User Tag List

Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
216 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Iyi yıkamacılar & Kötü yıkamacılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi şampuanını, eldivenini, bezlerini al petrolde yıka.. Kostik arabanın anasını seviyor..
    Edirne'li olduğu belli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ha yalnız cidden Mersin için de yazayım yolu düşen olur illa ki , Ninja Motor ; Caner abinin ilgi , alaka , esnaflığı 10 numaradır . Arabayı sürekli yıkatma huyum yok ama en azından muhabbeti için bile 2 haftada bir falan yanına uğrarım .

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kötü Ötesi ve Kazık Marmara Forum daki

Arabayı sürekli yıkatan biri değilim ama

Sefaköy AutoZen var şimdilik iyi
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anadolu Yakası

En iyi : Detailworks Acıbadem, gitmeden telefon açmakta fayda var. Arabayı bırakın arkanıza bakmadan gidin sonra Memnuniyet garanti

İyi: Kavacık'ta Carpeeling var. Sahibi Erkan'a zamanla kendimi de tanıtmamla gayet memnun ayrılıyordum. Kıllık yaptığınızda ters bakmıyor en azından, detayları önemsediğinizi görünce tüm elemanlarıyla ona göre davranıyorlardı ama başında durmakta fayda var yine de. 1 senedir gitmiyorum ama internette hala güncel görünüyor. CARPEELING (Erkan Erdoğan) | Oto Yıkama ve Bakım | Beykoz İstanbul , 0216 425 41 80 Bulurum.com

Araba temizkense Aytemiz'e giderdim hep Kozyatağı yan yolda Bostancı Köprüsü'ne yakın olan. 100 TL yakıt alımına bedava yıkama fişi veriyorlardı, sadece su tutturup geçiyorum tozu gitsin diye, sonra yolda kuruyor zaten. Tabii arabanızın boyası bakımlıysa bu geçerli. CLK varken LPG alımını oradn yapardım, LPG'leri gördüğüm en iyi LPG hem uygun fiyatlı hem uzun menzil gidiyor. Haliyle performans düşüşü falan da yok tabii.

Kızıltoprak Meg en son fena değildi ama ya zamanla sizi tanımaları lazım ya da başında durmanız lazım. Tamponlar vs. kirli kalabiliyordu en son.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kötü yıkamacı yoktur arabasını pis teslim alan müşteri vardır.
    araba yıkamaya ya tanıdığım esnafın yanına gider kendim yıkarım yada kimseye vermem.geçen gün bi yıkamaya gitme gafletinde bulundum , yıllardır tanırım sohbet ederim ama hiç arabamı yıkatmadım. nolcak yeea vereyım yıkasınlar dedim demez olaydım.arabayı kirli bıraksın ama arabama metal parcası deil 3 aylık bebek muamelesi yapsın.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ko®ay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CooLeqenD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var mı bizim buralarda Koray abi Bir yere heh tamam güzel diyorum ya el değiştiriyor yada kötü yıkamaya başlıyor. Faruk uzakta kalıyor yakın olsam varya peh
    Bizim buralarda benim bildiğim en iyi yıkamacılar kapı altından suyu aldığı bezle kaputu silene kadar iyiydi gözümde o günden beri en iyi yıkamacı benim 3 liraya su tutturup kendim siliyorum

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bugraaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerdeyse hergün yıkıyorum ben mantıklı geliyor bp yıkamacıya versem ocağıma incir ağacı diker
    Kimyasal bazlı canı yanan o kadar çok kişiden telefon alıyorum ki..

Kimisi markalı tabela bayisine gitmiş araçlar.. Corvette var krom jantları pul pul dökülen. Alkantara lı R8 var iç mekanı soyulmuş olan, Miniler var trimleri solmuş, beyazlamış olan, cam filmleri soyulan vs. Bayilerin hiç biri sorumluluk üstlenmiyor.

Tüm bunların bedelini cebinizden ödemek durumunda kaldığınızda yine ocağınıza incir ağacı dikilecek, hiç şüphesiz çünkü bu kimselerin canı hep yandı.

Bizim bu car care sektöründe ucuz etin yahnisi ol mu yor.

Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatımın hatasını yapıp Istanbulda arabamı kopukle yıkattım tum plastık aksamlar leke oldu
    ustune on tampona cok yakın tutulan tayzik yuzunden tamponun boyası cıktı

ne demısler en ıyı yıkamacı kendın
    kendın yıkadıgın araba en ıyısı
    Geçmiş olsun combo, sana yine iş düştü desene :/

Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir BP bayisinde Su+Köpük 2 TL gayet memnunum
    Bir daha düşünün..

http://www.techturkey.com/forum/deta...di-uyardr.html

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankarada;

Bilkent Tabanway bir kere gittim, gitmez olaydım hem fiyatlar çok uçuk hem de yıkama namına birşey yok, bir daha asla.

Angora Tabanway da başlarda iyi idi, sonralar bozdu iyice. Artık gitmiyorum oraya.

Park caddesinde var profesiyonel car care diye bir yer, orayı da bi ara denedim, anlaştığımız fiyat vardı çok fazla yıkama yaptırdığım için,sonradan kendi kendilerine zam yaptılar suya zam mı ne gelmiş vs diyerekten, artık oraya da bundan sonra gitmem.

Forse Car Clean Center var Lizbon caddesinde, tek memnun kaldığım yer açıkcası, araba ile bebek gibi ilgileniyorlar.

Bir de nano cila var, her yıkamada ondan kullanıyorum araba çok güzel parlıyor,
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahcelievler civarinda kendi yikayabilecegimiz yer var midir ? Suyu kopugu kendim kullanmak istiyorum malesef basinda biri duruyor .

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahcelievler civarinda kendi yikayabilecegimiz yer var midir ? Suyu kopugu kendim kullanmak istiyorum malesef basinda biri duruyor .
    Yayla Bp
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen yayla bp, akşamları 19.30 gibide genelde boş oluyor dün akşam ücretini verip kendim yıkadım tamamen
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Detailing Garage Çukurambar / Ankara ( En iyisine 5 basar nitelikte )

Daha ömrü hayatımda burası gibi araba yıkayan ( Uğur Abi ) bir yer kişi görmedim. (20 TL) Gide-gele muhabbetimiz öyle olmuştu ki platform boşsa girip kendim yıkadığım bile oluyordu, Uğur abi de sağolsun kendi arabasını yıkarmış gibi detaylara girmeyi pek severdi.. Abartmıyorum 1 - 1.5 saat arabam yıkanıyordu..

Ve her güzel şeyin sonu geldiği gibi Detailing Garage Çukurambar' da yıkama olayı son buldu. Ne yapalım uzak olsa da Cevizlidere şubesine gideriz dedik...

Detailing Garage Cevizlidere/Ankara (25 TL BERBAT)

1. Sefer : Kazandırdığım belki 20. müşteri olabilir. Bir abimi randevu alarak cevizlidere şubesine götürdüm, ancak yıkamacı abimiz yıkayamıyacağını, içeri ile görüşmemi söyledi ilginçtir içerideki de dışarısı ile görüşmemi istedi dışarıdakiyle görüşmeye çıktığımda tekrar içeriye yönlendirildim.. Ve artık tepemin tası atmıştı ne yapmaya çalışıyorsunuz dedim ? Ve içerideki abimiz kavgaya çıkar gibi dışarıya çıktı tartışma ıvır zıvır neticede arabayı yıkatamadık.

2. Sefer : Yeni araba almıştım ve babamla beraberim, sorun yaşadığım halde tekrar aynı yıkamacının yolunu tuttuk. Yolculuk esnasında babama Detailing Garage ın ne kadar iyi olduğunu anlatıyordum ve onunda oraya gitmesi konusunda tavsiyeler veriyordum.. Neyse yine aynı yıkamacı abiyi görünce ince bir cinlenme gelse de mümkün olduğunca efendi uslu davrandım. Süreç başlamıştı ve köpük sıkılmaya başladı aracın üzerine, bu esnada bagajdaki 1 tane janta köpük ve su sıkıp sıkamayacağını sordum..Bingo, yine beklenen cevap içeriyle görüşün ben birşey yapamam... Ramazan olması sebebiyle kırıcı olmadım yoksa arabayı köpüklü köpüklü oradan çıkartacaktım.. Yıkama tamamlandı ve rezil rüsva halde aracımı geri teslim aldım.. Vites körüğü, jantlar, halı paspaslar, koltuklar olduğu gibi duruyordu.. Üstelik iç yıkama da istememiştim

Şahsen gidecek arkadaşlar varsa tavsiye etmiyorum daha iyi bir yer buldum.

100. Yıl da ANCAR WASH Aspava'nın olduğu yerde Çağdaş' ın alt otoparkında çalışıyorlar.. 25 TL Mükemmel

Boya koruma dahil herşey var, arabanın içini buharla yıkıyorlar yahu daha ne olsun!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi florya Veysel. Rahmetli Ümitin mekanı. bi giriş çıkışı sıkıntı.
    ACT benden uzak allah a yakın olsun. Bostancıda bi kere girdim girmez olaydım. Kendi yıkamam varken de sürekli deniliyordu denedim gördüm. Janta vurduğu süngeri kaportaya sürdü kafasını kıracaktım herifin.
    Kartal JAWS o de ayrı kötü. Hem yavaş hem de bi sürü kimyasal kullanıo orasına burasına ama araba hala leş. Çünkü kontrol eden yok. Ben çıkar her arabayı kontrol ediodum ya da ettiriodum bunlar bakmıolar bile ACT de bakmıo bunlarda .
    Maslak Meguiars.kötü. Kendi şampuanını götürüosun tek kovada yıkamaya kalkışıo. ikinci kovayı isteyince mal mal suratına bakıo. Allahtan kendim yıkadım da ne yaptıklarını görmedim.
    IN BOOST WE TRUST

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -

Yıkama idare eder kıvamda olsada elemanları 5 para etmeyen

1: küllükten 8-10 lirayı götüren Bahçeşehir - Beni Yıka bu yepyeni olay 1 haftalık

2: yaklasık 1-1,5 sene önce havalandırma kanalımın saga sola yukarı asagı yönlendirme dalgasını kıran ve kırık değilmiş gibi emaneten yerine takan, fark etmesem söyleme zahmetinde bile bulunmayan, 5-6 ayda 50 kere söylememe arama bunalatmalarıma her seferinde yapacaz edecez diyip yaptırmayan Bahçeşehir Sonax. ozaman 25 TL idi
    [ Sonunda Sonaxla uzaktan yakından alakası olmayan @Ozan Özer 'in insiyatifiyle 1 günde değiştirildi tesekürler tekrardan]

minik not: benikiyle aynı olay gibi bir S ve C sahibi arkadasımda kırdılar onlarda aynı hikaye yaşandı ikiside yurt dısına gidince kaldı öyle.

Şuan iyidir düzelmiştir etmiştir bilemem tabi kapısından geçmeyecegim iki firmadır benim için.

+

@Faruk_Vtec - FF car clean senelerdir kahrımı çekiyor bu üstte yazdıklarım gibiler saolsun / 25 TL
    Elimden geleni her zaman Yaparım hala sözüm geçer orada aklında olsun..

@faruk ilk fırsatta geleceğim dükkana 😀

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Detailing Garage Cevizlidere/Ankara (25 TL BERBAT)
    Başka bir konuda baya övülüyordu burası, ben de bir ara denemeyi düşünüyordum. İçime kurt düştü şimdik
    "life is too short to drive boring cars"

Mikrop_Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Dikmen'de oturuyorum Detailing garaj ivedik sanayideyken tanıştık Dikmenden kalkıp ivedige giderdim araba yıkatmak için. Detailing garage Cevizlidereye ve çukurambara açıldı bütün çevrem ve ben burda araba yıkatırız kendimiz yıkarız 5 yıldır hiç bir sorun yaşamadım.
    Belki ordaki çalışan abimizin o gün başka bir problemi sorunu sıkıntısı vardı size denkgelmiş olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı snrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka bir konuda baya övülüyordu burası, ben de bir ara denemeyi düşünüyordum. İçime kurt düştü şimdik
    Çukurambar için dediklerim halen geçerlidir. Ve yıkama faliyeti bugün başlasın yine giderim.. Ancak Cevizlidere' yi tavsiye etmiyorum.

By_Carizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gokce garage detailing hakkında bilgisi olan var mı ??

veya Halkalı Sefaköy ve çevresinde güvenebileceğimiz bir detailing dükkanı var mı ?
    Alıntı Crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaputun altındaki beygirlere bile tecavüz etmişler. yok böyle birşey.

Alıntı Caesar; Nickli Üyeden Alıntı
    imam os.rmamış s.çmış cemaat ise dünyada bu güne kadar yapılmamış bir eylem yapiyor. hey maaşallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler