User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
21 sonuçtan 20 ile 21 arası

Konu: Araç kaplama ile ilgili herşey....

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    sırf şu kaplamayı neden yaptırıcam biliyormusunuz şu martılar her gün arabanın üstüne pislemekden hem boyamı mahvediyorlar hemde her gün yıkamakdan temizlemekden yoruldum sırf kaplamayı yaparsam bu yüzden yaptırıcam.. valla arabanın boyasına üzülüyorum..

kaplamada korktuğum şey sanayide öyle bir tane range gördüm çünkü 3 senelik kaplamalı arabayı adam satarken yeni sahibi kaplamayı çıkart öyle ver demiş adamda kaplamayı çıkartmaya vermiş kaplamayı çıakrtırken tüm boyada kalkmış çıkmış aracı ben boyada gördüm mahvolmuşdu komple tavan dahil boya atıyorlardı araca kaplamadan bir ondan korkuyorum.. aldık yapdırdık diyelim 3 sene 5 sene sonra çıkartıcaz boyada gelirse kaplamayla yazık olur güzelim orjinal araca.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sırf şu kaplamayı neden yaptırıcam biliyormusunuz şu martılar her gün arabanın üstüne pislemekden hem boyamı mahvediyorlar hemde her gün yıkamakdan temizlemekden yoruldum sırf kaplamayı yaparsam bu yüzden yaptırıcam.. valla arabanın boyasına üzülüyorum..

kaplamada korktuğum şey sanayide öyle bir tane range gördüm çünkü 3 senelik kaplamalı arabayı adam satarken yeni sahibi kaplamayı çıkart öyle ver demiş adamda kaplamayı çıkartmaya vermiş kaplamayı çıakrtırken tüm boyada kalkmış çıkmış aracı ben boyada gördüm mahvolmuşdu komple tavan dahil boya atıyorlardı araca kaplamadan bir ondan korkuyorum.. aldık yapdırdık diyelim 3 sene 5 sene sonra çıkartıcaz boyada gelirse kaplamayla yazık olur güzelim orjinal araca.
    Kaplamayı yapmak ayrı bir ustalık kaplamayı sökmek ayrı Ayda 1-2 araç kesin geliyor sökülmek için insanlar ilk başta çok para deselerde sonunda yapılan işi ve emeği görünce hak veriyorlar.
    Birde şöyle bir durum var aracın boyası orjinal değilse kaplamayı sökerken boyanın zarar görme oranı yükseliyor bunu unutmamak lazım...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)