User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Auto Glym Magma Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Auto Glym Magma Incelemesi

Baktım, kur farkı ile böl çarp çıkart, karekökünü al, aynı fiyata gelince bir tane de ben Magma alayım da deneyeyim dedim. Ürünü daha kargo paketinden çıkarmadan ince ince kokular geliyordu, hatta kutuyu açtığımda ürünün sızdırdığını sanmıştım. Eyvah dedim, bu daha kullanmadan kokuyor, kullanınca herhalde beynim yanar. Cumartesi günü gözümü ve burnumu karartıp uygulama yapmaya karar verdim. Ama ne olur ne olmaz diye filtreli maskemide yanıma aldım.
    Önce tedbir diyerek, maskeyi hemen takabilmek için boynumdan geçirdim. Elime de elvidenleri taktım ve bastım sprey kafanın tetiğine. Nigrin, Sonax veya Crystal Concept'deki kötü kötü kokacak diye tetikte beklerken baktım ki bugüne kadar kullandıklarımın arasında açık ara en az kokan ürün bu oldu. Ama ne olur ne olmaz diye, biraz koklayıp hemen maskemi taktım. Çümkü, açık havada uygulama yapmış olsamda, beynimi yakmaya niyetim yok.
    İlk uygulama jantlara oldu, ilerleyen günlerde de hem jantlara hemde kaportaya kullanacağım. Jantlarda fırça kullanmak istemiyorsanız, şişenin arkasında yazan bekleme süresine uymanız lazım. İlk uygulama yaptığım jantta süreye çok dikkat etmedim, ikincisinde 3-3,5dk arası bekledim ve öyle basınçlı su ile yıkadım, süreye uyarsanız sonuç gayet başarılı oluyor.

Açıkçası verdiğim paraya değdi, karşılığını aldım
    YouTube
    Konu imprezaWRC tarafından (09-04-2018 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu ürüne benzer Sonax'ın ürününü de kullanmışsın gördüğüm kadarıyla başka tipte ürün var mı bilemedim. Karşılaştırması konusunda iki kelam eder misin?

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi gayet başarılı duruyor. Eline sağlık video için de.

ben Sonax' ın şu ürününü aldım, açıkçası pek fena değil ama 4 janta da ikinciye uyguladım şişe bitti gibi

I'm not a bot | Hepsiburada
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi gayet başarılı duruyor. Eline sağlık video için de.

ben Sonax' ın şu ürününü aldım, açıkçası pek fena değil ama 4 janta da ikinciye uyguladım şişe bitti gibi

I'm not a bot | Hepsiburada
    bu şekilde ürün pahalıya gelir her seferinde demir tozu sökücü kullanman şart değil bu şekilde.Tavsiyem bilbery alıp sulandırıp kullanman litrelik olarak alabilirsin.Ağır kirlenmediği sürece gayet iyi temizler ve ekonomik olur.Arada bir sonax yada yine bölünmüş koch demir tozu temizleyici kullanabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu şekilde ürün pahalıya gelir her seferinde demir tozu sökücü kullanman şart değil bu şekilde.Tavsiyem bilbery alıp sulandırıp kullanman litrelik olarak alabilirsin.Ağır kirlenmediği sürece gayet iyi temizler ve ekonomik olur.Arada bir sonax yada yine bölünmüş koch demir tozu temizleyici kullanabilirsin.
    Haklısınız acemiliğime geldi. Billbery denemedim ama dediğiniz gibi yapacağım.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Yine muhteşör bir inceleme. Teşekkürler amca.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız acemiliğime geldi. Billbery denemedim ama dediğiniz gibi yapacağım.
    billberry istiyorsan yardımcı olabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    billberry istiyorsan yardımcı olabilirim
    pm. gönderdim abi.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ürüne benzer Sonax'ın ürününü de kullanmışsın gördüğüm kadarıyla başka tipte ürün var mı bilemedim. Karşılaştırması konusunda iki kelam eder misin?
    Sonax'ın gri şişede sattığı ürünü Magma kadar morarmıyor. Sonax'ın amacı sadece jant temizlemek ama ben bir seferinde boyalı yüzeye de sıkıp bekledim acaba yüzeyde morarma olur mu diye beklemiştim; açıkçası bir numara olmamıştı
    Magma'nın amacı demir tozu sökmek/çözmek/temizlemek. Dolayısıyla, Magma'yı jantta ve boyada kullanabilirsin.
    Sonax'ın özellikle eski formüle sahip olan ürünü berbat kokuyor, maskesiz kullanmamak lazım. Yeni formülü ise daha az kokuyor ki yeni formül demelerinin yegane sebebi mevcut kötü kokuyu maskeleyen bir kimyasal içermesidir.

Sonax'da jantı mosmor yapan ürün yok mu, var tabi onu da sayende almış oldum. Jantları iyice kirletip deneme yapacağım

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonax'ın gri şişede sattığı ürünü Magma kadar morarmıyor. Sonax'ın amacı sadece jant temizlemek ama ben bir seferinde boyalı yüzeye de sıkıp bekledim acaba yüzeyde morarma olur mu diye beklemiştim; açıkçası bir numara olmamıştı
    Magma'nın amacı demir tozu sökmek/çözmek/temizlemek. Dolayısıyla, Magma'yı jantta ve boyada kullanabilirsin.
    Sonax'ın özellikle eski formüle sahip olan ürünü berbat kokuyor, maskesiz kullanmamak lazım. Yeni formülü ise daha az kokuyor ki yeni formül demelerinin yegane sebebi mevcut kötü kokuyu maskeleyen bir kimyasal içermesidir.

Sonax'da jantı mosmor yapan ürün yok mu, var tabi onu da sayende almış oldum. Jantları iyice kirletip deneme yapacağım
    üşenmezsem janta politech uygulamadan önce temizleyeyimdiyorum gerçi politech uygulamam bile biraz meçhul de hayırlısı. Aklımda bir şekil var da bakalım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler