User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Turtle Wax Wet'n' Black Lastik Parlatici Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Turtle Wax Wet'n' Black Lastik Parlatici Incelemesi

Bu ürünü birkaç ay önce Carrefour'da tesadüfen görüp almıştım, fiyatını hatırlayamıyorum sanırım 14-15 TL gibi bir fiyatı vardı bende dayanamayıp 2 tane almıştım.
    Bir tanesini çeşitli yol ve hava şartlarında denedim, sonuçlardan iyice emin olduktan sonra video çektim.

Ürünün arkasındaki kullanım talimatlarında ürünü bir süngere veya beze sıkıp sürün diyor ama bu ne yazıkki mümkün değil, muhtemelen yanlış çeviri yaptılar çünkü doganershop (ithalatçı) sayfasında bu ürünü direk lastik yanağına sıkın diyor.

Sonuç: Ürünün kokusu var ile yok arasında ama çok gaz çıkışı var yani kapalı ortamda uygulanırsa heryer duman olabilir. Etkinliği 1 hafta sürüyor, ambalajına bakarsanız aşırı ıslak bir görüntü beklentisine giriyorsunuz ama kazın ayağı öyle değil. Su iticiliği fena değil ama yağışlı havada etkisi çabuk gidiyor. Çamurları maskeleme özelliği zayıf. Sarfiyat çok fazla, bir tüp ile en fazla 4 uygulama çıkarabildim.

YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnceleme için çok teşekkürler, incelediğiniz lastik ürünleri içerisinde su iticiliği en fazla ürün hangisi acaba ?
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı berkay_aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnceleme için çok teşekkürler, incelediğiniz lastik ürünleri içerisinde su iticiliği en fazla ürün hangisi acaba ?
    Su iticilik değilde uzun süre parlaklığını koruyan (2 ay) tek ürün soft99 black&black'di. Lastik yanakları 2 ay boyunca kirlenmemişti.

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kipadan turtle waxın 500ml cilalı şampuanını ve turtle wax jel lastik parlatıcısını 8'er liraya aldım bugun. Lastik parlatıcıların etiket fiyatı 19.90dı şişirmedilerse. 8 lira görünce 2 tane aldım. Sarp ve türevi olan parlatıcılar bile 13-15 lira civarında satılıyor. Almak isteyen arkadaşlar kaçırmasın.
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Slipshod Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kipadan turtle waxın 500ml cilalı şampuanını ve turtle wax jel lastik parlatıcısını 8'er liraya aldım bugun. Lastik parlatıcıların etiket fiyatı 19.90dı şişirmedilerse. 8 lira görünce 2 tane aldım. Sarp ve türevi olan parlatıcılar bile 13-15 lira civarında satılıyor. Almak isteyen arkadaşlar kaçırmasın.
    Yazın o ürünler 12-13 TL civarıdnaydı. 8 TL ise birkaç tane daha alsaydın keşke Kurtköy'deki Kipa'da geçen ay baktığımda bulamamıştım. Şimdilik eldekilerle idare ediyorum

Slipshod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazın o ürünler 12-13 TL civarıdnaydı. 8 TL ise birkaç tane daha alsaydın keşke Kurtköy'deki Kipa'da geçen ay baktığımda bulamamıştım. Şimdilik eldekilerle idare ediyorum
    Sonradan daha fazla almadığıma ben de pişman oldum abi. Keşke 3-5 tane alsaydım dedim ama beni baya goturur bunlar ��
    Emniyet kemeri sizi koltuğa değil hayata bağlar!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler