User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: Nanolex Final Finish'in Su Lekesi Temizleme Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de bu tür saplantılar, takıntılar var ve gitgide artıyor.Arabanın camını 2 ayda 3 kez açmışım.Camlarda iz olur ya açık yol gidildiğinde öyle bir şey olmasın, aracın içi toz olmasın diye.Simetromani hastalığım, takıntılarım var.Ama güzel oluyor.Arabayla bir yere gittiğimde hemen içini,motorunu siliyorum.Arkadaşım aracın motorunu çok sık yıkıyorsun dedi. Hiç yıkamadım ki dedim.Şoka girdi.
    Cam kirliyken camı bende açmamaya gayret ediyorum. Direksiyonun derisine zarar gelmesin diye yarış eldiveni ile otomobil kullanıyorum. Her geçen gün tedavisi mümkün olmayan başka şeyler ekleniyor
    Başkasına sıkıntı vermediğim sürece böyle manyaklıklarımın bana da zarar vermediğini düşünüyorum. Elin adamları gibi bizde de otomobillerin bir değeri olmasaydı da böyle olurmuydum olurdum ama herhalde kendimi normalmiş gibi göstermek için gidip 1.000 TL'ye otomobil alıp onu hunharca kullanırdım ama garajda yine temiz bir Subaru olurdu
    Geçen hafta evde detailing yaptım, balkonu boyadım, ahşap sandalyenin bakımını yaptım. Evde toz görmeye de tahammül edemiyorum. Çocukluğa falan mı inmek lazım nedir, var bir arıza ama ... amannn ben böyle mutluyum ya

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cam kirliyken camı bende açmamaya gayret ediyorum. Direksiyonun derisine zarar gelmesin diye yarış eldiveni ile otomobil kullanıyorum. Her geçen gün tedavisi mümkün olmayan başka şeyler ekleniyor
    Başkasına sıkıntı vermediğim sürece böyle manyaklıklarımın bana da zarar vermediğini düşünüyorum. Elin adamları gibi bizde de otomobillerin bir değeri olmasaydı da böyle olurmuydum olurdum ama herhalde kendimi normalmiş gibi göstermek için gidip 1.000 TL'ye otomobil alıp onu hunharca kullanırdım ama garajda yine temiz bir Subaru olurdu
    Geçen hafta evde detailing yaptım, balkonu boyadım, ahşap sandalyenin bakımını yaptım. Evde toz görmeye de tahammül edemiyorum. Çocukluğa falan mı inmek lazım nedir, var bir arıza ama ... amannn ben böyle mutluyum ya
    90'ların başında babam araba yıkardı fırçayla. Pril+fırça+atlet 3'lüsü gerçek 3'ü 1 aradadır benim için. Otofitnıs, meguyars falan bilmezken gerçekten daha rahatmış kafam.Ama arabanın hali gerçekten kötüymüş.Doblo var şu anda gerçekten detaylı bir boya koruma istiyor. Bu arada detay forumuna girdiğimden beri gördüğüm çoğu insan benim gibi o yüzden yalnız olmadığımı görünce seviniyorum.

tool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nanolex washcoat satan var mi?
    Experience is what you get when you don't get what you want.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı tool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nanolex washcoat satan var mi?
    http://www.boyassi.com/store/product...value=washcoat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler