User Tag List

19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Cam Filmi Hk

muarrem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Cam Filmi Hk

Merhaba arkadaşlar astra l aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum. Llumar internet sitesinde istediğim ürünleri seçtiğimde ön cam air 80 diğer camlar atc serisi olarak seçtiğimde 10k bir fiyat çıkıyor. Antalya da bunu yaptırmak istiyorum. Önerdiğiniz bir yer olur mu aşağı yukarı aynı rakamı mı istiyorlar yoksa daha uyguna yaptırılabiliyor mu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Regerantalya diye bir yer ile görüştüm. Air 80 için 5500 atr için bütün camlar 6500tl istiyorlar. Llumar sitesinden de fazla istiyorlar

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muarrem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Regerantalya diye bir yer ile görüştüm. Air 80 için 5500 atr için bütün camlar 6500tl istiyorlar. Llumar sitesinden de fazla istiyorlar
    Llumar sitesi fiyatları uygun. Listede antalya bayisi yok sanırım değil mi? Benzer şekilde istanbulda bayi bir arkadaşım da orada listeliydi, fiyatları düşük bulduğu için şimdi baktığımda listede görmüyorum ama yetkili uygulama bayisi aslında

Bugün ön cam dahil air80 17-18 bin liraymış

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fabrikasyon renkli camlar daha ucuz kaldı herhalde

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Llumar sitesi fiyatları uygun. Listede antalya bayisi yok sanırım değil mi? Benzer şekilde istanbulda bayi bir arkadaşım da orada listeliydi, fiyatları düşük bulduğu için şimdi baktığımda listede görmüyorum ama yetkili uygulama bayisi aslında

Bugün ön cam dahil air80 17-18 bin liraymış
    Bunlar nasıl rakamlar yahuu.. Bi bana mı saçma geliyor bu film fiyatları..

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sektörün içinde olan birisi olarak konuşacak olursam, bu rakamlara film yaptırmayın. Yıllarca bayilerde sıfır araçlara film uygulaması yaptım. Her firmayada güvenmeyin size lumar der uzak doğu yani çin malını yapıştırır ruhunuz duymaz çok memnun bir şekilde ayrılırsınız ve yıllarca kullanırsınız. Ucuzun bir kalite üstü fiyata yapılan bilindik yerlere yaptırın. Yani şu anki piyasadaki filmler okadar berbat değil (çin malı tek kat filmer hariç ) 2 ply (kat) olan filmlerin çoğu mimari filmler onlarda iş görür.zaten bayilerde bu filmlerden kullanıyor %80 i.
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    17-18 nedir Cam ne kadar ki

babayimben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Llumar resmi sitesindeki uygulama merkezleri harici bir yerde yaptırırsanız sahte ürün olma ihtimali yüksek.
    1994 Doğan S, 1990 E30 318is, 2007 Astra 1.6, 2005 Mazda 3, 2012 F30 316i, 2017 HR-V 1.5 i-VTEC, 2007 E60 535D LCI, 2018 1.6 CDTI Insignia, 2018 C200d FL, 2018 Mx-5 ND 1.5, 2015 F32 420d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahte ürünlere not düşülmüş. bu ekonomik ortamda maalesef birçok firma bu işi yapıyormuş.

uyduruk cam filmleri ve boya koruma filmlerini, kaliteli marka kutularına koyup satmak gibi vs vs

o kadar para verirken güvenilir tanıdık bir yere gitmek lazım

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ümit ile Yasin vardı llumar film yapıyorlar dokumada şuan dükkanları var.
    instadan bakabilirsin llumarotocamantalya
    #eksikpazar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümit ile Yasin vardı llumar film yapıyorlar dokumada şuan dükkanları var.
    instadan bakabilirsin llumarotocamantalya
    Evet bu arkadaşlardan fiyat aldım ön cam dahil 8200tl fiyat verdiler. Büyük ihtimal bu arkadaşlara yaptıracağım. Llumar bayisi olmayan yerler llumar bayisinden yüksek fiyat veriyorlar .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar bir de deneyimli olanlara sormak istiyorum. Antalya da yasiyorum on cama da film yaptirmak istiyorum air 80 . Daha once on caminda film olan bir araca binmedim hic o yuzden gerekli mi ise yariyor mu emin degilim. Birde muayene ve polis kontrolunde sorun oluyor mu ? Ucreti 4100 tl sorun olacak ise basta hic yaptirmayim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaslar bir de deneyimli olanlara sormak istiyorum. Antalya da yasiyorum on cama da film yaptirmak istiyorum air 80 . Daha once on caminda film olan bir araca binmedim hic o yuzden gerekli mi ise yariyor mu emin degilim. Birde muayene ve polis kontrolunde sorun oluyor mu ? Ucreti 4100 tl sorun olacak ise basta hic yaptirmayim.
    air80 çok güzel ürün. kesinlikle öneririm, polis ve muayenede de sorun olmuyor çünkü sizde yaptırınca zar zor anlayacaksınız.
    faydasını da yaz günü yaptırsanız direkt fark ederdiniz. aracın klima performansı bile yükseliyor (iç hacim ısıyı daha az alacağı için). cilt kanseri UV yansıtması falanda ayrı bir artı

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antalya'nın o sıcağında iyi ki yaptırmışım diyeceğinden emin olabilirsin
    Bizim ki 4100 tl değil biraz kalk gidelim marka ama o bile çok fark ettiriyor.
    #eksikpazar

babayimben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Air 80 şeffaf oluyor zaten bir sorun olacak durum yok yani, son aldığım tüm araçlara yaptırıyorum ben. Güneşe karşı gidereken çok ciddi fark ediyor, eksi yönü polarize güneş gözlüğü kullanırsanız ufak ufak renklenme oluyor görüşte, bir de gece sürüşünde karşı farlarda belli belirsiz kırılmalar oluyor
    1994 Doğan S, 1990 E30 318is, 2007 Astra 1.6, 2005 Mazda 3, 2012 F30 316i, 2017 HR-V 1.5 i-VTEC, 2007 E60 535D LCI, 2018 1.6 CDTI Insignia, 2018 C200d FL, 2018 Mx-5 ND 1.5, 2015 F32 420d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sorum daha olacak arkadaşlar ön camda aracın rezistans var. Arka cama göre rezistans şekli ve sayısı daha fazla. Rezistans kullanımında ya bunun üzerine film yapımında görüntüde bir sorun oluyor mu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir sorum daha olacak arkadaşlar ön camda aracın rezistans var. Arka cama göre rezistans şekli ve sayısı daha fazla. Rezistans kullanımında ya bunun üzerine film yapımında görüntüde bir sorun oluyor mu
    ısıtırken vs sorun olmuyor diye biliyorum. kendi ısıtmalı ön cam aracımda da kullanıyorum filmli şekilde.

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lummar ust serilere laf yok ama uzay paralar sahte uygulama imkanlarida yok kendini belli ediyor.

En buyuk dert ziebartta, merkezlerde her turlu film kutusu var orjinalligi anlamak imkansiz gibi.

Antalyada varmi bilmiyorum, xpel yaptiriyorum artik,
    Hem seffaf koruma kismi logolu, hemde filmin uzerinde uygulama sonrasi silindiginde cikan xpel yazilari ile geliyor.
    Ust serilerin renk isi gecirme ozellikleri dusuk serilerden farkli oldugu icin 6 ay 1 sene sonra cihaz ile kontrol edildiginde ayni degeri veriyor, en ufak suphe yok. Nokta atisi hangi seri kullanildigina kadar belli ediyor.

Eger kisa sureli binilen bir aracsa orta seri marka yerine yillardir bu isi yapan kaliteli duran markasiz filmi uyguna yapiyorsa ona yaptirin, yapan eski firma garanti veriyorsa hic sorun yok, markasiz urunler ciddi gelisti.
    Birtek instagramda 750/1000tl kampanya yapan vur kac firmalardan uzak durulsun yeter.
    Ozellikle on cam varsa, markadan cok iscilik onemli.

3m cok uygun fiyatlar veriyor kalite garanti tartisilmaz ama ton ve renk isi sikinti, her hangi bir renk arabada istedigim goruntu hic tutmuyor.

yagizgokmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hafta İstanbul - Ataşehir Llumar'da yan camları ATR-15 serisi yaptırdım
    Fiyat : 5.000 TL + KDV
    Air serisi : 4.500 TL

İlk defa gittim özellikle Hakan ustanın işçiliği çok titiz ve özenli

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler