı yüzeyde deneyeceğim. (yağışlar kesildiğinde denemeyi yapacağım. )

3D AC0 Rust and Algae Remover - YouTube

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 senedir gayet memnun bi şeklde iş yermde kullanıyorum. betonu affetmiyor ama pas için aynı sonucu vermiyor malesef

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca krom parçalardaki lekeleri temizlemk içinde gayet başarılı bir üründür

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler