User Tag List

14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: Polisaj Makinası Tavsiye

emre55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Polisaj Makinası Tavsiye

Selamlar, , max 400 civarı makina ne alabiliriz ?

haftada 2 3 araba da kullanırım, çok da amatör ısınan bi makina istemiyorum.

Aklımda Catpower geliyor şuan birtek. Tecrübeli arkadaşların da fikrini almak istedim.
    AKKAYA OTOMOTİV KAPORTA&BOYA SERVİSİ
    İstanbul / Kartal

axcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir hırdavatçı olarak o paralara alabileceğin en iyi marka catpover olur servistir sağlamlık bakımından.ayrıyetten kendimde de cat var 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum..

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim aklımda uzun süredir, makineler çok pahalı fakat sadece kendi aracımda kullanacağımdan dolayı ucuz yollu birşey istiyorum açıkçası..

takipteyim

Mümin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yaklaşık 3-4 ay önce EİNHELL CC-PO 1100-1E almıştım. Devir ayarı felan olduğu için bunu tercih etmiştim. kendi araçlarımızda kullandığımız için yeterli oldu bir sıkıntı yaşamadık.
    35 NFR 34 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 HJ 932 Honda Civic 1,6 I-VTEC
    42 FR 957 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 FN 709 Honda Civic 1,6 IES
    42 DSH 05 Honda Civic 1,6 IES

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mümin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yaklaşık 3-4 ay önce EİNHELL CC-PO 1100-1E almıştım. Devir ayarı felan olduğu için bunu tercih etmiştim. kendi araçlarımızda kullandığımız için yeterli oldu bir sıkıntı yaşamadık.
    bu ürün ile yorumlara baktım ama %80'i olumsuz. özellikle çok ısınıyormuş makine. Aracın boyasını yakmayalım bir de

Mümin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ürün ile yorumlara baktım ama %80'i olumsuz. özellikle çok ısınıyormuş makine. Aracın boyasını yakmayalım bir de
    Şuana kadar 4 kez kullandık farklı araçlarda bir sorun yaşamadık ama tabi biraz ısınma durumu var. Ben 265 TL civarında bir rakama almıştım şuan ki fiyatları ne bilmiyorum ama bütçem kısıtlı olduğu için f/p açısından bu mantıklı gelmişti
    35 NFR 34 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 HJ 932 Honda Civic 1,6 I-VTEC
    42 FR 957 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 FN 709 Honda Civic 1,6 IES
    42 DSH 05 Honda Civic 1,6 IES

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kullaniyorum tek dezavantaji atiyorum 1000 devirde bosta calisiyorsa baski yiyince 600 e dusuyor. Elektronik olarak kendi ayarliyor bunu. Kac devirdr calisicaksan bir kac tik yukarida ayar yapman lazim. Onun disinda tabla kucultunce bi sikintisi yok. Ama yerinde olsam letgo dan vs ikinci el 400 liralik bi cihaz kovalarim. Makita olur bosch olur. Sabirla ararsan denk geliyor. Einhell e 400 tl cok para.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sürekli kullanacaksanız hala bu fiyatlarla bakıldığında uygun görünen bahsedilen makinalardan çok üstün Bosch Gpo 14 ce modelini aramalısınız, ikinci el garantili cihazlar hemen hemen aynı rakamlara yakalanabiliyor.
    Bu şekilde bayma,ısınma sorunlarını dile bile getirmezsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mümin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuana kadar 4 kez kullandık farklı araçlarda bir sorun yaşamadık ama tabi biraz ısınma durumu var. Ben 265 TL civarında bir rakama almıştım şuan ki fiyatları ne bilmiyorum ama bütçem kısıtlı olduğu için f/p açısından bu mantıklı gelmişti
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kullaniyorum tek dezavantaji atiyorum 1000 devirde bosta calisiyorsa baski yiyince 600 e dusuyor. Elektronik olarak kendi ayarliyor bunu. Kac devirdr calisicaksan bir kac tik yukarida ayar yapman lazim. Onun disinda tabla kucultunce bi sikintisi yok. Ama yerinde olsam letgo dan vs ikinci el 400 liralik bi cihaz kovalarim. Makita olur bosch olur. Sabirla ararsan denk geliyor. Einhell e 400 tl cok para.
    Alıntı canatakann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli kullanacaksanız hala bu fiyatlarla bakıldığında uygun görünen bahsedilen makinalardan çok üstün Bosch Gpo 14 ce modelini aramalısınız, ikinci el garantili cihazlar hemen hemen aynı rakamlara yakalanabiliyor.
    Bu şekilde bayma,ısınma sorunlarını dile bile getirmezsiniz.
    öncelikle, cevaplar için teşekkür ederim.
    makitalar hoşuma gidiyor özellikle benimde bakalım, dediğiniz mantıklı geldi. ikinciel kovalayacağım bende.
    teşekkürler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Makine ısınması ile yüzeyi yakmak ayrı şeyler. Bende einhell kullanıyorum. Bana göre avantajı hafif olması. Catpower cihazları ürün olarak biraz daha ağır, işlem yaparken sizi yoruyor.

Tetik mekanizması yok cihazda. Elektronik ayar 1 kere bozuldu tamir edildi, şuan sorunsuz kullanıyorum. amatör birisi için gayet yeterli bir cihaz.
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Zorbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makine ısınması ile yüzeyi yakmak ayrı şeyler. Bende einhell kullanıyorum. Bana göre avantajı hafif olması. Catpower cihazları ürün olarak biraz daha ağır, işlem yaparken sizi yoruyor.

Tetik mekanizması yok cihazda. Elektronik ayar 1 kere bozuldu tamir edildi, şuan sorunsuz kullanıyorum. amatör birisi için gayet yeterli bir cihaz.
    Bende tam olarak bilmiyorum açıkçası detaylarını bir kaç kez denemişliğim var sadece makita ile. Hafif ve sarsıntı çok çok azdı rahatla işlem yapabiliyordun bu yüzden hoşuma gitmişti ama einhell deneyeceğim. Teşekkürler

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    400 liraya bosch vs. bulunur 2. el.Ama şöyle bir durum var makinanın durumunu vs. çalıştırmadan anlamak zor.Ben de 2 araç yaptığım einhell'imle çok mutluyum.Benim makinada ısınma sorunu pek önemli değil.Panel panel çalışıyorum,zaten elim alışsın diye uğraşıyorum.Bu yüzden de yavaş olmak gerekiyor.Eğer catpower beğendiyseniz alın geçin derim.Çünkü 400-500 lira civarına kadar olan makinalar aşağı yukarı aynı.Ben oyumu einhell den yana kullanırım ama.Karar sizin.

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aristo bu fiyat bandında güzel calısan bir makina. Tavsiye ederim. Gerektiği takdirde temin de ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 sene önce stanley marka aldım.Amatör olarak kendi arabamda çalışıyorum.Başka makine kullanmadım ama alırken çok araştırdım.Bence f\p ürünü.Bayılma düşük devirlerde yapıyor manuel ayarlı 1,2,3 diye kademesi var taşıma çantasını beğendim.Tek eksiği cırtlı şekilde çıkmıyor d kol var.Ne kadar zorlasamda kolay kolay ısınmıyor. Makinenin ağırlığı 3.5 kilo kişiden kişiye değişir yorması ama beni fazla yormuyor.
    Konu SMTTKZ tarafından (20-11-2018 Saat 00:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam 100-200 ölçerken yanlışlıkla 260 yaptı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler