User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Soft99 Glaco Mist Type Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Soft99 Glaco Mist Type Incelemesi

Başlıkta yazdığım ürün Soft99 markası tarafından glass coating olarak sınıflandırılıyor. Bir nevi nano teknolojik ürün diyebiliriz.
    Ürünü kimyasaladamlar.com adresinden temin etmiştim. Elimde birkaç adet yağmur damlası kaydırıcı ürün olmasına rağmen kampanya yaptıklarında dayanamayıp almıştım. Her neyse, aşağıdaki videodan da izleyeceğiniz üzere, ürünün uygulaması çok basit ve çok hızlı. 2 şekilde uygulama yapabiliyorsunuz; isterseniz ıslak cama sıkıp kuru bez ile siliyorsunuz; istersenizde kuru ve temiz cama ürünü sıkıp nemli bir mikrofiber bez ile siliyorsunuz. Kürleşme süresi oldukça kısa, günlerce veya saatlerce beklemenize gerek yok. Ne kadar süre dayanımı olduğu konusunda hiçbir bilgiye ulaşamadım ancak uygulama yaptıktan sonra 37 gün geçmesine ve defalarca yağmurda sürüşe denk gelmeme ve bu süreçte birkaç kez şampuan yüzü görmesine rağmen halen ilk günkü gibi performansı devam ediyor.
    Sarfiyat ne kadar derseniz, ürün açıklamasında 10 adet ön cama uygulanabilir diye belirtmişler şahsen bende sadece ön cama uyguladım ve geriye kaldı 9 uygulama hakkı
    Video biraz uzun ancak uygulama aşamasından hemen sonrasında bezin camdan kaymasını da izlemenizi öneririm.
    P.S : Sırada Soft99'un başka ürünlerinin konuları var, videolar hazır ama upload edemedim. Bu hafta bilgisayar bana resmen ızdırap çektirdi

Gelsin video
    Soft99 Glaco Mist Type ミストガラコ - YouTube

Rockford - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    değişik bi firma ben de glaco zero mirror coat ürününü kullanıyorum biraz narin olması haricinde memnunum.
    Bu ürün çok daha dayanıklı gözüküyor. 37 gün ve birkaç şampuan fena değer degil zaten bizim memlekette yağmurun duracagı süre de çok uzun sayılmaz. bir yılda 3-4kez anca kullanırsınız yaklasık bi paketle 2-2,5yıl süre demek. Gayet yeterli.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Rockford Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    değişik bi firma ben de glaco zero mirror coat ürününü kullanıyorum biraz narin olması haricinde memnunum.
    Bu ürün çok daha dayanıklı gözüküyor. 37 gün ve birkaç şampuan fena değer degil zaten bizim memlekette yağmurun duracagı süre de çok uzun sayılmaz. bir yılda 3-4kez anca kullanırsınız yaklasık bi paketle 2-2,5yıl süre demek. Gayet yeterli.
    Mirror Coat Zero'ya şampuan değmezse uzun süre gidiyor ki bende 1 ay dayanmıştı ve ilk yıkamada silinip gitmişti. (konusu mevcut )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler