User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: amatore tavsiyeler

erdem325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question amatore tavsiyeler

beyler merhabalar.
    oncelikle klavyem ingilizce kusura bakmayin..

pek araba yikamayi/temizlemeyi sevmeyen biriyim, bugune kadar da oyle aman aman piril piril arabalarim da olmamisti.
    simdi 2013 cth motorlu bir cupra aldim, arabanin benden onceki sahibi kardesim, ondan onceki sahibi de arkadasim. duzgun guzel bir araba.
    herneyse, arac kirli ve guzel bir temizlige ihtiyaci var. bu ana temizligi kendim yapmayip isini iyi bilen forumca da taninan bir arkadasima yaptiracagim.
    benim asil sorum ise ic dis guzelce araci temizlettikten sonra surekli temiz kalmasini nasil saglarim?
    bana ne onerirsiniz? petroldeki kopuklerle yikamamak, firca ile yikamamak vs tarzi seylerin farkindayim.
    eldiven olsun, bez olsun, sampuan olsun, cila olsun(islak mi kuru mu) bana ne tavsiye edersiniz?
    benim durumumdaki birisi icin ne siklikla hangi urunleri uygulamak gerekir?
    kabaca nasil bir yol haritasi ile araci hem daha guzel hem de daha temiz tutabilirim?
    arac rengi de kirmizi bu arada (bilmiyorum bir onemi var mi)

vakit ayirip yardimci olacaklar icin simdiden tesekkur ediyorum.
    Konu erdem325 tarafından (31-08-2018 Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.
    If you have no LAG, you have no turbo..

ONURRBAKI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence seramik boya koruma kaplatın, bu sayede hem aracınızın boyasını korumuş olursunuz hemde sadece suyla yıkadığında bile üzerindeki pislik akar gider ince bi sildiğinizde tertemiz olur.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdem325 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyler merhabalar.
    oncelikle klavyem ingilizce kusura bakmayin..

pek araba yikamayi/temizlemeyi sevmeyen biriyim, bugune kadar da oyle aman aman piril piril arabalarim da olmamisti.
    simdi 2013 cth motorlu bir cupra aldim, arabanin benden onceki sahibi kardesim, ondan onceki sahibi de arkadasim. duzgun guzel bir araba.
    herneyse, arac kirli ve guzel bir temizlige ihtiyaci var. bu ana temizligi kendim yapmayip isini iyi bilen forumca da taninan bir arkadasima yaptiracagim.
    benim asil sorum ise ic dis guzelce araci temizlettikten sonra surekli temiz kalmasini nasil saglarim?
    bana ne onerirsiniz? petroldeki kopuklerle yikamamak, firca ile yikamamak vs tarzi seylerin farkindayim.
    eldiven olsun, bez olsun, sampuan olsun, cila olsun(islak mi kuru mu) bana ne tavsiye edersiniz?
    benim durumumdaki birisi icin ne siklikla hangi urunleri uygulamak gerekir?
    kabaca nasil bir yol haritasi ile araci hem daha guzel hem de daha temiz tutabilirim?
    arac rengi de kirmizi bu arada (bilmiyorum bir onemi var mi)

vakit ayirip yardimci olacaklar icin simdiden tesekkur ediyorum.
    Hocam, Ankara'da dbydetailing var işin uzmanlarından diye bilirim.

Oraya gidip aracını güzelce iç dış temizlik yaptırabilirsin.

Ondan sonra ki süreçte de nasıl bir yol izleyeceğini yapan arkadaşlar sana yardımcı olurlar.

DBY Detailing – Detaylı Arac Bakım Studyosu << Şöyle linki de bırakayım, yardımcı olur umarım.

Güle güle kazasız belasız.. Yaptırdıktan sonra 1-2 foto atında görelim - Before/After
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun aracınız, bahsettiğiniz konular tamamen para çokomel ilişkisiyle yürüyor.

Bütçenize göre aracınızı polisaj uygulamasından sonra wax,nano, seramik türü ürünlerle koruma seçeneği tercih edebilirsiniz.

Bu uygulamalar aracın kullanım koşulları, garaj durumu, yıkama ve destek ürünlerine göre ömür vaad ediyor

Yıkamamı düzenli şekilde ön yıkama ardından çift kova ile bu bakımı devam ettiririm derseniz bu işlemlere para verin ama vaktim olmaz uğraşamam derseniz ne yazık ki ömrü kısa olacaktır hepsinin ve eski durumuna gelecektir.

İç temizlik konusu da uygulama yapıldıktan sonra düzenli aralıklarla apc (all purpose cleaner) ürünlerle temizliğini yapıp korumalarını sağlayabilirsiniz.

Merdiven altı ürünler tercih etmeyip güzel ürünler tercih ederseniz hem keyif alıp,hem aracınızın bakımını severek yapabilirsiniz.

Merak ettiğiniz detaylı sorularınız varsa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışayım,şimdilik şampuan,eldiven,kurulama havlusu gibi ürün önerileri için erken uygulama sonrası uygulamacıdan da bilgi edinebilirsiniz.

Bizler de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Butik detay merkezlerini tercih etmeniz paranızın karşılığını almanızda faydalı olacaktır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler