User Tag List

Sayfa 5/7 İlkİlk ... 34567 SonSon
129 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Ankara'da Boyasız Göçük Düzeltme

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ferroo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    150 tl cik
    150 tl o çarpığa göre gayet uygun bence tam fiyatı yani. Yani bizim sistemde öyle olurdu Bizde alet yok çekiç var
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

ferroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana asırı pahalı geldi...o gocuge gore dedıgınız kucuuk bıısy gorende camurluk yok sanar...camurlugun kendısı o fıyat zaten...camurlugu komple bastan yapmıcak kucucuk gocuk 150 tl ne sızde parayı kolay kazanıyosunuz sanırım. neyse ben uygun fıyat bulursam yaptırırım...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaşmaz 1.Cadde 8.sokakta Yıldız Kaporta var, Fatih Usta ben bu tür işlerimi ona yaptırırım gayet de memnunum, işi temiz fiyatları da iyidir. Bir gösterin aracınızı derim. Can Opel'in karşı dükkanı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana asırı pahalı geldi...o gocuge gore dedıgınız kucuuk bıısy gorende camurluk yok sanar...camurlugun kendısı o fıyat zaten...camurlugu komple bastan yapmıcak kucucuk gocuk 150 tl ne sızde parayı kolay kazanıyosunuz sanırım. neyse ben uygun fıyat bulursam yaptırırım...
    O zaman gidin çamurluğu değiştirin? Neden düzeltmelkle uğraşıyorsun? Evet cok kolay para kazanıyoruz. Size gore kolay. Yeri geliyor tam 8 saat çekiç atılıyor, çok kolay para kazanılıyor. Hem boyasiz olsun, hem ucuz olsun, hem en guzeli olsun. Sen benim emeğimin karşılığını nasıl belirleyebiliyorsun ki hem? El emeginin fiyatı sabit mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman gidin çamurluğu değiştirin? Neden düzeltmelkle uğraşıyorsun? Evet cok kolay para kazanıyoruz. Size gore kolay. Yeri geliyor tam 8 saat çekiç atılıyor, çok kolay para kazanılıyor. Hem boyasiz olsun, hem ucuz olsun, hem en guzeli olsun. Sen benim emeğimin karşılığını nasıl belirleyebiliyorsun ki hem? El emeginin fiyatı sabit mı?
    ben zamanında bundan 1.5 sene once o dedıgın yaglı cekıcle bı ustaya opel corsamı heryerınde vuruk gocuk nedenıyle duzellttırdım...komple aracı 250 tl ye yaptırdım ok gıbıde olmustu...yanı sen bosuna nefesını tuketme dunku cocuk degılız neyın ne kadar etcegını etmıyecegını bılıyoruz sen ıstersın ben yaptırmam bu kadar basıt..ama tutupta .ot kadar gocugu duzeltmeye o para ıstenırse aptal yok kımsenın karsısında adamın el emegıne bısıymı dedık emek vermeden ısmı yapılıyor tabı emek verıceksın ama .ot kadar gocuk ıçın o kdar para ıstenılmez ınsanları salak yerıne koyuyolar emegınıze bısıy demedık zaten...neyse uzatmanın anlamı yok bana cok pahalı geldı ben gerekırse camurlugu degıstırırım yınede .ot kadar yerı o paralara yaptırmam...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagdasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaşmaz 1.Cadde 8.sokakta Yıldız Kaporta var, Fatih Usta ben bu tür işlerimi ona yaptırırım gayet de memnunum, işi temiz fiyatları da iyidir. Bir gösterin aracınızı derim. Can Opel'in karşı dükkanı.
    bakıcam dedıgınız yere tesekkur ettım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben zamanında bundan 1.5 sene once o dedıgın yaglı cekıcle bı ustaya opel corsamı heryerınde vuruk gocuk nedenıyle duzellttırdım...komple aracı 250 tl ye yaptırdım ok gıbıde olmustu...yanı sen bosuna nefesını tuketme dunku cocuk degılız neyın ne kadar etcegını etmıyecegını bılıyoruz sen ıstersın ben yaptırmam bu kadar basıt..ama tutupta .ot kadar gocugu duzeltmeye o para ıstenırse aptal yok kımsenın karsısında adamın el emegıne bısıymı dedık emek vermeden ısmı yapılıyor tabı emek verıceksın ama .ot kadar gocuk ıvın o kdar para ıstenılmez ınsanları salak yerıne koyuyolar emegınıze bısıy demedık zaten...neyse uzatmanın anlamı yok bana cok pahalı geldı ben gerekırse camurlugu degıstırırım yınede .ot kadar yerı o paralara yaptırmam...
    Tercih meselesi güzel kardeşim. Zamanında komple 250ye yaptırdığın ustaya göturseydin 20-30 tlye hallettirseydin o zaman. Burada kimsenin kimseyi salak yerine koyduğu yok. Uzatmaya da gerek yok. Neyse uzatmicam parayı seven adama
    gelmez bu tarz işler bunu bilir bunu söylerim.

Bu arada kendi adıma konuşayım piyasadaki göçükçülerden değiliz, çarpıkçıyız çarpık yapıyoruz. Alet vsde kullanmıyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet_xy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıldız Otomotiv | Boya | Kaporta | Göçük | Vakum | Motor | Bakım Onarım | Oto San.Sit.1.Cd. 8.Sk. (Yeni 2530 Sk.) Şaşmaz Etimesgut ANKARA buraya da gidebilirsin.

Alim Usta maalesef çok pahalı rakamlar istiyor. pahalı arabası olanlar dışında pek giden olacağını sanmıyorum
    Abi genelde ne kadar sürüyor fazla büyük olmayan bir göçük ? Haftaya gideceğim . Y rın uğrasam halleder mi ya da cmt sabahtan elinde iş yoksa ustanın ?

Alican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ferro bende bugun aracım için fıyat aldım, boyasız düzelicek çamurluk bagaj kaput tavan kapılar önümüzdeki hafta bırakıcam müsait olursam istersen sende uğra fıyat al (kartı dukkanda kaldı yarın pm atarım)

ahmet_xy
    Misafir
    Alıntı bugrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi genelde ne kadar sürüyor fazla büyük olmayan bir göçük ? Haftaya gideceğim . Y rın uğrasam halleder mi ya da cmt sabahtan elinde iş yoksa ustanın ?
    yarım saat, en fazla 1 saat.
    bence uğramadan önce ara, çünkü genelde işi oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ferro bende bugun aracım için fıyat aldım, boyasız düzelicek çamurluk bagaj kaput tavan kapılar önümüzdeki hafta bırakıcam müsait olursam istersen sende uğra fıyat al (kartı dukkanda kaldı yarın pm atarım)
    pm beklıyorum

d.berkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pm gönderdim.

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazertesi günü ankarada yağan doludan dolayı bir kaç aracımızda göçük oluştu Bir kaç ustamıza gösterdik 100 göçüğe kadar 1000 tl diyende oldu 30 göçükten 200 göçüğe kadar 1350 diyende oldu bazı firmalarla görüştüm kardeşim exper ofisinde olduğu için 100 göçüğe kadar axa dosyalarında 500 tl gibi bir rakama yapıyorlar Hayır anlamadığım şu axa koskoca sigorta şirketi exper gelecek yazacak kabul edeceksin 1 yada 1 buçuk hafta sonra paranı alacaksın 100 göçüğe kadar 500 tl yazacak sana ben gelecem 30 göçükden fazla araç için 1350 tl den başlar diyeceksin birde yetmez gibi 150 tl gibi bir rakam trim parası isteyeceksin 1500 tl ye öpmeye kalkacaksın yani merakım şu 500 tl axa dan aldığın paraya rayızken bana nasıl 3 katı bir rakam söyleyebiliyorsun....

Velhasıl kelam ucuz etin yahnisi kötü olur kabul ediyorum ama düzgün işçiliği olan fiyatı atmosferlerde gezmeyen bir ustamız var mıdır ankarada ?
    #RenaultSport Clio-R

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burak yazmıs bende yazayım benım aracta da 3 tane var ank da var mı onerebılecegınız yer?

HKND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    +1 Göçükçü arayan

Toplamda avuç içi kadar 2 yerde göçük var, bende yaptırıcam.

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öveçler de Çetin Emeç Bulvarında Toyota Toyanın yanında göçük tim diye bir yer açıldı.Firmayla alakam yoktur isterseniz birde oradan fiyat alın derim.Geçmiş olsun

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakalım fırsat bulursam uğrayacam ama çok yoğun olduklarını duyduğum için gidemedim genede tavsiye için çok teşekkür ederim var mıdır başka tavsiyede bulunabilecek ankaralı arkadaşlarımız
    #RenaultSport Clio-R

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu güncelttutayım bana da lazım böyle bi yer, dolu sebebiyle değil ufak bi surtmeden dolayı
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kayseride baya bir dolu hasarı varmış. Ordan sıfır araba alacaklar dikkat etsin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)