User Tag List

2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Aeron Temizlik Fircasi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Aeron Temizlik Fircasi

Her ne kadar bu ürünü geçen haftalarda Bim'de satmış olsalarda, Aliexpress.com sitesinde gezinenlerin bildiği üzere aslıdna bu fırça Çin'de üretilen bir fırça ve fiyatıda 1 dolardan başlıyor kör tuttuğuna modeli 5-6 dolarlara kadar çıkıyor.
    Benim gözümde ederi maksimum 5 TL ama kur yüksek, adamın 1,5-2dolara sattığı fırçayı 25-30günde elde etmek var bende kaçtır havalandırma kanallarının temizliğinde kullanmak için alsam mı diye kendimi oyalıyordum ve şansıma Bim'e gelir gelmez 6,50 TL bayılıp fırçayı kaptım.
    Mikrofiber uçların takılı olduğu tırnaklar esnemiyor ve dikkatsiz kullanımda biraz baskı ile hassas plastik yüzeyleri çizme olasılığınız bile var. Kıl-tüy olan fırça ise bana göre oldukça sert, onu da hassas yüzeylerde özelliklede piyano siyah kaplama gibi parçalarda kullanmamanız hayrınıza olur. Kıl fırçayı sert ve erişilmesi zor yüzeylerde kullanabilirsiniz, mesela silecek kolu, far açma kapama kolu...vs mikrofiberli tarafı hem havalandırma kanallarıdna hemde cam ile kapı arasında kalan ince kanalda kullanabilirsiniz 3 parça olan tırnaklardan bir tanesini hafif esnetip kanala oturtursunuz oh mis, ama dediğim gibi fazla bastırmayın ki yüzeyde telafisi zor hatıralar bırakmayın.

Ürünü haliyle Bim'de bulmanız zor çünkü insert ürünüydü ama çok arzu ederseniz aliexpress'de ucuza satan güvenilir satıcıdan temin edebilirsiniz. Ya da en güzeli sünger uçlu tahta saplı fırça kullanın hiç bulaşmayın

YouTube

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nalburdan boya fırçası alabilirsiniz 2 TL

Kıllar ile sapı birleştiren metal kısmı bantla sararsanız plastik aksamı çizmez.

Tavsiye ederim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler