User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Piano Black için Boya ya da Kaplama tavsiyesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Piano Black için Boya ya da Kaplama tavsiyesi.

Herkese selamlar..
    aracımın konsolunu piano black yapmayı düşünüyorum.
    standart konsol bu şekilde...

istediğim uygulama ise böyle;

bu işlem basit bir işlem ancak teybin sökülmesi ve teyp tuşlarının da sökülmesi gerekiyor.
    bu işlemi anadolu yakasında,fiyatlarda uçmadan yapabilecek işinin ehli, tavsiye edebileceğiniz yerler varsa öğrenmek isterim

folyo kaplama öncelikli tercihimdir geri dönülebilirliği olduğu için,ancak kusursuz işçilik olduğu takdirde boya da olabilir.tavsiyelerinizi bekliyorum.

yakın zamanda yaptırmayı planlıyorum.

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kusursuz ıscılık yazmıssın boya ıcın ama folyoda olur yazmıssıın folyonun kusursuzu olmaz dostum sımdıden solıym sana,150 cıvarı bılıyorum yanlıs hatırlamıyosam avrupa yakasında..
    İNSTAGRAM KULLANICI ADIM : h.a.k.a.n.s.g.r

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet bi yanlış yok yazdığımda..
    folyoda kusur olabileceği gerçek..o yüzden gözüme kusurlar çok takılırsa vs. geri dönülebilirliği var..
    ancak boyanın geri dönüşü yok..tek geri dönüşü tekrar tekrar boyatmak..onla da uğraşacak vaktim pek yok..boya olacaksa kusursuz işçilik olması şart.
    teşekkürler ama avrupa yakası benm için zor vakitten dolayı.

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    folyo ile zor biraz teybi falan kaplatmak yalan yani bende sormuştum en temizi boya
    Livestrong

merttepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit . . . .

B.Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boya öneririm, folyo yapılanları da gördüm portakal kabuğu gibi harelenme oluyor. Tabi bu
    kaplama yapan ustanın maharetine de bağlı. Yakın zamanda Cupraya yaptırdık gayet güzel oldu.
    Önemli olan sökme ve montaj işlerini yapacak olan ustanın işçiliği. En sıkıntılı bölüm bu çünkü.

Yapacak yer konusunda öneriye gelince biz kendimiz söktük parçaları, boyayı da herhangi bir usta max. 70-80 liraya yapar diye düşünüyorum.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Boozer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boya öneririm, folyo yapılanları da gördüm portakal kabuğu gibi harelenme oluyor. Tabi bu
    kaplama yapan ustanın maharetine de bağlı. Yakın zamanda Cupraya yaptırdık gayet güzel oldu.
    Önemli olan sökme ve montaj işlerini yapacak olan ustanın işçiliği. En sıkıntılı bölüm bu çünkü.

Yapacak yer konusunda öneriye gelince biz kendimiz söktük parçaları, boyayı da herhangi bir usta max. 70-80 liraya yapar diye düşünüyorum.
    çok da güzel oldular corsanınkini koy kanka istersen hatta diğer fotoları upload et biran önce
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iç aksamda folyo ıle hiç uğraşma ozaman,kalkıyo ediyo kabarıyo kızarıyo bozarıyo falan fılan derken folyoyo verdıgın paraya yazık olur..direk boyat bıldıgım kaparı ıle boyatacagın parcaların cok fazla bı malıyetı yok servıste,boya ıstedıgın gıbı olmssada sans dıyıp yenısını alırsın..avrupa sana uysaydı dırek dogusta boyatırdık ama uymaz demıssın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boozer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

anladım..
    cupra hayırlı olsun bu arada..
    benim aracım siyahtan beyaza folyo kaplama ile döndü 2 senedir böyle kullanıyorum çok memnunum..dediğiniz gibi olay işçilikte bitiyor..
    bu arada cupranın konsoluna mı folyo yaptırdınız orayı tam anlayamadım..foto varsa ekleyebilirmisiniz?
    aynen dediğiniz gibi sökme takma konusu sıkıntılı..yetkili serviste söktürsem 50 tl isticekler..90-100 e boyatsam..50 ye de serviste geri taktırsam 200 eder..
    yetkili serviste komple bu işlem zaten 250 tl ama boyacısı kötü o yüzden orada yaptırmıyorum =)...ve 250 tl 50gram boya için çok fazla...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iç aksamda folyo ıle hiç uğraşma ozaman,kalkıyo ediyo kabarıyo kızarıyo bozarıyo falan fılan derken folyoyo verdıgın paraya yazık olur..direk boyat bıldıgım kaparı ıle boyatacagın parcaların cok fazla bı malıyetı yok servıste,boya ıstedıgın gıbı olmssada sans dıyıp yenısını alırsın..avrupa sana uysaydı dırek dogusta boyatırdık ama uymaz demıssın..
    eywallah sağolun ama dediğim gibi zaman probleminden dolayı maalesef avrupa bana hiç uygun değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eywallah sağolun ama dediğim gibi zaman probleminden dolayı maalesef avrupa bana hiç uygun değil.
    insallah ıstedıgın gibi olur,bılırım can sıkıcı işler

