User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: Auto Finesse Temptation Carnauba Wax Incelemesi

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak mesela geçen hafta sonax yeni formül cilalı şampuan ile yeni formül hızlı cilayı sürdüm otomobilin yüzeyi boncuk tarlasına döndü. 1 hafta oldu 2 kere su tuttum halen görüntü aynı.
    Soft99 Triz şampuan yüzeyi hidrofilik yapar, boncukların yapısı bozulur, yıkama öncesi top top boncuklar yayık hale gelir. Ben bunu ilk gözlemlediğimde aha gitti güzelim cila dedim sonra baktım ki şampuan sadece değişiklik yapıyor.
    Demek istediğim sürdüğün cila, özellikle de Fusso 12, öyle kolay kolay yüzeyden gitmez.
    Edit; fazla olmus

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hıcbır sıtede soft 99 fusso coat bulamadım. uzun koruma sebebı ıle tercıh etmıs oldugum soft 99 un asagıdakı waxı nasıldır pekı abi? yardımcı olabılır mısın

Dark & Black Wax (Koyu ve Siyah Renk Ara

http://www.kimyasaladamlar.com/inci-...t-320gr-pmu531

yoksa sitede yada baska yerde bulabılecegım onerdıgın bır wax varmıdır? Yukarda ıncelemıs oldugun wax da guzel fakat 1 ay koruma suresı az geldı gibi fusso ya gore
    Sinan yukarıda da sormuştun bende cevaplamıştım ama gözünden kaçmış olabilir. Bu merak ettiğin ürünler için 1 ay koruma vaad edilmiş. Kimyasaladamlar'dan alışveriş yapabilirsin sorun yaşamazsın ki zaten adamalr Soft99'un TR distribütörü. Ben Soft99'u hep kendilerinden alıyorum, aldım, alacağım, almak üzereyim, ha aldım ha alacağım

Fusso 12 bulamazsan Fusso Coat F7 veya Fusso Coat Mirror Shine öneririm. (fusso 12, kimyasaladamların sitesinde mevcut. )

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @imprezaWRC Abi açık renk araç için uçuk fiyatlı olmayan wax ne önerirsiniz? Fusso için kimyasaladamlara baktım ama 200 gr ya da daha fazla benim için büyük yani. Araçlar beyaz astra h ve bej kia cerato.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan yukarıda da sormuştun bende cevaplamıştım ama gözünden kaçmış olabilir. Bu merak ettiğin ürünler için 1 ay koruma vaad edilmiş. Kimyasaladamlar'dan alışveriş yapabilirsin sorun yaşamazsın ki zaten adamalr Soft99'un TR distribütörü. Ben Soft99'u hep kendilerinden alıyorum, aldım, alacağım, almak üzereyim, ha aldım ha alacağım

Fusso 12 bulamazsan Fusso Coat F7 veya Fusso Coat Mirror Shine öneririm. (fusso 12, kimyasaladamların sitesinde mevcut. )
    Evet abi gözumden kacmıs. Ismınız Hakan' dı sanırım. Koyu ve açık renk olarak fusso coat f7 sipariş ettim. mirror shineyi sprey olduğu için tercih etmedim. Çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı sinanbaysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet abi gözumden kacmıs. Ismınız Hakan' dı sanırım. Koyu ve açık renk olarak fusso coat f7 sipariş ettim. mirror shineyi sprey olduğu için tercih etmedim. Çok teşekkür ederim vakit ayırdığın için
    Mirror Shine Sprey değil ki, neyse hayırlı olsun yorumlarını bekleriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ssamet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @imprezaWRC Abi açık renk araç için uçuk fiyatlı olmayan wax ne önerirsiniz? Fusso için kimyasaladamlara baktım ama 200 gr ya da daha fazla benim için büyük yani. Araçlar beyaz astra h ve bej kia cerato.
    En son bu ürünü kullandım. Tavsiye ederim
    mad wax

Burak Demirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fussonun kırmışı sıyah vs dıye yenı urunlerını gordum cok ilginç ama siox black shine tarzı bir ürünmü yapmışlar renk renk araçlara gore fiyat makul sıox a gore..
    Color Evolution Red (Renk Evrimi K

SOFT99 COLOR EVOLUTION CAR WAX (V-SPEC.COM.AU) - YouTube
    Mahşein üç atlısı
    dmrc garaj
    35 cvk 31 s2000
    35 eu 122 vti
    35 ke 9481 egk20

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    AF Temptation, günlük kullanılan, hatta uzun yol yapan, hatta yeri geldiğinde günde 2 defa su tutulan, nerdeyse her hafta toz-toprak gören, haftada en az 3 kere yıkanan ve dışarıda park edildiğinden ötürü her sabah üzerinde nemli bir tabaka olan otomobilde tam 1 ay dayanabildi.
    Haftalık yıkama ile en fazla 3 ay dayanım vaad eden bu ürün 1 ay içinde 3 ayda görüp görebileceği eziyeti gördüğü için yine iyi dayandı diyebilirim. Şimdi üzerine Scholl Concepts SW40 Hızlı Cila uyguladım birkaç güne incelemesini sizlerle paylaşırım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler