User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Detayli Ic Temizlik Yaptik ( Golf 7 , 5yil , 100.000km)

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Detayli Ic Temizlik Yaptik ( Golf 7 , 5yil , 100.000km)

5 yildir hic detayli temizlik yaptirmamistim , ne kadar temiz binerseniz binin sart oluyor detayli temizlik Arabanin icinin siyah olmasida kiri gostermemesinde buyuk etkendi.

Gece 01.30'da haberlesip , ertesi gun sabah erkenden bulustuk ve detayli yaptik.Benim aksam yola cikmam gerektigi icin disini bile yikayamadik Ben bile bayagi yoruldum tum isi yapmama ragmen
    Video guzel rahatlatici oldu , ben arada acip izleyerek rahatliyorum Cok prof. degil cekimlerim ama idare edin iste

YouTube

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elinize saglik guzel olmus.

Kokpit temizliginde kullanilan apcnin markasi nedir? Temizlik sonrasi arkasinda herhangi bir doku birakti mi?
    "Korkmadık, savaştık"

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba böyle temizlenince çok dikkat ediyor insan Kolu bile artık o kadar koymiyim diyosun. Faruktan benim arabayı almaya gittiğimde vazgeçtim koy şurda köşeye binmiyim demiştim Güle güle pislet dostum
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kokpit temizliginde kullanilan apcnin markasi nedir? Temizlik sonrasi arkasinda herhangi bir doku birakti mi?
    Teşekkürler .

Apc olarak yanlış hatırlamıyorsam 3d kullandık bu araçta o değilse valet pro dur .

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Mahmut abi bir mesaj yukarıda yazmış , ben APC idi diye hatırlıyorum.Bitince APC doldurmuştum ben şişe

Ben kumaşa zarar geleceğini , hatta alcantaraya falan bilmiyordum.Mahmut abinin verdiği cevap.
    "ben:Koltuki alcantaralari sorunsuz, eskisi gibi herkes bunu sormus, zarar mi goruyor acaba ?

Mahmut abi : Kumaş türü ne olursa olsun kimyasal gördükten sonra ilk hali gibi olmaz fark edilebilir veya fark edilemez derecede yıpranır . Biz kumaşlara kimyasali sıktıktan sonra puzzi ile ıslak kuru vakumlama yaparak su ile duruladığımızdan ve kurutma işinde ekstra bir sıcaklığa maruz bırakmadığımızdan bu yıpranma olabilecek en az seviyede oldu .  "

dedi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler