User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Yıkama Garajı Sponsor Arayışı

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yıkama Garajı Sponsor Arayışı

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır planladığım projemi hayata geçiriyorum araçlarımı park edip aynı zamanda da yıkama v.s işlerin yapmak için garaj yapma ,yan yana 2 dükkan tutuyorum kira v.s anlaşıldı uzun süreli sözleşme yapılacak min. 2-3 sene 1 dükkanda araç park edilirken yan dükkanda yıkama yapmayı düşünüyorum sponsor arayışım yıkama kısmı için kendi imkanlarımla yıkama makinesi supurge komp. v.s alabilirim ancak bütçeyi artırıp almışken üst sınıf ürün almak istiyorum kafamdaki plan 1 yıl süre ile yıkama alanını kullanmak şartıyla 5-6 arkadaşı ortak almak kişi başı 750 tl almayı düşünüyorum haftada 2 saat kullanma hakkı olur her arkadaşın max 7 kişi oluruz diye düşündüm bu parayla yıkama makinesi ,süpürge kompresör v.s alınır dükkan kirası elektrik su parası v.s bana ait gelen arkadaşlar sadece aletleri kullanıp 2 saat süresince yıkama alanının kullanma hakkına sahip olucak.
    Kafamdaki bütce 6500 tl yani 6 kişi 750 veririse bende 2000 verip cihazları alırım dükkanlar kullanıma hazır yoldan düz giriş rampa v.s yok sakin ara sokak sağ ve sol tarafları da garaj şeklinde mahallede sıkıntı çıkmaz yani su abonelik işlemleri yapılacak emlakçı ya vekalet verip ona hallettiriyorum kasım ayı gibi taşınmayı düşünüyorum .

Mekan İzmir Karşıyaka da bilginize

Özel mesaj veya mail yoluyla ulaşın gün içi işyerinde telefona bakamıyorum teşekkür ederim.

özay AYDIN
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kişileri bulsanız bile ilerleyen süreçte bir çok problem yaşama ihtimaliniz yüksek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burada amaç para deyil kafaları uyan mantıklı yeni arkadaşlar kazanmak, adını koymak adına fiyat yazdım ben bu ekipmanı alıyorum zaten yıkama kısmı da genel de atıl duracak değerlenir böylece belki ilerde pro olarak kendin yıka yerleri açarım belli olmaz
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arabasıyla uğraşan adam için mantıklı. Aylık 60 tl ye arabanı keyfine göre müsait alanda uğraşabilirsin. İstanbul'da olsa konuşurduk

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayatının hatasını yaparsın abi. Sırf bu bağlamda 5 sene önce garage açıp lift vs izeltaş arabaları herşeyi aldım. Gençler gelsin gitsin HOBYY garage mantığında kendi işini görsün diye. Arabasını getirip bırakıp gidenimi ararsın. Aracı lifte alıp ortadan kaybolan ertesi gün gelenimi ararsın. Takımların sürekli azalması zaten cabası ki zaten dışarı takım verme olayımız hiç olmadı. Kısacası bu tip projeler asla hayalden öte gidemez bizim ülkemizde
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim ki o kadar kapsamlı deyil zaten kendi kullanımım için yıkama makinesi süpürge komp. vs alıyorum diyorum ki yardımcı olun gelin takılın makineler bunlar başka birşey yok zaten cay kahveye para almayız, yok kimse çıkmazsa ben zaten kendi keyfim için yapıyorum zaten eş dost gelir takılır yine sıkıntı yok .
    Ama ilerki zamanda sadece yıkama detay üzerine self servis dükkan tutabilir gibi bunu da burada gözlemlerim su elektrik makine dolap benden iş sizden derim .

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok güzel uygulama da bu kadar para hesabı yapıp ağzından din kitap eksik olmayan zihninden ise kanserli düşünceleri atamamış toplumumuzla bunları yapmak çok zor.Ben de sizin dediğiniz gibi bir proje düşündüm.Uzun uzun hesap kitap yaptım.Dükkanlar sordum.2 araçlık bir dükkan buldum.Ancak o kadar sığ insanlar çıkıyor karşınıza ve hevesiniz köreliyor.En güzeli kendinizle başbaşa bu işlerle uğraşmak.Parayı bulunca bu işleri faaliyete geçireceğim.Şu anda 40 000 lira civarı yapan bir arabam var.Askerlik dönüşü para birikirse satarım.Ucuz yollu bir dükkan bulmaya çalışırım.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Millet okeye 4 bulurken bin bir zorluk çekiyor. umarım kafandaki projeyi hayata geçirirsin kulağa çok hoş geliyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler