User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
62 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Self Servis araba yıkamak

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harem Opet mi yakın, Bura mı ölç benim buraya pendik köprüsünden yukarı hafif sollu da gelebilirsin kartal köprüsünden yakacık cezaevi yolunu kullanarak ta gelebilirsin
    pendik köprüsü daha yakın gibi.sahil tarafımı,yoksa diğer tırmanış tarafımı.
    pazar sabahı ordamısındır

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pendik köprüsü daha yakın gibi.sahil tarafımı,yoksa diğer tırmanış tarafımı.
    pazar sabahı ordamısındır
    Yukarı doğru cezaevi velibaba çınardere diyelim. Pazar değilde cumartesi burdayım

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarı doğru cezaevi velibaba çınardere diyelim. Pazar değilde cumartesi burdayım
    yapma bee

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Beylikdüzünde oturuyorum, S virajının oradaki Kadoil' de yıkıyorum artık 3 lira köpük 2 lira su. Hafta sonları falan kalabalık oluyor. Eskiden Yenibosnada oturuyordum orada Starcity' nin yanındaki Total' e gidiyodum 5 lira veriyodum çocuğa istediğim kadar yıkıyodum Hele bir de pazar akşamı gittim mi kimse olmuyodu çamurluklarda ne varsa akıtıyodum Bu taraflarda oturanlara bilgi olur.
    Merhabalar bende Beylikdüzü Beykent teyim.Gürpınar da mezarlığın karşısında Alpet var her saatte yıkama yapılabiliyor.Yani ben gece 11 de gittim fıstık gibiydi bom boş kimse birşey demiyor.Sadece su kullanıyorum ama min. 2 kere ve daha fazlasını kullanıyorum her gittiğimde kimse birşey demiyor o yüzden.Tavsiye edilir

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakirkoy,yesilkoy,atakoy,florya cevresinde varmi bu sekil yer
    zeytinburnu sahile çıkmadan belgrad kapının tam karşısında shell var abi. Benzinliğin girişinde 3 tane arka tarafta da 3 tane yıkama yeri var. İstersen köpük ve suya 2şer lira atar 4 liraya o sistemden faydalanırsın istersen 2tl suya atar kendin köpüğünle köpükler tekrar 2 lira atıp durularsın. Hafta sonu hariç boş oluyor yıkamalar arasında yüksekçe plastik duvar yapmışlar tam arabanın yıkaması bittiğinde yan taraftaki aracın suyu köpüğü de gelmiyor. ben zeytinburnunda otururken hep oraya giderdim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Marmara Park AVM civarında self servis yıkamacı var mıdır bilen... Geçen gün beykent tarafına gittim yol kenarında alpet miydi opet miydi tam hatırlamıyorum self servis yıkama vardı ama çok fazla doluydu.

serkanaygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkitelli tarafında olanlar varsa eğer Tam Organize'nin girişinde Petrol Ofisi var. Orada da self servis yıkama mevcut, ama orası diğer istasyonların aksine hafta içi daha yoğun oluyor. Haftasonu erken saatlerde rahatça hareket edebilirsiniz.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Beylikdüzünde oturuyorum, S virajının oradaki Kadoil' de yıkıyorum artık 3 lira köpük 2 lira su. Hafta sonları falan kalabalık oluyor. Eskiden Yenibosnada oturuyordum orada Starcity' nin yanındaki Total' e gidiyodum 5 lira veriyodum çocuğa istediğim kadar yıkıyodum Hele bir de pazar akşamı gittim mi kimse olmuyodu çamurluklarda ne varsa akıtıyodum Bu taraflarda oturanlara bilgi olur.
    Beylikdüzünde s virajı nerde kardeşim. Yeni taşındım o tarafa çok bilgi sahibi değilim. Zeyrinburnunda heryerde yıkama vardı beylikdüzüne taşınınca leş styla gezer olduk. Bari oraya gidip yıkarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beylikdüzünde s virajı nerde kardeşim. Yeni taşındım o tarafa çok bilgi sahibi değilim. Zeyrinburnunda heryerde yıkama vardı beylikdüzüne taşınınca leş styla gezer olduk. Bari oraya gidip yıkarım.
    sende mi zeytinburnundan b.düzüne taşındın abi bende yeni taşındım 1 ay oldu. harbiden z.burnu çok iyiydi o konuda. hangi yıkamacıya girsem önümdeki arabaya fırçayla girişiyolar ve fiyat da 25 30 tl den aşağı değil direk kaçıyorum valla mekandan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Harem Opet mi yakın, Bura mı ölç benim buraya pendik köprüsünden yukarı hafif sollu da gelebilirsin kartal köprüsünden yakacık cezaevi yolunu kullanarak ta gelebilirsin
    maltepe doğuşkentteki benzinliğe gittim bende az önce iza ettim böyle böyle.. hortumdan su kullanıyoruz oda 7 lira dedi.. pendiğe yolum düştüğümde mutlaka gelcem ama..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dieselpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maltepe doğuşkentteki benzinliğe gittim bende az önce iza ettim böyle böyle.. hortumdan su kullanıyoruz oda 7 lira dedi.. pendiğe yolum düştüğümde mutlaka gelcem ama..
    Her zman beklerim. Uçmuslar onlar. Geçen sene yönetici seminerinde tanışmistik. Yolum düşer oraya gorusurum onlarla. Politika yanlış o bölgede tek de değiller. Az asagida po bp var . Saçma 7 tl

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir de şu işi bir türlü yaptıramıyorum adamın kullanmadığı yeri var elektrik su her şey var makine koy senin yıkadığın paraya kendim yıkarım sana müşteride bulurum diyorum ikna edemiyorum mekan 5 kere el değiştirdi en son mekanı satın alırım herhalde bu gidişle ciddi kendin yıka potansiyeli olduğunu düşünüyorum bu işlerde makineleri koy saatlik kirala alanı, adam takılsın istediği gibi hatta dolap v.s yap adam malzemesini koysun abone olsun ütopik mi düşünüyorum acaba .
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı karsiyakaliozi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir de şu işi bir türlü yaptıramıyorum adamın kullanmadığı yeri var elektrik su her şey var makine koy senin yıkadığın paraya kendim yıkarım sana müşteride bulurum diyorum ikna edemiyorum mekan 5 kere el değiştirdi en son mekanı satın alırım herhalde bu gidişle ciddi kendin yıka potansiyeli olduğunu düşünüyorum bu işlerde makineleri koy saatlik kirala alanı, adam takılsın istediği gibi hatta dolap v.s yap adam malzemesini koysun abone olsun ütopik mi düşünüyorum acaba .
    biraz ütopik

şimdi dönüşümler şu şekilde oluyor artık mevcut yıkama alanı 3 yada 5 e bölünüyor yıkama arkasında bir oda her üniteye ordan köpük su gidiyor istediğini yap ama yoğunlaşırsa istasyon müdahale edebilir.

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim gittiğim mekan çok yoğun olmuyor 4 alanları var 1 alan hiç kullanılmıyor genelde ben kullanıyorum orayı, sadece orayı kullanılır hale getirin diyorum anlatamıyorum normal yıkama parası ve bahşiş veriyorum her seferinde
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S virajı Tüyaptan Büyükçekmeceye inerken olan kısma diyolar, Kadoil ters istikamette. PM' le tarif ederim şimdi. Neresine taşındın abi? Bende Yenibosna Radar' dan Beylikdüzüne geldim.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S virajı Tüyaptan Büyükçekmeceye inerken olan kısma diyolar, Kadoil ters istikamette. PM' le tarif ederim şimdi. Neresine taşındın abi? Bende Yenibosna Radar' dan Beylikdüzüne geldim.
    Eyw moruk bi gün müsait olunca bi uğrarım o tarafa. Marmara parkın oraya taşındım. Öğretmenler sitesi diye geçiyo. Yeni yeni keşfediyoz işte buraları çok saolasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir Balçova da Dörtyol oto var, Su-2 Köpük-3 TL 4-5 adet paravan var fena sayılmaz totalde 8-10TL arası gibi bir ücrete geliyor ben hava komp. da kullanıyorum kurulamayı kolaylaştırıyor h.sonları çok çok yoğun ama h.içi akşam ve öğlen sakin sayılır. Şahin çetesi ve kanberli coil over hondacılar oluyor o saatlerde Kendi şampuanları çok iyi değil gibi kova alırsanız yanınıza işiniz daha kolay olur diye düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Niye gelmediniz

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu işin anasıda babasıda Bursa Vatan Self Servis Oto Yıkama tesisleridir. Olayın geldiği son noktadır. 1 lira atıp lastikleri parlatan makine bile var. Her bursaya gittiğimde ciddi zaman ayırıyorum stres atıyor insan bide apaçisi olmasa...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler