User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Soft99 Fukupika Stain Cleaner Wipe/Su Lekesi Temizleyen Mendil Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Soft99 Fukupika Stain Cleaner Wipe/Su Lekesi Temizleyen Mendil Incelemesi

Baştan yazayım, malesef bu ürün TR'de satılmıyor. Ben merak edip amazon'dan satın almıştım. Birkaç defa kullandıktan sonra video çekeyim dedim ama video çekerken kullandığım mendil elime nemli gelince malesef mendildeki ürünün bir miktar kuruduğunu uygulama yaparken anlayabildim. Normal şartlarda kireç lekesini tek geçişte temizliyor, yani içeriği oldukça agresif. O nedenle de boyasız yüzeylerde ve boyalı ama hassas yüzeylerde kullanmayın diye ifade etmişler.

Bir miktar kokusu var ama rahatsız edici boyutta değil. Tek geçişte kireç lekesini temizliyor ama geride puslu bir yüzey kalabiliyor, endişe edecek bir durum değil, puslu yüzeyi bir kez daha aynı mendille silersenizde çıkar ya da başka bir temiz mf bez ile silerseniz de o puslu görüntü temizlenir. (puslu görüntü oluşursa kurumasına izin vermeyin aksi halde temiz mf bezi ıslatıp öyle uygulama yapmanız lazım.

Lafı fazla uzatmadan aha video

YouTube

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kireci en iyi temizleyen ürünlerin hepsini markası en pahalı olanlar dahil denedim, hiçbirinden 100% sonuç alamadım. Bunun yanında efsaneden doğan Sirke denemelerini dahi yaptım. Hatta elma sirkesinden tutta onun bile türevlerini denedim, bana göre yine cırt.

Yalnız bildiğiniz tuz ruhu, eve evet tuz ruhu seyreltilmiş hali ile kirece o denli duyarlıki rahatlıkla kullanabilirsiniz
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Butik ürün olarak çok iyi.

Ama genel kullanım olarak ben hala Atas Valler diyorum
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler