User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Klix Colombia Incelemesi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Klix Colombia Incelemesi

Geçenlerde ***** sitelerden birinde baktım Klix Colombia diye bir ürün var ve 2 al 1 öde kampanyası yapmışlardı. Fiyatı oldukça uygundu ve haliyle bende 2 tane kaptım. Birkaç defa özellikle de davlumbazda ürünü denedim ve nihayet bana göre geniş kapsamlı olan bir video hazırladım.
    Uygulamayı yaptığım gün malesef yanıma pH indikatör kağıtlarını almamıştım; o nedenle de pH ölçümünü 1-2 gün sonra yaptım ve yalan dolan olmasın diye videonun başına değil sonuna ekledim
    Efendim ürün çok amaçlı genel temizleyici olup, genel olarak her yerde kullanabildiğiniz ancak sadece 2 alanda ne olur ne olmaz diyerek 15 misli sulandırın diye belirtmişler. Kullanıma hazır olduğundan bende sulandırmadan pH'ını ölçtüm.

-Bir miktar kokusu olan bir ürün ama koku baskın değil ve çok rahatsız etmedi. Ama iç mekanda cam çerçeve kapalıyken bol bol sıkarsanız muhtemelen kokusu rahatsız edecektir.
    -Davlumbazda fırçalamadan temizlik yapamadı, bu bence iyi bir özellik, ama fırça kullanıldığında da ürünü yüzeyde çok bekletmemenizi öneririm zaten fırça ile çok çabuk temizlik yapma imkanı veriyor.
    -İç mekanda özellikle kumaş döşemede ise yine bekletmeden ve bez ile sildiğinizde kirleri hızlı bir şekilde temizleyebildiğini gözlemledim. (kirli bir deri döşeme ve plastik aksam olmadığından o alanlarda kullanma imkanım olmadı.)

Videonun sonundaki pH ölçümü ile ürünü sizlerin takdirine bırakıyorum.

P.S: Videoda nedense bir netlik problemi olmuş, ben küçük ekrandan bakarken o olumsuzluğu fark edemedim, o nedenle kısa süreli olarak gözleriniz yorulabilir, şimdiden özür dilerim. (Kullandığım makina malesef firmware update imkanı olmayan canon sx270 HS, canoooon duy sesimi, sponsor ol bana, bıktım bu makinadan.)

Buyrun video
    YouTube

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kostik yani

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında bu tarz ürünleri kullanıcısının çok önem vermediği araçlarda kullanabiliriz. İnceleme için teşekkürler.
    -2006 Kia Cerato 1.5 Crdi- Oem Hybrid / Kat-Egr Off

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Hakan ben megurexi çok merak ediyorum
    sürekli reklamı geliyor.
    ben şimdi bu ürünün facebook sayfasına yazacağım pH 13 napıyorsunuz siz diye
    Built to fall....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolombiya esintisi nedir ya ahahahahah, bunlar hep cok fazla Narcos izlemenin sonucları,

Video için tesekkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler