User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Anadolu Yakası Oto Döşemeci

Acurol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Anadolu Yakası Oto Döşemeci

Selamlar, anadolu yakasında. Alacantra ve gerçek deri ile göğüs direksiyon vites kaplayan ve en önemlisi işinin ehli yaptığı işin arkasında duran, yaptığı işi falsolu olmayan ayrıca fiyatı dudak uçuklatmiyacak hakkı neyse onu isteyen bir yer arıyorum.
    Gott weiss ich will kein engel sein...

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bostanci oto sanayide asagida vergi dairesi binasinin altinda var bir dosemeci. Komple kapladigi araba direksiyon bilirim. Gercekten iyiler. Fiyatta hakki kadar.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    böyle işlerde tecrübem şunu öğrettiki kesinlikle yaka arama iyisi nerdeyse oraya git avrupa yakası ise oraya git anadolu ise oraya git bu tür işler on defa yapılmaz bir defa yapılır yapıldımıda ömürlük kaliteli iş olmalıdır o yüzden bir defalık aracın gidicek oraya.
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bostanci oto sanayide asagida vergi dairesi binasinin altinda var bir dosemeci. Komple kapladigi araba direksiyon bilirim. Gercekten iyiler. Fiyatta hakki kadar.
    Bostancı Oto döşeme sanırım internette gördümde, o şekilde internette aradığımda referans olarak sayabileceğim bir sonuç çıkmadı o yüzden pek irdelemedim ama bakarım teşekkürler.

Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle işlerde tecrübem şunu öğrettiki kesinlikle yaka arama iyisi nerdeyse oraya git avrupa yakası ise oraya git anadolu ise oraya git bu tür işler on defa yapılmaz bir defa yapılır yapıldımıda ömürlük kaliteli iş olmalıdır o yüzden bir defalık aracın gidicek oraya.
    Orası öylede hafta içi çalışınca ancak 6 bucuk 7 e dogru evde oluyorum çık bak derken adamlar dükkanı kapatıyor. E cumartesi adamlar mutlaka doludur. Benim şöyle sabah erkenden arabayı bırakıp akşam alabileceğim ve güzergahım üzerinde bir yer olması lazım o yüzden anadolu yakası dedim.

mertrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bostancı sanayide güven döşeme var, işçilik + fiyat olarak tavsiye edebileceğim bir yer. Ben coupe'ye direksiyon ve vites için, 3.20 içinde direksiyon vites ve ön koltuklar için iş yaptım tavsiyede ederim ( bostancı köprüsünün o taraftan girdiğinizde aşağı doğru inerken yanılmıyorsam hoşgeldiniz/güle güle gibi bir tabela vardı, köşede bir büfe vardı o sokakta olması lazım yolun sonunda sağda 1. kat )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bostancı sanayide güven döşeme var, işçilik + fiyat olarak tavsiye edebileceğim bir yer. Ben coupe'ye direksiyon ve vites için, 3.20 içinde direksiyon vites ve ön koltuklar için iş yaptım tavsiyede ederim ( bostancı köprüsünün o taraftan girdiğinizde aşağı doğru inerken yanılmıyorsam hoşgeldiniz/güle güle gibi bir tabela vardı, köşede bir büfe vardı o sokakta olması lazım yolun sonunda sağda 1. kat )
    Tesekkürler, direksiyon ve vites için ne kadar ücret ödediniz eğer bir mahsuru yoksa yazarmısınız? ayrıca yine sanayideki Modern Oto için bir bilginiz var mı? Döşemeci yine.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Acurol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bostancı Oto döşeme sanırım internette gördümde, o şekilde internette aradığımda referans olarak sayabileceğim bir sonuç çıkmadı o yüzden pek irdelemedim ama bakarım teşekkürler. .

http://www.techturkey.com/forum/otom...f7r-leyla.html

Eski aracimin direksiyonu onlar yapmisti. Hatta komple dosemelerini

Burak53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    takipteyim, banada lazım döşemeci
    https://www.instagram.com/rr_ek_project/
    inananlar mutludur, şüphe edenler ise bilgili.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    libadiye de kardeşler var iyiler ama tuzludur.bi vites körüğü 40 tl gibi ona göre fiyatı tahmin edersiniz.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

mertrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tesekkürler, direksiyon ve vites için ne kadar ücret ödediniz eğer bir mahsuru yoksa yazarmısınız? ayrıca yine sanayideki Modern Oto için bir bilginiz var mı? Döşemeci yine.
    yanlış hatırlamıyorsam 100 lira civarı bişey ödemiştim, 3.20 içinde abime baya sey yapmıştı 400 lira civarıda ona vermişti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyat iyimiş. Elimizde şimdi Güven ve Bostancı döşeme var. Biraz biriksinde gideyim fiyat alayım. Ankarada olsam güzel yerler varda

Burak53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyat iyimiş. Elimizde şimdi Güven ve Bostancı döşeme var. Biraz biriksinde gideyim fiyat alayım. Ankarada olsam güzel yerler varda
    gidince haber verirsin, yorumlarını bekliyorum
    https://www.instagram.com/rr_ek_project/
    inananlar mutludur, şüphe edenler ise bilgili.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi gidicem mecbur hafta içi işten geç çıkıyorum gittiğimde muhtemelen kapatıyor olucaklar esnaf adam sevmez kapatmaya yakın muhabbet etmeyi. C.tesi sabah erkenden yogunluk baslamadan giderim Yazarım burayada.

Aykut106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Artcar duymuştum aklımda kalan.Gitmedim ama yine burda iyi olduğunu söylüyorlardı.
    T r u t h i n e n g i n e e r i n g

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Artcart methini baya duydum fakat bütçem şu anda orada yaptıracak kadar elverişli değil. Bugün işten erken çıkınca sanayiye uğradım. Güvenle bostancıya baktım. Fakat ikisinide bulamadım. Güveni çoğu dükkana sordum bilen duyan yok. Bostancı döşemenin yerini ben biliyodum zaten vergi dairesinin altındaymış fakat ne arabayı bırakıcak bir yer vardı nede bekletecek o yüzden göz ucuyla baktım bulamadım bmw ci vardı sadece onu görebildim yarın daha detaylı bakmak istiyorum. Yalnız 2 yer buldum biri bu yukarıdan girince hoşgeldiniz tabelasından hemen sola dönünce toybal rotbalansa girmeden onun köşesinde Gençler otogaz aynı zamanda yanında ufak gençler oto döşeme var oradan 200tl fiyat aldım. 4 parça direksyion 2 delikli spor deri 2 düz deri şeklinde 4 parça olacak yani. + vites topuzu ve körüğü toplamda 200tl dedi ve sabah gelsen öğleden sonra alırsın dedi. birde bu greenpark otelden aşağı doğru giderken 4 yol agzı var tam cukur bölgenin olduğu yer oradan sağa dönünce ışık döşeme vardı zeki usta oda el freni tutamağıyla beraber 250 dedi. Ama acıkcası işçilikleri nasıldır nedir bilmiyorum. Birde bi abim bahsetmişti içerenköy carrefour un arkasında bir yer var dedi ama orayıda bulamadım. Varsa başka tavsiyeleriniz bekliyorum. Bu Bostancı otoya gideyim bir de yarın erkenden.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İns guzel bir yere yaptirirsinda pisman olmassin ornekleri olmuyormu ellerinde?
    Bende takipteyim direksiyon soyulmus biraz 2005 model araba parlak deri gibi bisi matlaşmiş direksiyon kilidide anasini aglatiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu gittiğim yerlerde yoktu ellerinde referans gösterebilecekleri bir iş. Malzemeler vardı sadece zaten öylesine fiyat almaya girdim. Yaptıracağım zaman daha detaylı inceliyeceğim. Bende içime sinen birşey yaptırmak istiyorum bakalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar. Bir arkadaşın tavsiyesi üzerine içerenköy carrefour un arka kısmlarında bulunan altınuç döşemeye gittim. Direksiyon (4 parça yanlar delikli spor deri ) vites topuzu ve körüğü el freni tutamağını ve gösterge üstündeki paneli(alcantra) hepsine uygun bir fiyat verdi. Fiyatı şimdilik söylemiyeceğim iş bittikten sorna belirteceğim yerinde bir fiyat bence. İşçiliklerinide gördüm hoşuma gitti. bostancı döşemeye gitmedim. Fakat artcar ı aradım fiyat aldım. Onlar Direksiyon(yine bahsettiğim gibi) vites topuzu ve körüğüne totalde 200tl istediler. Git gel hem vakit hem nakit olduğundan altınuçta karar kıldım. Karar vermemdeki en büyük etken 2 3 tane punto referansı olması. Ay başında direk kaplatıyorum. Yardımcı olan herkese teşekkürler. Tavsiye konusuna gelince ben yaptırdıktan sonra ancak tavsiye edebilirim. onun dışında karar sizin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)