Tar Zero'yu bir sefer ziftler üzerinde kullandım ama çektiğim video malesef yer yer netleme problemlerine kurban gitti o nedenle de ürünün konusunu ve videosunu daha önce paylaşamadım her neyse bir kez daha kullanmak için gün sayıyordum nihayet geçen hafta kullanmak için bir bahanem oldu. Otomobilin sağ yarısına ne zaman ne nerede ve nasıl bulaştığını çözemediğim zift veya zift kıvamında ne olduğu belirsiz ve şampuanla kesinlikle çıkmayan lekeler üzerinde Tac System'i denedim ve eziyet çekmeden hızlıca lekeleri çıkarabildim.
Ürünün avantajları
- Zift ve yapışkan lekeleri çıkarabiliyor
- Bilindik zift sökücü kokusu yok ama adını koyamadığım daha çok naftaline (veya nane işte artık adını siz koyun ) benzer bir kokusu var ama koku baskın değil ve rahatsız etmiyor.
- Lekeler zahmetsizce çıkıyor.
-Ürünü yüzeyde fazla bekletmenize gerek yok. 2-3dk yeterli demişler ama 30sn bile yeterli olabilir.

Ürünün dezavantajları
-Bilindik zift sökücüler gibi davranmıyor, illa yüzeyden bez ile silmeniz lazım. Ürünü sıktım biraz bekledim sonra basınçlı su tuttum ne var ne yok gitti diyebileceğiniz bir ürün değil.
-Çıplak elle ürünü kullanırsanız ürünün kokusu elinize siner. Kokuyu ancak kolonya ile giderebilirsiniz.

Video başlangıcında illa bir meraklı gelir dedim ve videonun sonuna doğru geldi biri buldu
YouTube