User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Koltuk döşemesi ve su lekesi

IbizaFR150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Koltuk döşemesi ve su lekesi

Çok basit bir soru ama forumda arama yaptığımda konuyla ilgili net bilgi bulamadım.

Koyu renk Kumaş koltuktaki su lekesi benzeri izleri hangi ürünle nasıl çıkartacağız? İlla ıslak çeken makine ile çekmek gerekiyor mu?

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seatın koltuklarinin tek sorunu o bende cok ugrasiyorum yagmurlu gunlerde ozellikle.. kiyafetler biraz islaksa koltuk hemen leke birakiyor. Ben islak mendille koltuk islanincaya kadar siliyorum duzeliyor

erents - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valet pro carpet cleaner veya herhangi bir apc, en kolay evde bulabileceğiniz amway loc 1:10 sulandırarak kullanabilirsiniz. Islak çeken makine şart değil fakat bütün koltuklara yıkama yapacaksanız kiri koltuklardan çekmek makinesiz imkansıza yakın. Lokal bölgelerde çalışacaksanız koltuğu fazla ıslatmamaya çalışın, ürünü sıkın detay fırçası veya elbise fırçasıyla fırçalayın ve nemli ve kuru bezle koltuğu oldukça kuru ve kimyasaldan arındırmaya çalışın.
    Ama yüzeysel bir kirse önce ürünü beze sıkıp silin, ardından nemli bezle durulayın. İyice kurumasını sağlayın, kusma yaparsa kir kuruduktan sonra tekrar yüzeye çıkabilir.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı IbizaFR150 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok basit bir soru ama forumda arama yaptığımda konuyla ilgili net bilgi bulamadım.

Koyu renk Kumaş koltuktaki su lekesi benzeri izleri hangi ürünle nasıl çıkartacağız? İlla ıslak çeken makine ile çekmek gerekiyor mu?
    Forumda envayi çeşit mesaj var ama buyrun beğendiğim bir ürünün konusu. Soft99 ürünü, koltuktaki lekeleri zahmetsizce ve makina gerektirmeden temizlemişti.
    http://www.techturkey.com/forum/deta...ncelemesi.html
    Soft99 New Fabric Seat Cleaner 400 - YouTube

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler