User Tag List

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
239 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Chemical Guys Türkiye

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Blackbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla Rıdvan ben bir sefer direkten döndüm şimdi durup bakınca verilmiş sadak varmış diyorum, doğru zaman doğru yerde tutmayacak iş yok ama o ikisini denk getirmeden yaparsan sonuçları ortada.

Ne zamandır görüşemiyoruz üçümüz beraber C guys hayırlı olsuna gidelim, adamı hayattan soğutalım.
    bnde dondum bende 1 paket dolusu sample larım var oyle boyle deıller.

aynen koray abıyıde alalım ben adamın mallarını kotulerken koray abı butun urunlerı koklasın

harbıden ha adama bı hayırlı olsuna gıtsek nerden cıktı bu manyaklar dıcek bnden daha ıyı bılıolar bu ısı dicek.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

TGY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende dün nette gordum dükkan cok sık olmus gercekten.İnsallah fiyatlar ve ustaları iyi olurda insanlar tercih etmeye baslarlar.Olabildigince detailing forumundan uzak durmaya calısıyorum burda hicbirsey yapmak mümkün degil deliriyorum kız arkadas ozlemi ceker gibiyim

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    bu bağyanlara mı uygulama yaptırıyorlar acep? facebook sayfalarını buldum fotolar ordan
    Şakası bi yana Yunanların steamclean dan almışlar fotoları, ama hayırlı olur inş tutunurlar piyasada.

AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Çok yakın bana, uğrarım c.tesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    görür görmez sen açtın sandım abi.. keşke de öyle olsaydı. fiyatları bence de uçuk olacaktır.

bu arada hakan abi hala ürün getiriyor musun ? eğer öyleyse bi pm leşelim. soracaklarım var biraz
    Yok be Aybars'ım ürün getirmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar ben gittim gorustum kendileriyle, hatta CG i ben getirtmeye calisiyordum fakat benden biraz once davrandiklari icin arkadaslar almislar. Iyi niyetli bilgili CG'in detailing school unda egitim almis arkadaslar. Bir kac urun aldim kendim, an itibariyle izlenimim detailing urunlerinde nano olmadigi surece cok bir fark yok. Kendileriyle is birligi yapmak istedim fakat pek yanasmadilar, bu yuzden biz de baska firmalarla temas halindeyiz.

Boyle bir proje icinde yer almak isteyen olursa konusabiliriz.

B.Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkamet ettiğimiz caddeye açılmış ama ilk defa fotoğrafta görüyorum çok şaşırdım

Blackbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DjHellfireS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben gittim gorustum kendileriyle, hatta CG i ben getirtmeye calisiyordum fakat benden biraz once davrandiklari icin arkadaslar almislar. Iyi niyetli bilgili CG'in detailing school unda egitim almis arkadaslar. Bir kac urun aldim kendim, an itibariyle izlenimim detailing urunlerinde nano olmadigi surece cok bir fark yok. Kendileriyle is birligi yapmak istedim fakat pek yanasmadilar, bu yuzden biz de baska firmalarla temas halindeyiz.

Boyle bir proje icinde yer almak isteyen olursa konusabiliriz.
    Dostum yanlış anlama ama iyiki senden önce davranmışlar, şimdi uzun uzun yazmayacağım ama detailing ürün ithalat işinin matematiği tutmuyor ne kadar güçlü girersen gir pazara, pazar derinliği olmadığı ve o az olan pazarıda elinde tutan markalar olduğu için gereksiz riskli ve kar oranı düşük.

Eğer illa gireceğim bu işe dersen nano diye tabir edilen yeni teknolojik ürünler üzerine yönelmeni tavsiye ederim, pazar o yöne hızla kayıyor, çoğu firma hakkında az çok bilgim var elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Birde ürün getirmekten ziyade uygulama mekanı üzerine yoğunlaşmanı tavsiye ederim.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Veliefendi Meg'i işten anlyana düzgün biri geri alsa keşke

Arda ve Burak işletirken ne kadar iyiydi

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abi orası kadar rezelet bi yer göremedm

amca standart yıkama acmalıymıs boşuna meg almıs

cg de yıkama v.s. kaç tl acaba öğrenen bi yazsn
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi orası kadar rezelet bi yer göremedm

amca standart yıkama acmalıymıs boşuna meg almıs

cg de yıkama v.s. kaç tl acaba öğrenen bi yazsn
    Arda ve Burak işletirken gitseydin daha iyi anlardın ne demek istediğimi

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Blackbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum yanlış anlama ama iyiki senden önce davranmışlar, şimdi uzun uzun yazmayacağım ama detailing ürün ithalat işinin matematiği tutmuyor ne kadar güçlü girersen gir pazara, pazar derinliği olmadığı ve o az olan pazarıda elinde tutan markalar olduğu için gereksiz riskli ve kar oranı düşük.

Eğer illa gireceğim bu işe dersen nano diye tabir edilen yeni teknolojik ürünler üzerine yönelmeni tavsiye ederim, pazar o yöne hızla kayıyor, çoğu firma hakkında az çok bilgim var elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

Birde ürün getirmekten ziyade uygulama mekanı üzerine yoğunlaşmanı tavsiye ederim.

Detayli konusuruz, detailing hizmeti olmadan marka getirilmez zaten
    Arkadaslara basarilar diliyorum ama pos makinalari yok uyarayim

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arda ve Burak işletirken gitseydin daha iyi anlardın ne demek istediğimi
    abi orda calısan elemanla sohbet ettiğimde onlardan bahsetti cok iyi olduklarını. o adam bile memnun deil. hem işlerimiz düştü diyor hemde meg ürünü neredeyse kullanmadan yıkama yapıyorlar...
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kime kısmet oldu halen bilmiyorum ama Gökhan'ın da dediği gibi pazar hızla nanoya doğru gidiyor, çok da değişik ve güzel ürünler çıkıyor ve çıktı.
    Amerikalı vatandaşlar ne yazıkki nanoya daha yönelmediler, her ay araca birşey sürüp, sevip okşamayı seviyorlar.
    Bu işin matematiği ne yazıkki düşünüldüğü gibi de tutmuyor, şimdi bakıyorumda bakkal dükkanı açar gibi canı sıkılan distribütör olmaya çabalıyor. Ben anlatmaktan sıkıldım millet dinlemekten sıkılmadı, olmuyor ve yakın geçmişte de kapanan çok yer olduğunu gördük.
    Türkiye'de zihniyet şöyle, benzini al ve aracını benzin istasyonunda ücretsiz yıkat ve devam et. Türk milleti zamlara gıkını çıkartmaz, gider hem develete hem kendine otomobil alır ama ne hikmetse aracına bakmayı sevmez. Aracına ben ve benim gibi çok özenerek bakan sayısı aha bu forumda bile taş çatlasa 5 kişiyi geçmez. Hal böyle oluncada adamlara ne anlatacaksında ne ürün satacaksın.
    Detailing university'den eğitim aldılarsa ne mutlu ama bu işler sırf milletin otomobiline çizik gidermekle olmuyor. Çünkü flow chart yine başa dönüyor, otomobili alırken çok mu para verdin ha evet öyleyse boşuna çizik giderme için minimum 400TL domalma.
    Niye, yahu çizik gidermek nedir ki, ben baktım forumlarda görüyorum şıp diye oluyormuş. Haaa tabi oluyor, Cem Yılmaz'ın dediği gibi yumurtayı kırıyorsun sürmüyorsun bile...
    O dükkandan gördüğüm kadarıyla yıkama yapmak çok zor anca işte çizik giderme yapılır, senede kaç kişi gelirse artık.

Özetle, anlaşılmayan nokta şu, yahu kardeşim bu ekmek değil ki illede alınsın yensin yemeğe banılsın. Anca işte meraklıysan, otomobiline çok özen gösteriyorsan oraya uğrarsın. Bu forumdan ben dahil o dükkana birçok kişi uğrar ama sanmıyorum ki herkes ürün alır.

Neyse, hayırlı olsun, umarım acı gerçeklerle yüzyüze gelmezler sırf bu dükkandan para kazanılacağını düşünmüyorlardır ve umarım neyse meslekleri onu da icra ediyorlardır. Haklı çıkmaktanda nefret ederim ve umarım bu defa haklı çıkmam.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi orda calısan elemanla sohbet ettiğimde onlardan bahsetti cok iyi olduklarını. o adam bile memnun deil. hem işlerimiz düştü diyor hemde meg ürünü neredeyse kullanmadan yıkama yapıyorlar...
    Samsunlu bir çocuk vardı hala oradadır muhtemelen. Adam aşkla araba yıkıyodu sadece benim değil her arabaya aynı şekilde davranıyordu. Arda ve Burak da tabiki adama karşılığını fazlasıyla veriyordu

Sonuç olarak ne kadar ekmek o kadar köfte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kime kısmet oldu halen bilmiyorum ama Gökhan'ın da dediği gibi pazar hızla nanoya doğru gidiyor, çok da değişik ve güzel ürünler çıkıyor ve çıktı.
    Amerikalı vatandaşlar ne yazıkki nanoya daha yönelmediler, her ay araca birşey sürüp, sevip okşamayı seviyorlar.
    Bu işin matematiği ne yazıkki düşünüldüğü gibi de tutmuyor, şimdi bakıyorumda bakkal dükkanı açar gibi canı sıkılan distribütör olmaya çabalıyor. Ben anlatmaktan sıkıldım millet dinlemekten sıkılmadı, olmuyor ve yakın geçmişte de kapanan çok yer olduğunu gördük.
    Türkiye'de zihniyet şöyle, benzini al ve aracını benzin istasyonunda ücretsiz yıkat ve devam et. Türk milleti zamlara gıkını çıkartmaz, gider hem develete hem kendine otomobil alır ama ne hikmetse aracına bakmayı sevmez. Aracına ben ve benim gibi çok özenerek bakan sayısı aha bu forumda bile taş çatlasa 5 kişiyi geçmez. Hal böyle oluncada adamlara ne anlatacaksında ne ürün satacaksın.
    Detailing university'den eğitim aldılarsa ne mutlu ama bu işler sırf milletin otomobiline çizik gidermekle olmuyor. Çünkü flow chart yine başa dönüyor, otomobili alırken çok mu para verdin ha evet öyleyse boşuna çizik giderme için minimum 400TL domalma.
    Niye, yahu çizik gidermek nedir ki, ben baktım forumlarda görüyorum şıp diye oluyormuş. Haaa tabi oluyor, Cem Yılmaz'ın dediği gibi yumurtayı kırıyorsun sürmüyorsun bile...
    O dükkandan gördüğüm kadarıyla yıkama yapmak çok zor anca işte çizik giderme yapılır, senede kaç kişi gelirse artık.

Özetle, anlaşılmayan nokta şu, yahu kardeşim bu ekmek değil ki illede alınsın yensin yemeğe banılsın. Anca işte meraklıysan, otomobiline çok özen gösteriyorsan oraya uğrarsın. Bu forumdan ben dahil o dükkana birçok kişi uğrar ama sanmıyorum ki herkes ürün alır.

Neyse, hayırlı olsun, umarım acı gerçeklerle yüzyüze gelmezler sırf bu dükkandan para kazanılacağını düşünmüyorlardır ve umarım neyse meslekleri onu da icra ediyorlardır. Haklı çıkmaktanda nefret ederim ve umarım bu defa haklı çıkmam.

Orkun ve Kerim alan arkadaslarin isimleri. Seninle de gorusmustuk bu konuyu fakat farkli boyutlarda dusunuyoruz. Bu arada arkadaslar CG TR in fiyatlari internette satilan CG urunlerine baya yakin, tercih edilebilir.

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

arda ile burak isletirken ii guzeldi ama elemanlarina laf
    geciremiyolardi.bi paket sigara istemeden duzgun yikama yapmiyolardi.selaminaleykum demeden bahsis vericekmisin diyen tiplerdi.ama uygulama yapan gokhan cok iyi ustaydi
    ben o yuzden orayi birakip florya veysel e geri donmustum
    "Wagen"thusiast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Tholl-ga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arda ile burak isletirken ii guzeldi ama elemanlarina laf
    geciremiyolardi.bi paket sigara istemeden duzgun yikama yapmiyolardi.selaminaleykum demeden bahsis vericekmisin diyen tiplerdi.ama uygulama yapan gokhan cok iyi ustaydi
    ben o yuzden orayi birakip florya veysel e geri donmustum
    Hacı benim başıma hiç gelmedi bu mevzu zaten ben senden sonra gitmeye başladım belki o arada bi darbe yapmışlardır çocuklar

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yokmu acaba şu forumda şöyle eli ayagı düzgün bu işi gerçekten hakkıyla yapacak böyle bir dükkan açacak olan?
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)