B.Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım..
    cupra hayırlı olsun bu arada..
    benim aracım siyahtan beyaza folyo kaplama ile döndü 2 senedir böyle kullanıyorum çok memnunum..dediğiniz gibi olay işçilikte bitiyor..
    bu arada cupranın konsoluna mı folyo yaptırdınız orayı tam anlayamadım..foto varsa ekleyebilirmisiniz?
    aynen dediğiniz gibi sökme takma konusu sıkıntılı..yetkili serviste söktürsem 50 tl isticekler..90-100 e boyatsam..50 ye de serviste geri taktırsam 200 eder..
    yetkili serviste komple bu işlem zaten 250 tl ama boyacısı kötü o yüzden orada yaptırmıyorum =)...ve 250 tl 50gram boya için çok fazla...
    Fiyatlar konusunda haklısın. Aslında en temizi kendin sökmek ama insan güvenemiyor işte kırılma ihtimali yüksek olan bir çok tırnak var.
    Ne mutlu sana folyoyu 2 senedir sorunsuz kullanıyorsan
    Cupra'nın konsolu boyandı, fotoğraf çekmedik henüz ama çekildiğinde paylaşırım tabi

G60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu dışı :
    Elinde 20x20 cm fazladan piano black kaplama olan var mı?

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wolki ilk resimde sen ne sacmalıosun dedım ama ıkıncı resımde cok guzel oldugunu gordum bırlıkte sokelım bırlıkte boyayalım olm ne en kotu gıder boyatırız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wolki ilk resimde sen ne sacmalıosun dedım ama ıkıncı resımde cok guzel oldugunu gordum bırlıkte sokelım bırlıkte boyayalım olm ne en kotu gıder boyatırız
    İyi guzel diyosun da oyle bi vaktim yok
    Anca isinin ehli birisi olcak sabah 9 da birakcam alsam 19 da alicam boyanmis takilmis sekilde..bu lazim yani) bi de kendim sokup tirnaklari kirma riskine girmek istemiyorum

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ok bırak yrn 9 da aksam 19 da gel al saka maka kadran ustundekı cercevedemı sokulcek ? tam goremıorum resımden ama siyah deli durmus sevdım .leonun en sevmedıgım yerı o orta konsoluydu ama bı double dın bıde sıyah tamamdır snn araba artık wolki. olm sızın orda servıs yokmu ıkı dakka sokup boyasınlar...

ramo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende düşünüyorum bunu konsoulu corsa nın yapan çok var ancak boyatmak istemiyorum yarın öbür gün sattığımda alan adamın kim oldgnu gösterdiğiü servisin ne oldgunu bilemem arabaya kazalı die yaftayı yapıştırır ugraş babam uğraş folyo olarak olabiliyorsa bu piano black kaplama ne ala ama ne biliyim zamanla kabarıcaksa vs si olucaksa hiç düşünmeden vazgeçeyim o şeyden ama kaplama olur diyorsanız bende anadolu yakası iii bi yer ismi alayım bunu adam gibi yapacak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    136 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ok bırak yrn 9 da aksam 19 da gel al saka maka kadran ustundekı cercevedemı sokulcek ? tam goremıorum resımden ama siyah deli durmus sevdım .leonun en sevmedıgım yerı o orta konsoluydu ama bı double dın bıde sıyah tamamdır snn araba artık wolki. olm sızın orda servıs yokmu ıkı dakka sokup boyasınlar...
    aynen kadran üstü çerçeve ve kadran da sökülüyor..sıkıntı o zaten..
    bizim hemen yakınımızda servis var ama 250 tl istiyor hadi onu da geçtim,kaç tane konsolu boyanmış arabayı inceledim orada, boya işçiliği kötü.o yüzden istemiyorum orada boyatmak.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaplama hiç önermem bende yaptırmıstım konsola flan hep kabardı sonradan ömrü cok kısa soguk ve güneş görünce hemen salıyor boya en güzeli..
    www.vava.cars

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)