User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
29 sonuçtan 20 ile 29 arası

Konu: Komple Boya mı Folyo kaplama mı?

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi kaç tanıdık var bakalım. tabi bir de fiyat almak ve para biriktirmek durumu var. bakalım bakalım

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sebebini de alabilirsem sevinirim.
    doğru duzgun zımpara yapılmamış, maskeleme de aynı sekilde doru duzgun değil. fitiller boya olmus ama parça parça, daha 1 ayda boyada catlayan yer oldu vs vs

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    folyo mat bir renk olmadıkca bence hıcbır esprısı yok.boyatılması taraftarıyım bende.
    ıstedıgı kadar guzel olsun bır zaman sonra folyo o parlaklıgını yıtırecek ve cızıkler kalacak uzerınde.
    Boyatın guzel bır yere kafanız rahat olsun.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar hala Plasti Dip sadece mat sanan varmı ya Abi boya teknolojisi ile aynı atılıyor. Üürmler kauçuk bazlı ve soyulabilmesi için içinde birkaç extra ürün daha var. Soyulabilir boya diyoruz zaten. Bunları daha önce anlatmadıkmı

Bakın aşağıda arabamın yıkanmamış pis hali hemde

YouTube
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda yine 1.5 sene kaplı kullandığım Z4 ümü sökerkenki videom. Aracım zaten bel altı komple boyalıydı yani söküm sonrası boyalı yüzeyden bir parça almaz. Çünkü plasti dip vakum teknolojisi ile yerinde tutunuyor. Folyolardaki gibi yapışkanla değil. Folyodaki yapışkan zamanla yaz ve kış gördüğünden kemikleşip boyalı aracın verniğine penetre yada entegre oluyor. Oda soymada vernik tabakasını alabiliyor. Kesin alır demiyorum bakın alabilir diyorum. Ama Plasti Dip zaten yapışkanlı bir sisteme sahip değil.

YouTube
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hala Plasti Dip sadece mat sanan varmı ya Abi boya teknolojisi ile aynı atılıyor. Üürmler kauçuk bazlı ve soyulabilmesi için içinde birkaç extra ürün daha var. Soyulabilir boya diyoruz zaten. Bunları daha önce anlatmadıkmı

Bakın aşağıda arabamın yıkanmamış pis hali hemde

YouTube
    tamam hocam kızma. konuyla çok ilgilenmediğimden sadece mat olarak geldiğini sanıyordum. öğrettiğin için sağol

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Estağfurullah kızma değil yahu bende boyamak daha mantıklı dedim. Ama tabi mantıklı boya. Öyle 2-3 bin tl ler olmaz. en az 5-6 bin tl lik işlem

by_hayali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah kızma değil yahu bende boyamak daha mantıklı dedim. Ama tabi mantıklı boya. Öyle 2-3 bin tl ler olmaz. en az 5-6 bin tl lik işlem
    yıkamalarda falan tanzikli tabanca zarar veriyormu aklımı hep bu kurcalıyor benim plastidip te
    SSD-S2k

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle zarar vermez. Ama buradaki kesinlikleden kastım. Biri alıp makinayı 200 bar üzerine tutup en ince hale getirip taş yada mermer kesme kıvamında dalmasın araca Normal araç orjinal boyasına ne zarar veriyorsa o zarer verebilir ancak bunada diyeyim

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben gecen sene tarkan abi (tago) den plasti dip alip jantlari kaplamistim. 1 senedir kullaniyorum. Tek sorunum balata tozu cok tutunuyor. Su benzinlikteki basincli yikamalarla o kadar yikadim hic bisi olmadi. Gecen gun dalmisim jantin dibine kadar soktum. O halde bile sadece biyerden kalkti onuda hemen tadilat yaptim. Ben tavsiye ederim cok mmnunum. Arada sirada janti temizleyip metalizer atiyorum bir iki fis sanki rengi yenilenmis gibi oluyor. Bide su parlak olani spreyle atabilsek manyak olacakta olmuyomus iste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler