User Tag List

Sayfa 59/60 İlkİlk ... 94957585960 SonSon
1139 sonuçtan 1.103 ile 1.121 arası

Konu: Plastidip Uygulama Fotoğrafları

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın ulaşın bana göndereyim
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorulduysa affola ama Plasti Dip Alüminyum Efekt Sprey'i direkt olarak yüzeyin üstüne uygulayabilir miyiz yani altta başka bir plastidip renk olmadan? ben ayna ve difüzör kaplamayı düşünüyorum. tam aradığım renk bu.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayır alt zemğne herhangi bir renk plasti dip sıkabilirsiniz. Ama mutlaka sıkmalısınız
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır alt zemğne herhangi bir renk plasti dip sıkabilirsiniz. Ama mutlaka sıkmalısınız
    bana o renge yakın bir gri tonu önerebilir misiniz peki?

Cgungor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gri renk jantımızın sürekli parlak durmasını sağlayacak yada mat durmasını sağlayacak (renk değişikliği olmadan) bir ürün var mı acaba ?

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @TaGo 4 jant boyıycam siteden de baktım 2+2 mi almalıyım sizce.. Bir de çok kararsız kaldım siyah üzeri metalizer mı önerirsiniz gunmetal için yoksa füme üzeri metalizer mı? Hatta elinizde ikisinin de örneği varsa buraya eklerseniz süper olur facebookta vs bulamadım.

Bir de youtube dan vs kendi baktıklarım genelde siyah üzeri metalizer kullanmışlar ama sitede siyah plastidip stokta yok görünüyor.. Yok mu elinizde?

Bu gri üzeri metalizer yapmış.. Griyr karar verirsek duman gri olandan almamız lazım sanırım değil mi?

Bu da siyah üzeri metalizer

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @TaGo 4 jant boyıycam siteden de baktım 2+2 mi almalıyım sizce.. Bir de çok kararsız kaldım siyah üzeri metalizer mı önerirsiniz gunmetal için yoksa füme üzeri metalizer mı? Hatta elinizde ikisinin de örneği varsa buraya eklerseniz süper olur facebookta vs bulamadım.

Bir de youtube dan vs kendi baktıklarım genelde siyah üzeri metalizer kullanmışlar ama sitede siyah plastidip stokta yok görünüyor.. Yok mu elinizde?

Bu gri üzeri metalizer yapmış.. Griyr karar verirsek duman gri olandan almamız lazım sanırım değil mi?

Bu da siyah üzeri metalizer

159'umda da brera da da , siyah üzeri metalizer yaptım, eğer koyu gunmetal seviyorsan süper oluyor. yanlız plastidip üstünde kir tutuyor, yani basınçlı suyla kiri atmak hayal, mutlaka kullanmadığın yıkama eldiveni ile şampuanlı şekilde geçmen gerekiyor.

standart hali;

plastidiplenmiş hali;

brera standart hali;

plastidipli hali;

güneşte;

pek çok renk körü , bu tona siyah diyip sinir bozsa da , güneşte, araç hareket halindeyken görüntüsü muhteşem.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    159'umda da brera da da , siyah üzeri metalizer yaptım, eğer koyu gunmetal seviyorsan süper oluyor. yanlız plastidip üstünde kir tutuyor, yani basınçlı suyla kiri atmak hayal, mutlaka kullanmadığın yıkama eldiveni ile şampuanlı şekilde geçmen gerekiyor.
    Peki dayanıklılık durumu nasıl ? basınçlı su ile atma kabarma gibi durumu vs. oluyor mu ?
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki dayanıklılık durumu nasıl ? basınçlı su ile atma kabarma gibi durumu vs. oluyor mu ?
    eğer uygulama yapılırken jant lastik sökülüp köşeler dönülerek yapılırsa mükemmel olur.
    ben hep arabanın üstünde jantı lastiği sökmeden yaptım. ancak aracımı hiç bir zaman yıkamacıya götürmem, 2006'dan beri kendim bahçe hortumu ile yıkarım. dolayısıyla bir atma durumu olmamıştı.

159'u alan yeni sahibi, lastik değişimi için lastiği söktürürken plastidip köşeden kalkmıştı.
    Brerayı alan yeni sahibi de, basınçlı yıkamaya götürdüğünde yıkamacı ,tabancayı çok yakından tuttuğu için yine bir noktadan yırtmıştı.

dayanıklılık tamamen uygulamaya bakıyor derim ben.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolkanku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer uygulama yapılırken jant lastik sökülüp köşeler dönülerek yapılırsa mükemmel olur.
    ben hep arabanın üstünde jantı lastiği sökmeden yaptım. ancak aracımı hiç bir zaman yıkamacıya götürmem, 2006'dan beri kendim bahçe hortumu ile yıkarım. dolayısıyla bir atma durumu olmamıştı.

159'u alan yeni sahibi, lastik değişimi için lastiği söktürürken plastidip köşeden kalkmıştı.
    Brerayı alan yeni sahibi de, basınçlı yıkamaya götürdüğünde yıkamacı ,tabancayı çok yakından tuttuğu için yine bir noktadan yırtmıştı.

dayanıklılık tamamen uygulamaya bakıyor derim ben.
    Bilgiler için teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla kullanıdığınız süre zarfında bir sıkıntı yaşamadınız. Bende jantları boyatmak ile plasti dip kaplamak arasında gitgelde kalıyorum
    '14 Seat Leon TDI

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wolkanku çok teşekkür ederim sanırım ben daha açık renk gunmetal seviyorum.. Duman gri almamız lazım sanırım bu durumda değil mi?

B-Devi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mat gri ile jantlarımı boyadım ama çok fazla kir tutuyor ve çıkmıyor. Balata vs lekelerini ne yaptıysam çıkaramadım. En son sonax jant temizleyici aldım ama henüz uygulama fırsatı bulamadım. Bununla Sonuç alabilirmiyim acaba?
    M50b30 - Bumblebee...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B-Devi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mat gri ile jantlarımı boyadım ama çok fazla kir tutuyor ve çıkmıyor. Balata vs lekelerini ne yaptıysam çıkaramadım. En son sonax jant temizleyici aldım ama henüz uygulama fırsatı bulamadım. Bununla Sonuç alabilirmiyim acaba?
    kirlerin özellikle balata tozlarının çıkmaması sıkıntıymış. buna çözüm varsa eğer çok mantıklı duruyor plasti dip ile kaplamak
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence siyah+silver metalizer siyah araçta mükemmel duruyor. Üstteki fotolar alfa tasarımının da etkisi olsa gerek gayet hoş. Bu şekilde sipariş ettim. Ancak firma önce gold metalizer göndermişti onu iade ettim. Özellikle silver olacak dedim. Yeni gelenin kapağı silver olanın kapağının aynı rengindeydi (sanıyorum aynılar) vaktim de dardı. Hızlı bir şekilde başladım ve bright aluminium olduğunu fark ettim ama devam etti.. Pasparlak, bildiğimiz standart gri oldu Şimdilik böyle kullanıyorum. Ama siyah+metalizeri kesin yapacağım inşallah. Sipariş edecekler dikkatli olsunlar.

Uygulama konusunda şunu söyleyebilirim. Ben 8 kat attığım halde ancak kılcal çizikleri kapattığını söyleyebilirim. Kaldırıma sürtülmüş yerler daha az belli oluyor ama kaybolmadı. Ama görüntü orijinal. Fason bir duruş yok. Kolay kolay çıkacak basitlikte değil. Götürdüğüm yıkamacı kendi tecrübelerine dayanarak jetin çok yakından tutulduğunda kaldırabileceğini söyledi. Bence kolay kolay kalkmaz. Yıkandıktan sonra bazı yerlerin yıkanmamış olduğunu düşündüm (jantların). Ancak görevli yıkadığını söyledi. Elimi sürdüğümde çıkmıştı tozlar. Anlaşılan wolkanku nun belirttiği gibi ayrıca silmek gerekecek.

Duman gride hafif mora kaçmış sanki renk. Ben pek beğenmedim araçtaki duruşunu. Zevk meselesi tabi. Tartışılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @wolkanku siz üzerine glossifier (bilmeyenler için parlatıcı) sıkmayı düşündünüz mü? Nasıl bir etkisi oluyor bilen var mı? Ve metalizerı kaç kat attınız? Rengin daha açık olabilmesi mümkünmü daha az kat atarak?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cgungor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gri renk jantımızın sürekli parlak durmasını sağlayacak yada mat durmasını sağlayacak (renk değişikliği olmadan) bir ürün var mı acaba ?
    Glossifier ürünü var ama bu tek başına kullanılamıyor sanıyorum. İstediğiniz gri rengi atıp üzerine glossifier uygulayabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @wolkanku siz üzerine glossifier (bilmeyenler için parlatıcı) sıkmayı düşündünüz mü? Nasıl bir etkisi oluyor bilen var mı? Ve metalizerı kaç kat attınız? Rengin daha açık olabilmesi mümkünmü daha az kat atarak?
    ben 3 kat siyahın üstüne ,3'er ince kat da metalizer atmıştım jant başına.

daha çok metalizer katı atılarak renk biraz daha açılabilirdi, ben koyu sevdiğim için böyle yaptım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hm evet. Aslında metalizerı daha fazla attıkça açılması daha mantıklı. Çünkü zemin siyah. Peki üzerine parlatıcı uygulanan uygulamalar gördüm nette. Artı eksisi nedir acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arka tampondaki difüzör'ü parlak siyah yaptırmak istiyorum. Bu işi Anadolu yakasında yaptıran var mı varsa nerde yaptırabilirim ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)