User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
33 sonuçtan 20 ile 33 arası

Konu: Araç içi ses yalıtımı

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    konuyu inceden hortlatıcam ama bu izalasyon malzemesini nerden alabilirim mümkünse internet üstünden olursa sevinirim çok yoğunum oraya buraya koşturucak vakit bulamıyorum..

4 kapı içi ne uygulamayı düşünüyorum başka nereye uygulatsam faydası olur taban halısı yapmıycam tavanda yapmıycam..

Birde şöyle bir parça var bu nasıldır işe yararmı olmassa bundan 4-5 parça alıyım diyorum sanırım yeter iş görür.

http://www.ebay.com/itm/SUBARU-Techn...item3a7f7fd06c
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu inceden hortlatıcam ama bu izalasyon malzemesini nerden alabilirim mümkünse internet üstünden olursa sevinirim çok yoğunum oraya buraya koşturucak vakit bulamıyorum..

4 kapı içi ne uygulamayı düşünüyorum başka nereye uygulatsam faydası olur taban halısı yapmıycam tavanda yapmıycam..

Birde şöyle bir parça var bu nasıldır işe yararmı olmassa bundan 4-5 parça alıyım diyorum sanırım yeter iş görür.

Subaru Technica Sound Noise Control Absorption Mat 100cm x 50cm Impreza Legacy | eBay
    Merhaba abı. Buyuk caplı ses su ısı yalıtımı malzemelerı satan hırdavatcılarda satılıyor bıtuself. 10m*20cm almıstım taban ve ön kapıları yaptım uzerınede ses yalıtımı ıcın sunger vardı ondan alıp bali ıle yapıstırdım. Yol sesı bı nevze azaldı on kapılarda arkalara gore tok kapanıyor zaten dısardan ön kapı ıle arka kapıya parmakla tıkladıgımda toklugu hıssedebılıyorum.. Lınkde gosterdıgınız malzemede ıyı gıbı urunu bılmıyorum bı fıkrım yok ama benım kullandıgım malzemelerde ısınızı gorebılır..

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ok sağol
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi hortlatayım konuyu;

o yıldan bu yıla yapan olmuştur tavsiye verebilecek memnun olan bölgesel yapan yaptıran oldu mu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.S.C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi hortlatayım konuyu;

o yıldan bu yıla yapan olmuştur tavsiye verebilecek memnun olan bölgesel yapan yaptıran oldu mu ?
    Eşimin aracını yaptırdım. 2017 nissan micra. Subigarage da yapıldı. O kadar sessiz oldu ki artık başka yerlerden gelen sesler duyulmaya başladı.
    Gökhan ÇAPRAZ

34 BYC 099 civic sport plus

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gcapraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşimin aracını yaptırdım. 2017 nissan micra. Subigarage da yapıldı. O kadar sessiz oldu ki artık başka yerlerden gelen sesler duyulmaya başladı.
    Şimdi benim durum şu bi 2 seneye arabayı değiştirmeyi düşünüyorum nasip olursa tabi o yüzden encok sesi kesen yerleri şöyle yarim gun çalışma ile halledebilirsem en azından yogunnsekilde gelen teneke hissiyatını azaltip gunluk kullanımda konforu birazda olsun arttiririm düşüncesindeyim

Siz kendi aracınızı yaptırırken yeri gelip sormuşsanız encok ses gelen yerler neresi çamurluk içleri taban arka koltuk bagaj kaput ön gögüs vs

Not araç egea sedan

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maliyet ne oldu mümkünse ögrenebilir miyim?
    Tango-1 never dies.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün Polo'nun lastiklere hava basarken müzik açık kalınca fark ettim, dedim heralde çok açtık sesi dışarı fazla geliyor kısayım, kapıyı açınca da dışarı gelen ses değişmedi, kapatıyorum aynı, açıyorum aynı mk tenekesi ya, konuyu takipteyim ben de
    @gcapraz maliyet ve uygulama yapılan kısımlar bilgisi paylaşabilirseniz seviniriz. Ben büyük ihtimalle kendim uygulama yolu izlerim ama çok fark yoksa direk onlara yaptıralım

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    6 ile 10.000TL arasında değişiyordu en son
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.S.C Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi benim durum şu bi 2 seneye arabayı değiştirmeyi düşünüyorum nasip olursa tabi o yüzden encok sesi kesen yerleri şöyle yarim gun çalışma ile halledebilirsem en azından yogunnsekilde gelen teneke hissiyatını azaltip gunluk kullanımda konforu birazda olsun arttiririm düşüncesindeyim

Siz kendi aracınızı yaptırırken yeri gelip sormuşsanız encok ses gelen yerler neresi çamurluk içleri taban arka koltuk bagaj kaput ön gögüs vs

Not araç egea sedan
    2 seneye araci degistirmeyi dusunuyorsaniz maaliyeti fazla gelebilir. Fakat araci satarken bu ozelligini extra olarak fiyatina ekleyerek satilma sansi cok yuksek. cunku arac cok degisiyor.
    Belirli bir nokta bence yok izolasyon adina yapilabilecek. cunku egea sedan aracin cok fazla yalitim olmadigini biliyorum. micradan hallice bir yalitim soz konusu.
    SubiGarage (@subigarageistanbul) • Instagram photos and videos diger yaptigi araclari inceleyebilirsiniz.
    Gökhan ÇAPRAZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 seneye araci degistirmeyi dusunuyorsaniz maaliyeti fazla gelebilir. Fakat araci satarken bu ozelligini extra olarak fiyatina ekleyerek satilma sansi cok yuksek. cunku arac cok degisiyor.
    Belirli bir nokta bence yok izolasyon adina yapilabilecek. cunku egea sedan aracin cok fazla yalitim olmadigini biliyorum. micradan hallice bir yalitim soz konusu.
    SubiGarage (@subigarageistanbul) • Instagram photos and videos diger yaptigi araclari inceleyebilirsiniz.
    Hem lastik hem de motor sesi de kesiliyor mu?
    Tüm araba sökülüyor mu? Taban, tavan halıları, bagaj halıları, ön göğüs vs?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maliyet ne oldu mümkünse ögrenebilir miyim?
    kullanilacak malzeme ve aracin kaplanacak yuzeyin m2 sine gore degisiyor SubiGarage (@subigarageistanbul) • Instagram photos and videos iletisime gecebilirsiniz araciniz icin.
    Gökhan ÇAPRAZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün Polo'nun lastiklere hava basarken müzik açık kalınca fark ettim, dedim heralde çok açtık sesi dışarı fazla geliyor kısayım, kapıyı açınca da dışarı gelen ses değişmedi, kapatıyorum aynı, açıyorum aynı mk tenekesi ya, konuyu takipteyim ben de
    @gcapraz maliyet ve uygulama yapılan kısımlar bilgisi paylaşabilirseniz seviniriz. Ben büyük ihtimalle kendim uygulama yolu izlerim ama çok fark yoksa direk onlara yaptıralım
    micradaki sikayetim yol sesi davlumbazlar yok gibiydi tas su sesi hep geliyordu. Neredeyse hic kalmadi. SubiGarage (@subigarageistanbul) • Instagram photos and videos gidip gorusurseniz yaptigi isleri inceleyebilirsiniz.
    Gökhan ÇAPRAZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem lastik hem de motor sesi de kesiliyor mu?
    Tüm araba sökülüyor mu? Taban, tavan halıları, bagaj halıları, ön göğüs vs?

Lastik sesi motor sesi en az %50(micra icin) azaldi. tum arac sokuluyor. instagramdan inceleyebilirsiniz.
    Gökhan ÇAPRAZ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)