User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: pasta cila

onuRcbk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen gün Meguiar's ın NXT diye bir cilası var onu kullandım bir arkadasımdan alıp araçın bayiden çıktığı ilk günkü gibi boyadaki simleri ortaya cıktı harika bir şey

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polish yapsan saf boya diyeceksin o zaman

RSBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benimde bu konu hakkında bir kaç sorum var
    -Araba 2006 yılında boyandı ve bu zamana kadar hep elle cilaladım makinayla hiç cilalamadım ve istediğim parlaklığı bir türlü yakalayamadım.bir tane makina alıp cilalasam dikkat etmem gereken şeyler nelerdir.?
    -Elimde sonax hızlı cila ve çizik giderici pasta var ilk olarak bu ürünleri uygulamayı düşünüyorum amatör olarak makinada bir sıkıntı çıkarırmı ?
    -Başka bir araçta opak boya var ve onada işlem yapmak gerekiyor opak boya üstüne hangi işlemleri uygulayabilirim.?Metalik boyaya sürdüğüm malzemeler opak boyadada aynı sonucu verirmi.?
    -Cilalama sıklığı ne kadar olmalıdır ? Ben geçen ay elle sonax çizik giderici pasta attım ve hep süngerle yıkadım parlaklık çok uzun süre kalmadı çok sık yaparsam boyaya zarar veririm diye korkuyorum ayda 1 fazlamı ?
    -

kickbuttowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSBurak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde bu konu hakkında bir kaç sorum var
    -Araba 2006 yılında boyandı ve bu zamana kadar hep elle cilaladım makinayla hiç cilalamadım ve istediğim parlaklığı bir türlü yakalayamadım.bir tane makina alıp cilalasam dikkat etmem gereken şeyler nelerdir.?
    -Elimde sonax hızlı cila ve çizik giderici pasta var ilk olarak bu ürünleri uygulamayı düşünüyorum amatör olarak makinada bir sıkıntı çıkarırmı ?
    -Başka bir araçta opak boya var ve onada işlem yapmak gerekiyor opak boya üstüne hangi işlemleri uygulayabilirim.?Metalik boyaya sürdüğüm malzemeler opak boyadada aynı sonucu verirmi.?
    -Cilalama sıklığı ne kadar olmalıdır ? Ben geçen ay elle sonax çizik giderici pasta attım ve hep süngerle yıkadım parlaklık çok uzun süre kalmadı çok sık yaparsam boyaya zarar veririm diye korkuyorum ayda 1 fazlamı ?
    -
    -Parlaklığı cila değil pasta sağlar.. ne kadar pürüssüz bir yüzey elde ederseniz o kadar parlak bir boyaya sahip olursunuz.
    -Cila boyaya zarar vermez ama kullandığınız pastanın aşındırıcılığı yüksekse ve kullanacağınız makina güçlü bir makinaysa bazı köşelerde boyayayı yakmanız mümkün.
    -Çoğu üründe opak ve metalik diye bir ayırım yok
    -Çizik giderme işlemi aracınızdaki kılcal çizikler çoğaldıkça yapabileceğiniz birşeydir sadece gereğinden daha aşındırıcı pastalar kullanmamanız gerek ama önerilen yılda 2 kez boya koruma yapılmasıdır.

RSBurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kickbuttowski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Parlaklığı cila değil pasta sağlar.. ne kadar pürüssüz bir yüzey elde ederseniz o kadar parlak bir boyaya sahip olursunuz.
    -Cila boyaya zarar vermez ama kullandığınız pastanın aşındırıcılığı yüksekse ve kullanacağınız makina güçlü bir makinaysa bazı köşelerde boyayayı yakmanız mümkün.
    -Çoğu üründe opak ve metalik diye bir ayırım yok
    -Çizik giderme işlemi aracınızdaki kılcal çizikler çoğaldıkça yapabileceğiniz birşeydir sadece gereğinden daha aşındırıcı pastalar kullanmamanız gerek ama önerilen yılda 2 kez boya koruma yapılmasıdır.
    teşekkür ederim.cila yerine pasta almam gerekiyor o zaman.. oda elle olacak iş değil.
    makina olarak bunu düşünüyorum
    TEKZEN YAPI MARKET | POLISAJ 1100W 180MM -MT2821

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)