User Tag List

Sayfa 50/50 İlkİlk ... 40484950
949 sonuçtan 932 ile 949 arası

Konu: detailing maceralarım.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ae86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rıdvan senin tavandaki aydınlatmalar renkmi değiştiriyor banamı öyle geldi
    Renkte degistiriyor yukari asagi seklinde yuksekliginide ayarlayabiliyorum.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hem kırmızı hemde mercedes olunca bakımsız kalması pek tahamül edilecek gibi olmuyor.
    reçete yazıldı gün verildi ardından uygulama vakti geldi .

araç üzerinde muhtardan ikametgahını çıkarttığımız çiziklerle tanıştığınıza göre uygulamaya geçebiliriz.

camlarda yoğun kireç lekelerinden kurtulmak için önce camlara pasta uygulıcaz daha sonrasında camları ve plastıklerı kaplayıp polisaja geçicez.

ön kaputu 2 ye böldük.
    mikronunu ölçüp kağıt üzerine yazdık. bakalım kırmızı boyadan kaç mikron götürücez.

mikronunu ölçüğümüz boyada yüksek ısılara çıktık ki tamamiyle çizikleri alabilelim.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5-6 mikron boyayı polisajla aldık gayet düşük bir kalınlık.
    50/50 nin final resimleri.

finalde ızgarayıda değiştirdik.

ön kürleşmesini 2 gün boyunca beklediğimiz aracı jant takılması için jantçıya götürdük.
    yeni jantlarıda hayırlı olsun.

ilk yağmuruyla burada buluştu.
    boncukspor

daha sonrasında garajındaki yerini aldı.
    uygulamadan önce

uygulamadan sonra

No coffee!!!

ahmetmalcok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    video ve uygulamalar bomba olmuş abi ellerinize sağlık . ekstradan video çok eğlenceli ve olması gerektiği gibi bence harika..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saol ahmet simdilik elimizden gelen bu daha iyilerinide yapariz ins.

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yenilik iyidir.
    logomuzu yeniledik.
    internet sayfası , youtube , instagram vs olarak yayına tüm hızımızla devam .

No coffee!!!

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayırlı olsun yeni logonuz çok güzel fakat yurtdışndaki detail mafianın logosu ve renkleriyle neredeyse bire bir. bi bağlantınız varmı
    Detailing Mafia Premium Pads Argentina | Facebook

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun yeni logonuz çok güzel fakat yurtdışndaki detail mafianın logosu ve renkleriyle neredeyse bire bir. bi bağlantınız varmı
    Detailing Mafia Premium Pads Argentina | Facebook
    soru hiç çalışmadığım yerden geldi.
    sene 2009 polisaj fln yapıyoruz ama işin bu raddelere geleceği aklımızın ucundada yok açıkcası.
    1 sene sonra universite bitecek daha sonrasında askerlik oda bitince asıl meslek hayatı başlayacak falan filan.
    konu 50 sayfa aslında bastan sona okudun mu bilmiyorum bi ara bakarsın.

2011 de aklımız başımıza geldi açıkcası baktık bu bir hastalık , öyle dönemlik kullan at tarzı hobi olmadığını bağımlısı olduktan sonra anladık.
    benim öyle foto çek at sosyal medya kovala tarzında yeteneklerimde hiç olmadı aslında. bikaç arkadaşın israrlarıyla bi facebook sayfası açtık. adıda detailing doctor.
    aslında gayet basit bir isim . bizim yıllardır yaptığımız yıkamalar -uygulamalar - paylaşımlar ın genel adı detailing miş .
    doctor desen hastayı ıyılestırmeye yonelı bır meslek derken ıkı ısmı birleştirdik ne yaptığımız az cok belli olsun diye. yıllarca ınsanlar telefonda doktor dıye seslendı. doktor asagı doktor yukarı .
    yer baktık bırkac avrupa markasıyla konustuk dıst. anlasma aşamasına geldik sansımız pek yaver gıtmedıgınden (sene 2010)vazgectık derken madem olmuyo kendi meslegımı yapayım dedim.
    meslege basladıktan sonra ( bu arada end. tasarımcıyım , mimarlık yapıyorum) iş arkadaşları doktor hıtaplarını duyduklarında garıplerine gidiyor sonucunda yarım saat suren bı acıklama ıle son buluyodu
    derken dedik barı bı twitter acalım e tabı ısıde ılerlettık. doktor doktor bı yere kadar dedım ısmı degıstırıyorum.
    twitterdan ısım aldık. detailingmaster . yaptığımız ıs sonucta ıscılık olarak ılerledı master unvanını hakettık dıye dusunuyorum.
    tabı bunu dusunurken etrafta bu ısın kompedanı olmadığı ve kendını prof zanneden bır suru ustacık oldugundan başladım gizliden gizliye , ürkütmeden misal bu forumdur bunun gıbı 2 -3 tane daha forumda bılgılendırme , tesvık etme ve dogru yonlendırme gıbı kendıme gorev atadım
    işin şakası bir yana kac post yazdıysam yarısı bu işle alakalıdır tanıyanlar bılenler vardır.
    gunler geldı gectı sevdamız bıttı sandık .Açıkcası calışma temposundan dolayı ne araba parlatması kendı arabamızı bıle yıkayamıyor olduk.
    derken megersem bıttı- azaldı sandıgımız detailing hobimiz içimizde kor olmuş yeniden alevlenmiş.
    dedim bu iş böyle olmaz 2 arkadas oturduk bır aksam karar verdık mevcut bır yerımız var ordan tam hızmet olarak devam edıcez. isim ara isim çalış derken detailmafia çıktı piyasaya yaklasık 2 sene once.
    o zamanlar detailing mafia piyasada yok muhtemelen yeni oluşumdaydılar.
    neden detailmafia dersen eğer detail kısmını zaten biliyorsun mafia kısmı aslında bir başkaldırı , asilik , bir düzene uymama gibi algılansın aynı zamanda kurtulamadığınız çiziklerin ümüğünü sıkıp araç sahiplerini bu dertten kurtarmak amaçlı.
    neyse sene 2016 eylul ayında detailmafia diye bir mekan açtık.
    detailingmafia adı altında fason üretim yaptırıp satıs yapan firma ile bağlantımız yok.

işin özeti

logo konusunda renk yada şeklen bır benzerlık goremedım.
    Konu ruudvan tarafından (16-01-2017 Saat 23:32 ) değiştirilmiştir.

No coffee!!!

Onu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Hareli köyün polisajcısı" cümlesi ile ruudvan kullanıcı adını senelerdir görürüm, işe kendinizi tam anlamıyla verip şuan bulunduğunuz hale gelmeniz sevindirici.
    Kırmızı Mercedes videonuzu başından sonuna izledim, gayet güzeldi.
    Başarılar, iyi çalışmalar.
    Onur
    14' f30 316

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Hareli köyün polisajcısı" cümlesi ile ruudvan kullanıcı adını senelerdir görürüm, işe kendinizi tam anlamıyla verip şuan bulunduğunuz hale gelmeniz sevindirici.
    Kırmızı Mercedes videonuzu başından sonuna izledim, gayet güzeldi.
    Başarılar, iyi çalışmalar.
    teşekkürler. mevcut işimizin yanında hobi olarak polisaja devam

No coffee!!!

HalilMacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeriniz nerede oluyor ? Hangi şehirdesiniz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbuldayız.
    anadolu yakası - ümraniye santral

instagram

facebook

youtube

linklerden takip edebilirsiniz.

PROFESYONEL BOYA BAKIMI

internet sayfamız daha aktif deil ama buda burada dursun
    Konu ruudvan tarafından (18-01-2017 Saat 15:38 ) değiştirilmiştir.

