User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Anadolu Yakası Oto Kuaför/Temizlik

blade_berkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır tek başına değil kardeşi ve 1-2 kişi daha vardı ben gittiğim zamanlar. İyiliğine bişey diyemem doğrudur fakat uygulama konusunda eksikler olduğu kesin. Sağlık olsun..
    valla hocam salih ustam çok iyidir eminim iyi ustalarda vardır ama salih abinin hakkı ödenmez ne araç olursa olsun kendi aracı gibi özenerek yapar müşteri memnuniyeti için istenilen dışında extradan ücret almadan yapar muhtemelen sizin yoğunluğunuza denk gelmiştir ama işinde bir numaradır eğer beğenmediğiniz yer olmuşsa keşke söyleseydiniz tekrardan yapardı.İşin kalitesi bozulmasın diye tek başına yapar o yüzden.
    1993 Peugeot 106 1.4 - 1997 Citroen saxo 1.4
    1995 Fiat Uno 70s 1.4 - 1992 Renault R9 1.4
    2005 Renault Kangoo 1.5 dCi - 2005 Opel Corsa 1.3 CDTI

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blade_berkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla hocam salih ustam çok iyidir eminim iyi ustalarda vardır ama salih abinin hakkı ödenmez ne araç olursa olsun kendi aracı gibi özenerek yapar müşteri memnuniyeti için istenilen dışında extradan ücret almadan yapar muhtemelen sizin yoğunluğunuza denk gelmiştir ama işinde bir numaradır eğer beğenmediğiniz yer olmuşsa keşke söyleseydiniz tekrardan yapardı.İşin kalitesi bozulmasın diye tek başına yapar o yüzden.
    Hocam söylediğiniz doğrudur. Ben kendi yaşadıklarımdan bahsettim sadece. ***** arabayı sürekli kullandığım için anlaştığımız tarih neticesinde işler sonuçlanmadı ve bende boya işlerinden sonra arabayı almak zorunda kaldım. Yani işin gerçeği bende zeytinburnu'ndan kalkıp ümraniye'ye gittim sizin gibi memnuniyeti olan insanların söylediklerini duyunca. Ama umduğumuz gibi olmadı malesef. Burda emeğine ya da herhangi bi işine bir şey demedim. Sadece programlama konusunda sıkıntılar olduğunu söyledim.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

salih_karali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uygulama yaptırma konusunda tavsiye etmem.. Geçen sene bi kaç boya işlemi ve uygulama için tarih almıştım. Teslim etmeye gittiğim gün araca başlanmadı ve benzer fiyatlara daha iyi yerler mevcut. Sadece boya işlerini yaptırıp almıştım. Programlama konusunda sorunlar var...
    Ticari olarak 5 senedir bu işi yapıyorum şimdiye kadar sizin araç hariç hiç Bi geçikme olmadı 1 gün daha bana zaman verseydiniz diger işleri de biterdi sizde kendi yanınızdan haklısınız bişey diyemem yalnız teslim almaya geldiğinizde boya işleri bitmişti detayı vardı sadece bunu düzeltelim lütfen. Kusurumuz oldu ise affola . ben tek çalışıyorum yanımda sadece çırak var bilginiz olsun
    www.facebook.com/TokyoGarage
    Instagram /tokyogaraj
    Watsap /05345501690

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı salih_karali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ticari olarak 5 senedir bu işi yapıyorum şimdiye kadar sizin araç hariç hiç Bi geçikme olmadı 1 gün daha bana zaman verseydiniz diger işleri de biterdi sizde kendi yanınızdan haklısınız bişey diyemem yalnız teslim almaya geldiğinizde boya işleri bitmişti detayı vardı sadece bunu düzeltelim lütfen. Kusurumuz oldu ise affola . ben tek çalışıyorum yanımda sadece çırak var bilginiz olsun
    Hocam takdir edersinizki kendi aracım hariç başka araçları bilemem. Ben kendi yaşadıklarımdan bahsettim bunuda defalarca söyledim. Düzeltelim diyorsunuz fakat iç-dış detaylı uygulamanın 1 günde bitmeyeceğini bilecek kadar anlıyorum biraz bu işlerden o konuda da ben sizi düzelteyim. Aracı almaya geldiğimde siz o akşam marinada bi tekneye gitmek için hazırlık yapıyordunuz bu işte aniden çıkan bişey olamaz heralde ya da tesadüf değildi ? Yani ben istesemde bırakamazdım aracı anlayacağınız. Sizde burayı atlamışsınız. Herneyse ben burda sorgulama yapmıyorum sadece konuda yeri geldi fikrimi beyan ettim. Kaç kişi çalıştırıp çalıştırmadığınız size kalmış isterseniz 1 isterseniz 5 kişi çalıştırın.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

S-works - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba. Boya koruma ve Detaylı iç temizlik olarak AVRUPA yakasında yardımcı olabilirim.
    Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi

https://www.instagram.com/specialworkstr/

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Palmiye Oto Kuafor - oto yıkama - yorumlar ve fotoğraflar — Yandex.Haritalar

İç - dış - alt yıkaması güzel.

Fiyatta hala 25 TL.

İç dış detaylı yaptırmadım. Bilemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Normalde üsküdar şen otoparkda 4 yıldır aracımı yıkatıyordum. Bilindik isim yerlerin hepsine gittim hepsinden de iyi yıkıyorlardı ancak ruhsat sorunu yüzünden kapattılar. Son 6 7 aydır da meguiars maltepe ye gidiyordum, ayda 3 4 kez araç yıkatıyorum, onların da yıkamaları ve mekan sahibinin ilgisi gayet güzel ancak araç yıkayanların yıkama sonrası bahşiş vermek zorunluymuş gibi yaptığı tavırlar yüzünden bir daha gitmeyeceğim. Örnek olarak araba bitince elinde 10 tl gösterip abi arabada 10 lira buldum denmesi, 45 tl oto yıkama ücreti ödüyorum para üzeri 5 tl yi bahşiş verdiğimde ağzını burnunu yamultup söylenmesi vermediğinde ayrı gevşek tavırlar yüzünden bir daha gitmeyeceğim. Anadolu yakasında özellikle üsküdar kadıköy civarlarında güzel yıkama yapan ve bu tarz terbiyesizliklerin olmadığı oto yıkama tavsiyesi olanlar yazsın lütfen.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sari53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde üsküdar şen otoparkda 4 yıldır aracımı yıkatıyordum. Bilindik isim yerlerin hepsine gittim hepsinden de iyi yıkıyorlardı ancak ruhsat sorunu yüzünden kapattılar. Son 6 7 aydır da meguiars maltepe ye gidiyordum, ayda 3 4 kez araç yıkatıyorum, onların da yıkamaları ve mekan sahibinin ilgisi gayet güzel ancak araç yıkayanların yıkama sonrası bahşiş vermek zorunluymuş gibi yaptığı tavırlar yüzünden bir daha gitmeyeceğim. Örnek olarak araba bitince elinde 10 tl gösterip abi arabada 10 lira buldum denmesi, 45 tl oto yıkama ücreti ödüyorum para üzeri 5 tl yi bahşiş verdiğimde ağzını burnunu yamultup söylenmesi vermediğinde ayrı gevşek tavırlar yüzünden bir daha gitmeyeceğim. Anadolu yakasında özellikle üsküdar kadıköy civarlarında güzel yıkama yapan ve bu tarz terbiyesizliklerin olmadığı oto yıkama tavsiyesi olanlar yazsın lütfen.
    Bahşiş vermek en uyuz olduğum durumdur.
    O aracı yıkayan zaten bana o hizmeti vermek için oradan maaş almıyor mu? Ben o hizmetin karşılığında zaten para ödemiyor muyum? Neden bir daha extra para beklentisi oluyor
    Aynı şey garson için de geçerli. Mantığını çözemiyorum. Eğer ki kendi iş tanımı harici kendi insiyatifi ile extra bir jest yaparsa bende ona bahşiş jesti yaparım. Yoksa iş tanımının gereğini yerine getirene extra para vermem bundan da hiç çekinmem.
    Aynı şey kuver denen haraç için de geçerli.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ümraniye namık kemal mahallesi olur mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Canimi sikan olay bu zaten bahsisi ben gonlumden koparsa vermeliyim. Yuzsuzce beklenmesi ve terbiyesiz tavirlar rahatsiz ediyor ve kaybeden dukkan sahibi tabi ki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümraniye namık kemal mahallesi olur mu?
    Umraniye de olur.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acıbademde çanak restorantının altında toz garage var eski adı autocix. Orda yıkatıyorum memnunum

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umraniye de olur.
    Login • Instagram
    Bu benim eski sokağımda yeri. Şuan Pendik'te oturuyorum ara sıra hala giderim. Şuana kadar benim gittiğim en iyi hizmeti olan yer 40 tl yalnız. Bahşiş derdi yok. Aracı sorumlu kişi alır o teslim eder yıkayan personel bakmaz o işe.
    Ayrıca rizeli isen bizim hemşeridir oda senin gibi

mturan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kadıköy meguiars'dan fiyat almanızı öneririm. Ben boya düzeltme, ic temizlik motor vb hizmeti aldım çok iyiydi. Yıkama icin bile baska bir yere gitmiyorum.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maltepe Meg'de son ikidir yıkattığımdan kesinlikle hiç memnun kalmadım, bir de üstüne 50 TL alıyorlar. El freninin orayı silmemişler bile toz üstündeydi. Aynı şekilde iç taraftaki kapıyı açtığım yerin tozunu bile almamışlar. Kaputta bir kaç yerde de lekeler vardı. Asla gitmeyi düşünmüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Login • Instagram
    Bu benim eski sokağımda yeri. Şuan Pendik'te oturuyorum ara sıra hala giderim. Şuana kadar benim gittiğim en iyi hizmeti olan yer 40 tl yalnız. Bahşiş derdi yok. Aracı sorumlu kişi alır o teslim eder yıkayan personel bakmaz o işe.
    Ayrıca rizeli isen bizim hemşeridir oda senin gibi
    Deneyecegim kesin tesekkurler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadıköy meguiars'dan fiyat almanızı öneririm. Ben boya düzeltme, ic temizlik motor vb hizmeti aldım çok iyiydi. Yıkama icin bile baska bir yere gitmiyorum.
    Orayi da cok iyi diye duymustum detayli icin aklimda zaten tesekkurler.

-Ata- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yıkama için tekrar konu açmak istemedim güncel anadolu yakası memnun kalınan iyi bir yıkamacı var mı?
    TT CTR
    CUF STI
    LMS RC

umutcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Semt neresidir?
    Artık yıkama fiyatları da aldı başını gitti *****, iyi yerler daha da pahalılar.
    Hemen hemen herkes self yıkama kullanıyor. Açıkcası hiçbir yıkamacı da sizin kadar özenli yıkamıyor.
    Ancak yine de Kartal Civarında tecrübe ettiklerimden beğendiklerim aşağıdaki gibi;
    - AutoClup Ritim İstanbul AVM
    - Winox - Soğanlık
    Telekom ve arabam.com kampanyalarında bazen fırsatlar olabiliyor. Değerlendirilebilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler