User Tag List

Sayfa 1/7 123 ... SonSon
127 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: seramik uygulama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

seramik uygulama

seramik pro 9h diye bir ürün var bu ürünü nerden temin edebilirim veya bundan daha iyi bir seramik ürünü var mı? İzmir'deyim burdaki seramik uygulama merkezlerini beğenmiyorum (biraz da fiyattan dolayı) kendim satın alıp yaptırmak istiyorum.

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende dusunuyorum seramık kaplama yaptırmayı ama 1000 tl gıbı rakamlar duyunca ıster ıstemez vazgecıyorum uygulaması zormu kendımız uygulayabılırmıyızz konuyu takıpteyım

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakan seramik Pro biziz olum. Bizimi beğenmiyorsun bu hafta tadilat bitsin seramik olayını cinciğüne kadar devam. Ama bak 9h tamamen çok maliyetli sen 4h yaptıracaksın
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ceramic Pro profesyonel bir ürün. Perakende satılmıyor. Sebebi eğitimini almamış kimsenin zor uygulaması. Yanlış uygulama oldu ise yerinden ürünü uzaklaştıracak tek şey polisaj. Malesef Ceramic Pro 1000 tl ye dahi uygulanamaz. Malzeme inanılmaz pahalı. Bı arada şunuda söyliyeyim ben izmirde gerçek seramik uygulamayı en ucuz 1800 é buldum. Diğer daha ucuza olanlar seramik değil. Moda olarak bu ismi kullanıyor.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim neyim eksik leyn neden ben 9 yaptıramıyorum boyum mu kısa ahahaha Sende ne marka var?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakan ceramic Pro işte. Biz akmanlar grubun izmirdeki temsilcisiyiz. LLumar cam filmi ile birlikte. Kanka 9h 5000tl lerde. Uygulama süreci 2.5 gün gibi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde arkadaşlar bu fiyatlara takılmadan. Biz elimizden gelen en cüzzi rakamı yaparız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben ürünü satın alıcam akmanlara ortaklık istemiyorum listede 4h diye bir ürün yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biri 4 kat demek diğeri 9 kat demek. Hatta 11 kat olanıda var. Sen bekle bizim şu eğitimler bitince. En sağlıklı şekilde hallederiz

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İzmir de Maycar Ahmet abiyle görüşebilirsin japon Crystal Consept ürünlerini tr ye getirir ve uygulamasını yapar tavsiye ederim.
    https://www.facebook.com/crystalcoat?fref=ts

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    9h a 500 çalışır bak reklam yapıcan
    şaka bi yana ne zaman bitiyo eğitimler birmotlardan kurtulsun ceramic pro

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000 TL gibi rakamlar neye göre pahalı acaba işin içinde kusursuz polisaj yüzey temizliği boya düzeltme ve seramik koruma malzemeleri ve en önemlisi de minimum 2 günlük emek dahil olunca 1000 TL çok komik kalıyor. 2-3 sene kalıcılık cabası. normal bi koruma yaptırsanız 2 senede 4 kere yaptırmanız gerekecek ve seramik kadar korumayacak. seramik koruma ürününü alıp kendiniz uygulama fantazisine girmeyin derim. zaten 500-600 TL gibi rakamları bulursunuz en kötü ihtimalle. uygulama yapan kişilerin emeklerini rakam çok diyerek hiçe saymak doğru değil bence.

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.boyassi.com/urun/gyeon-mo...aspx?CatId=279 şu ürünü kullanılcak varsayalım kalan 700 tl gibi bi rakam bana 2 günlük işcilik icin ucuk geliyor sana ucuzdur saygı duyarım herkezin gelir düzeyine göre sanırsam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    emek teşekkürler ödenmez farkındayız ama her iş için fiyat farklı olur bende böyle bir işlem için 400-500tl'den (ürün hariç) fazla vermeyi uygun bulmuyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu baya ucuzmuş. Tabi mutlaka işlevseldir. Bizim markada minumum maliyet 2 katı. Yüzey hazırlanması dahi sizin güncel yaptırdığınız detailing temizlemelerinden daha özenli olmak zorunda. Sebebi en ufak kılcal çizik unutsan dahi altta. Birdaha geri dönüp müdahale edemezsin. 9 kat olma sebebi çok ama çok parlaklık ve aynı zamanda derinlik vermek. Sırf bu işlem sırasında sıkıntı toz olmasın diye havalandırma ve kabin yapılıyor. Kısacası seramik bildiğimiz boya temizleme ve parlatmak işleminden çok ayrı. Kalıcılık 2 yıl. 1 yılda 1 kerede speed sprey ile yenileme yapılıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.boyassi.com/urun/gyeon-mo...aspx?CatId=279 şu ürünü kullanılcak varsayalım kalan 700 tl gibi bi rakam bana 2 günlük işcilik icin ucuk geliyor sana ucuzdur saygı duyarım herkezin gelir düzeyine göre sanırsam
    düşüncenize saygı duyuyorum ama keşke bitse bu malzemeyi alınca. polisaj için gidecek pasta keçe sünger hare giderici sonra yüzey temizliği için kullanılacak alkol elektrik vs derken bu iş 700 lira para bırakmaz emin olabilirsiniz. bi keçe olmuş 70 lira. iyi bir polisaj süngeri 40-50 lira. iyi bi iş için bu malzemeleri sıfır açıyoruz. maliyet hesabı yaptığınız zaman emin olun hayal ettiğiniz gibi olmuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    emek teşekkürler ödenmez farkındayız ama her iş için fiyat farklı olur bende böyle bir işlem için 400-500tl'den (ürün hariç) fazla vermeyi uygun bulmuyorum.
    bu işin maliyeti 400-500 TLden fazla abicim. Bu işi yapan herkesten de aynı fikri alabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o zaman direk ürünü getir arabanın üzerine uygulayalım. Ücrette almayalım. Araba sonrasında nasıl çıkar görmek istersen diyorum ben bedava uygularım sana. Bana 10 tane de kaliteli mikrofiber bez getireceksin. Pasta vs kullanmayacağım direk araban ne ise üzerine uygulama yapacağım. Yıkama vs de yapmayacağım.

Ben sana sırasıyla sayayim. Ön detaylı yıkama. arkasında gün ışığı altında detaylı kontrol. Arkasında boya makinesi ile boya kontrolü. Arabanın plastik aksamlarının maskelenmesi. Gün ışığı projektör altında arabanın bütün çiziklerinin giderilmeye çalışılması. Gerekirse 5 kat pasta yapılması ve ilk 2 pasta sonrasında yıkama ve arabanın yeniden maskelenmesi. Maskelerin çıkarılması. Lack prepare ile arabanın silinmesi. Yeniden motor dahil detaylı yıkanması. Kurutulması. Lack prepare ile yeniden silinmesi ve ph kağıdı ile arabanın kontrol edilmesi. Gerekirse yeniden alkolle silinmesi. Taş izlerinin rütuşlanması Seramik in arabaya uygulanması silinmesi kurutulması tekrar 1 kat daha atılması silinmesi. kurutulması. Daha sonra hybrid su itici cila uygulanması ve güneş ışığı altında kontrol edilmesi. Valla ben 1000 liraya elimi sürmüyorum arabaya. 1000 liraya sanmıyorum ki Mohs kullansınlar ki mohs uygulaması ciddi zahmetli malzeme.
    IN BOOST WE TRUST

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)