User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Döşemeciden sonra Boya Koruma Uygulama Merkezi :)

Acurol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Döşemeciden sonra Boya Koruma Uygulama Merkezi :)

Herkese tekrar selamlar. Geçen hafta döşemeci başlığımdan sonra şimdide Boya koruma uygulama merkezi arayışı içindeyim. Aslında niyetim malzemeleri alıp kendim yapmaktı. Polisaj makinem bile var. Fakat obsesif kompulsif bozukluk olması nedeniyle kendime hakim olamıyorum ve araç yıkarken bile en ufak ayrıntıda çok sinirim bozuluyor ve bi araba yıkamak bile bazen inanılmaz yorucu ve başağrısına sebep oluyor. Kimsenin benim kadar detaylı yıkamadığını düşündüğüm içinde mecbur kendim tam 4 bucuk saat boyunca araba yıkıyorum. Velhasıl şu aralar acayip yorgun hissediyorum kendimi. Boya koruma uygulamasını bile tam bir haftaya yaydım canımı çıkarmamak için fakat bu seferde çalıştığımdan dolayı vakit olmuyor. 2 senedir araba cilalı şampuandan başka hiçbirşey görmedi yüzeyi dairesellerle dolu muhtelif kişilerce çizildi ne kadar rütuşta yapsam sürekli gözüme batıyor. Boya Evo siyahı denilen sedefli boya gibi birşey gölgede siyah güneşte patlıcan moruna dönen bir renk(bir dahaki arabam kesinlikle açıkrenk ve opak olacak siyah tam bir kabus benimiçin) fakat araç 2 sene boyunca ankaranın kireçli sularına maruz kaldığından camurluk agızları beyaz noktalar boyanın genelinde matlık mevcut. Fiat servislerinde kampanya var 150 tlye yapıyoruz diyolar ama yaptıkları hiç bir kil uygulaması yapmadan aracı yıkayıp meguiars 205 le yün padle giriyorlar ve yıkayıp teslim ediyorlar. Benim istediğim anadolu yakasında kaliteli ürün kullanarak, kil uygulaması yapan (araç yarı km sini şehirler arası yolda yaptı 33k da) boyanın durumuna uygun aşındırıcı kullanan boyaya derinlik ve ıslaklık veren ve boya koruma katını atan kısacası tam bir boya koruma işlemi yapan yer arıyorum. Dükkan olması şart değil. İşçiliği güzel olan titiz kesinlikle baştan savma iş yapmayan işinin ehli kişilerede açığım. kesinlikle seve seve yardımcıda olurum. Yeterki 1 gün içerisinde hallolsun ve fiyatıda uygun olsun. Çok uzun yazdım farkındayım ama dedim ya sıkıntılarım var
    Gott weiss ich will kein engel sein...

boldblaze
    Misafir
    Ayni dertten muzdaribim yer ve zaman sikintim var. Bu isi gercekten hakkiyla yapabilecek Istanbul ici sahis / firma onerileriniz ?

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ıstedıgınız tarzda uygulama yapıyorum pmle ılestısıme gecebılırsınız.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Acurol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beklenen mesaj geldi Hemen pm liyorum.
    Gott weiss ich will kein engel sein...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)