User Tag List

Sayfa 26/28 İlkİlk ... 162425262728 SonSon
532 sonuçtan 476 ile 494 arası

Konu: Amatör arkadaşlar gelin, burda paylaşın- Bugün aracınıza ne yaptınız?

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GörkemAslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Size öyle gelmiş bence
    Forumda kendinizi tanıtmamışsınız. Klima konusunda da aynı siteden link vermişsiniz. Profil fotonuzda az önceye kadar xxxx yazıyordu. İyi niyetli olmaya çalışıyorum ama profildeki adresiniz Kocaeli ve duygusal bağ kurduğunuz web sitesinin ofiside Kocaelinde. Ayrıca, profilinizde genel bilgilerde de xxxx.com yazıyor.

Enayi yerine koymaya devam mı edeceksiniz yoksa güzel güzel kim olduğunuzu anlatmak istermisiniz. Aynı tavırda ısrar edecekseniz, ben size iyisinden bir ban vereyim ?
    Konu SAYGIN tarafından (10-07-2017 Saat 14:42 ) değiştirilmiştir.

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün yeni aldığım aracımı lanet köpükler ile yıkamak zorunda kaldım. Bayi çıkışta boya koruma yaptığını söylemişti. Bugün suyu vurunca anladım üzerinde bir korumanın olduğunu. Şimdi sizlere sorum, bu aracım için f/p bir çeyiz düzmek istiyorum. Yazın Ankara kışın Urfa'da ikamet ediyorum. Aracımın metalik rengini ilk günkü gibi korumak için ne yapabilirim? Neler kullanabilirim? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Edit: Aracım 2017 Renault Clio Touchrome. Titanyum Gri renkli.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3m 38070 Clay Bar Kil Hamuru 180 Gram Oto Temizleme Hamuru - n11.com

bu ürün için ne diyorsunuz? fiyatı baya uygun. çok mu dandiktir?

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hiç tavsiye etmem, şimdiye kadar 7 8 kere kil kullandım, içlerinde en dandiği buydu. Hiç bir işe yaramıyor.

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç tavsiye etmem, şimdiye kadar 7 8 kere kil kullandım, içlerinde en dandiği buydu. Hiç bir işe yaramıyor.
    Valet Pro Yuzey Temizleme Kili Mavi - n11.com

bu nasıl hocam? bir kaç yerde iyi diye okumuştum. veya sizin öneriniz var mı

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valet Pro Yuzey Temizleme Kili Mavi - n11.com

bu nasıl hocam? bir kaç yerde iyi diye okumuştum. veya sizin öneriniz var mı
    Bu çok daha iyi hocam, Valet pro markası çok kaliteli gerçekten.
    Diğeri direk çin malı 3M falan değil

bskone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

o ürünü tavsiye etmem arkadaşında önerdigi gibi valet pro veya soft99 marka kil kullanabilirsiniz.
    Soft99 TRIZEX Surface Smoother 68gr x2 «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı bskone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o ürünü tavsiye etmem arkadaşında önerdigi gibi valet pro veya soft99 marka kil kullanabilirsiniz.
    Soft99 TRIZEX Surface Smoother 68gr x2 «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan
    Özellikle Soft99 için +1

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle Soft99 için +1
    1.kil sormaya gelmiştim cevabımı aldım. bu ürün 68x2 mı yoksa 34x2 gram mı? Araç w211 e serisi 68 Gr yeter mi?
    2. daha önceden meguiars Wash&wax kullanıyordum. Aynı kalitede f/p ürünü tavsiyeniz var mı?
    3.temizleme süngeri ve kurulama bezi f/p tavsiyelerinizi alabilir miyim?
    Konu bad cat tarafından (16-08-2017 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatası

By CrAzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bad cat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.kil sormaya gelmiştim cevabımı aldım. bu ürün 68x2 mı yoksa 34x2 gram mı? Araç w211 e serisi 68 Gr yeter mi?
    2. daha önceden meguiars Wash&wax kullanıyordum. Aynı kalitede f/p ürünü tavsiyeniz var mı?
    Hakan abi yerine cevap vereyim.
    1.68 gr yeterli fazla bile.
    2.Amerikalı şampuanlar agrasif şu ara stokta yok ama geleceğine dair bilgi var kesinlikle Zymöl Auto Wash
    3.Eldiven Yün olursa iş görür Aliexp de vardı 7 10 dolar birşeydi şiddetle tavsiye edilir.Kurulama olarak da F/P Microfaser Wolly.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valetpro mavi(100gr) ile 3 araba yaptım. E34-F20-F30 camlar ve jantlar dahil. 68 gr ile jantlar dahil 2 defa yapılır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı By CrAzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan abi yerine cevap vereyim.
    1.68 gr yeterli fazla bile.
    2.Amerikalı şampuanlar agrasif şu ara stokta yok ama geleceğine dair bilgi var kesinlikle Zymöl Auto Wash
    3.Eldiven Yün olursa iş görür Aliexp de vardı 7 10 dolar birşeydi şiddetle tavsiye edilir.Kurulama olarak da F/P Microfaser Wolly.
    teşekkürler ama zymöl şampuan yok galiba piyasada. meguiars Wash wax birden fazla satıcıda var. zymöl trde yok

By CrAzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkürler ama zymöl şampuan yok galiba piyasada. meguiars Wash wax birden fazla satıcıda var. zymöl trde yok
    Kimyasal adamlarda var fakat stokta olmayabilir yakın zamanda girecek.

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam's Polishes Car Shampoo deneyin, memnuniyet garantili!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    68grx2 ve 68gr'lık ürünü iyice yoğurduktan sonra W211'de rahat rahat kullanırsınız.
    Aracınızın rengi nedir? Soft99'un cilalı şampuanlarını tavsiye ederim ama kullanmadan önce yüzeyi iyice temizlemeniz lazım çünkü şampuanlar sünger ile kullanılıyor.
    Sünger kullanmam derseniz o zamana Crystal Concept BTX şampuan öneririm.
    Temizleme süngeri derken neyi akst ettiniz anlayamadım. Yıkama eldiveni mi demek istediniz?
    Kurulama bezi genelde kullanmıyorum ama çok sıkışırsam chemical guys miracle dryer var onu kullanıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    68grx2 ve 68gr'lık ürünü iyice yoğurduktan sonra W211'de rahat rahat kullanırsınız.
    Aracınızın rengi nedir? Soft99'un cilalı şampuanlarını tavsiye ederim ama kullanmadan önce yüzeyi iyice temizlemeniz lazım çünkü şampuanlar sünger ile kullanılıyor.
    Sünger kullanmam derseniz o zamana Crystal Concept BTX şampuan öneririm.
    Temizleme süngeri derken neyi akst ettiniz anlayamadım. Yıkama eldiveni mi demek istediniz?
    Kurulama bezi genelde kullanmıyorum ama çok sıkışırsam chemical guys miracle dryer var onu kullanıyorum
    bugüne kadar yıkama eldiveni kullanmadım. Bildiğiniz sarı yıkama süngerinden bahsediyorum. araç bej şampanya rengi gibi bir şey şampuan için link verirseniz çok sevinirim kil ve soft99 cilalı şampuanını alayım. kurulama bezi olarakta atlet kullanırız değil mi @B16
    Konu bad cat tarafından (16-08-2017 Saat 19:32 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bugüne kadar yıkama eldiveni kullanmadım. Bildiğiniz sarı yıkama süngerinden bahsediyorum. araç bej şampanya rengi gibi bir şey şampuan için link verirseniz çok sevinirim kil ve soft99 cilalı şampuanını alayım. kurulama bezi olarakta atlet kullanırız değil mi @B16
    Ben uzun süredir koyun tüyü yıkama eldiveni kullanıyorum. (markası aquartz ama malesef burada artık satılmıyor) Geçenlerde de autobritedirect'in yıkama eldivenini aldım fena değil diyebilirim.
    Araç bej ise dediğim gibi crystal concept btx'de olur ama daha yoğun cilalı birşey ararsanız adres soft99 olacaktır. Soft99'da o renk için şu şampuanları önerebilirim.
    Extreme Gloss Shampoo White 750ml (açık renk arabalar için)1adet «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan
    Soft99 New Scratch Clear Shampoo Mirror Finish White - 700ml (1 adet) «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan
    Super Cleaning Shampoo + Wax «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan
    Super Gloss Shampoo WP 750ml (inci beyazı arabalar için) «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan

Kurulam için ben blower kullanıyorum Ama yün atletde olur, çok da güzel çizik yapar, suyu çekmez, suyu oraya buraya ittirir şahane iş yapar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben uzun süredir koyun tüyü yıkama eldiveni kullanıyorum. (markası aquartz ama malesef burada artık satılmıyor) Geçenlerde de autobritedirect'in yıkama eldivenini aldım fena değil diyebilirim.
    Araç bej ise dediğim gibi crystal concept btx'de olur ama daha yoğun cilalı birşey ararsanız adres soft99 olacaktır. Soft99'da o renk için şu şampuanları önerebilirim.
    Extreme Gloss Shampoo White 750ml (açık renk arabalar için)1adet «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan
    Soft99 New Scratch Clear Shampoo Mirror Finish White - 700ml (1 adet) «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan
    Super Gloss Shampoo WP 750ml (inci beyazı arabalar için) «*Oto Cila Araba Çizik Giderici Oto Şampuan

Kurulam için ben blower kullanıyorum Ama yün atletde olur, çok da güzel çizik yapar, suyu çekmez, suyu oraya buraya ittirir şahane iş yapar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Abi bu soft99lar nasıl kullanılıyor. Kovaya koyup köpürtme mi yoksa eldivene dökülen cinsten mi? Gold serisi var elimde ama memnun kalamadım bir türlü.
    En memnun kaldığım 2 şampuan Nanolex Pure ve Valet Pro Poseidon, özellikle posedion her yıkamadan sonra herkes arabaya cila mı attın diyorlardı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)