No coffee!!!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sene 2010, milletin nxt'yi yere göğe sığdıramadığı yıllar. Bir detailingci düşünün. 20liralık kili vermek için, 20lira benzin yakan bir de üstüne farları görüpte,solmuş bunlar diyip parlatan bir abi,bir adam düşünün. Düşündünüz mü ? heh işte mekan onun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    soru hiç çalışmadığım yerden geldi.
    sene 2009 polisaj fln yapıyoruz ama işin bu raddelere geleceği aklımızın ucundada yok açıkcası.
    1 sene sonra universite bitecek daha sonrasında askerlik oda bitince asıl meslek hayatı başlayacak falan filan.
    konu 50 sayfa aslında bastan sona okudun mu bilmiyorum bi ara bakarsın.

2011 de aklımız başımıza geldi açıkcası baktık bu bir hastalık , öyle dönemlik kullan at tarzı hobi olmadığını bağımlısı olduktan sonra anladık.
    benim öyle foto çek at sosyal medya kovala tarzında yeteneklerimde hiç olmadı aslında. bikaç arkadaşın israrlarıyla bi facebook sayfası açtık. adıda detailing doctor.
    aslında gayet basit bir isim . bizim yıllardır yaptığımız yıkamalar -uygulamalar - paylaşımlar ın genel adı detailing miş .
    doctor desen hastayı ıyılestırmeye yonelı bır meslek derken ıkı ısmı birleştirdik ne yaptığımız az cok belli olsun diye. yıllarca ınsanlar telefonda doktor dıye seslendı. doktor asagı doktor yukarı .
    yer baktık bırkac avrupa markasıyla konustuk dıst. anlasma aşamasına geldik sansımız pek yaver gıtmedıgınden (sene 2010)vazgectık derken madem olmuyo kendi meslegımı yapayım dedim.
    meslege basladıktan sonra ( bu arada end. tasarımcıyım , mimarlık yapıyorum) iş arkadaşları doktor hıtaplarını duyduklarında garıplerine gidiyor sonucunda yarım saat suren bı acıklama ıle son buluyodu
    derken dedik barı bı twitter acalım e tabı ısıde ılerlettık. doktor doktor bı yere kadar dedım ısmı degıstırıyorum.
    twitterdan ısım aldık. detailingmaster . yaptığımız ıs sonucta ıscılık olarak ılerledı master unvanını hakettık dıye dusunuyorum.
    tabı bunu dusunurken etrafta bu ısın kompedanı olmadığı ve kendını prof zanneden bır suru ustacık oldugundan başladım gizliden gizliye , ürkütmeden misal bu forumdur bunun gıbı 2 -3 tane daha forumda bılgılendırme , tesvık etme ve dogru yonlendırme gıbı kendıme gorev atadım
    işin şakası bir yana kac post yazdıysam yarısı bu işle alakalıdır tanıyanlar bılenler vardır.
    gunler geldı gectı sevdamız bıttı sandık .Açıkcası calışma temposundan dolayı ne araba parlatması kendı arabamızı bıle yıkayamıyor olduk.
    derken megersem bıttı- azaldı sandıgımız detailing hobimiz içimizde kor olmuş yeniden alevlenmiş.
    dedim bu iş böyle olmaz 2 arkadas oturduk bır aksam karar verdık mevcut bır yerımız var ordan tam hızmet olarak devam edıcez. isim ara isim çalış derken detailmafia çıktı piyasaya yaklasık 2 sene once.
    o zamanlar detailing mafia piyasada yok muhtemelen yeni oluşumdaydılar.
    neden detailmafia dersen eğer detail kısmını zaten biliyorsun mafia kısmı aslında bir başkaldırı , asilik , bir düzene uymama gibi algılansın aynı zamanda kurtulamadığınız çiziklerin ümüğünü sıkıp araç sahiplerini bu dertten kurtarmak amaçlı.
    neyse sene 2016 eylul ayında detailmafia diye bir mekan açtık.
    detailingmafia adı altında fason üretim yaptırıp satıs yapan firma ile bağlantımız yok.

işin özeti

logo konusunda renk yada şeklen bır benzerlık goremedım.
    sıkılmadan usanmadan uzun uzun cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. çalışmalarınız çok başarılı , yaptığınız her aracı takip ediyorum. Bende oto yıkama işletiyorum bi nevi aynı mesleğin farklı dallarında meslektaş sayılırız. Sizin kadar profesyonel olmasada Facebookta yurtdışındaki detay işi ile uğraşan arkadaşların sayfalarını takip ederken denk gelmiştim detailmafia sayfasına. Acaba orayla bağlantınız varmı diye sormak istedim. Yoksa kesinlikle art niyet yada farklı bi anlam yok sorumun altında. İnşallah insanlarn araçlarına boya bakımı ve koruma işlerini yaptırmak için kuyruklara gireceği bir işletme haline gelir yeriniz. Tekrardan başarılar
    Konu RafetAraç tarafından (18-01-2017 Saat 23:08 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sıkılmadan usanmadan uzun uzun cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. çalışmalarınız çok başarılı , yaptığınız her aracı takip ediyorum. Bende oto yıkama işletiyorum bi nevi aynı mesleğin farklı dallarında meslektaş sayılırız. Sizin kadar profesyonel olmasada Facebookta yurtdışındaki detay işi ile uğraşan arkadaşların sayfalarını takip ederken denk gelmiştim detailmafia sayfasına. Acaba orayla bağlantınız varmı diye sormak istedim. Yoksa kesinlikle art niyet yada farklı bi anlam yok sorumun altında. İnşallah insanlarn araçlarına boya bakımı ve koruma işlerini yaptırmak için kuyruklara gireceği bir işletme haline gelir yeriniz. Tekrardan başarılar
    estagfurullah art niyet aramıyorum sektör gelişsinde kim nasıl geliştiriyorsa ben ona bi çay ısmarlarım.
    burda yanlış anlaşılabilirim belki ama inanın insanlar kuyruğa girse talebi karşılayamam .
    detail mafia diye bi mekan kurduk çalışanı 2 kişi biri ben diğeride zamanında birlikte özel bir şirkette çalıştığım iç mimar iş arkadaşım. dükkan aynı zamanda bizim ofisimiz . detailing bir hastalık.zaman zaman birkaç doz kullanmak lazım . bizde bi nevi tedavi olmak için hobiliyoruz.
    işletmeni geliştirmek yada konu hakkında kafana takılan sorular olursa çekinmeden arayadabilirsin mesajda atabilirsin.
    yardıma açık bir esnafız

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ruudvan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    estagfurullah art niyet aramıyorum sektör gelişsinde kim nasıl geliştiriyorsa ben ona bi çay ısmarlarım.
    burda yanlış anlaşılabilirim belki ama inanın insanlar kuyruğa girse talebi karşılayamam .
    detail mafia diye bi mekan kurduk çalışanı 2 kişi biri ben diğeride zamanında birlikte özel bir şirkette çalıştığım iç mimar iş arkadaşım. dükkan aynı zamanda bizim ofisimiz . detailing bir hastalık.zaman zaman birkaç doz kullanmak lazım . bizde bi nevi tedavi olmak için hobiliyoruz.
    işletmeni geliştirmek yada konu hakkında kafana takılan sorular olursa çekinmeden arayadabilirsin mesajda atabilirsin.
    yardıma açık bir esnafız
    teşekkür ederm abi numaranı özelden yazabilirsen tabiki yardıma ihtiyaç duyduğum yerlerde seni rahatsz etmek isterim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkür ederm abi numaranı özelden yazabilirsen tabiki yardıma ihtiyaç duyduğum yerlerde seni rahatsz etmek isterim
    0535 921 48 seksen

No coffee!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kendi çapımızda eğlendik.

No coffee!!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)