User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
43 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Anadolu Yakası Oto Kuaför/Temizlik

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Anadolu Yakası Oto Kuaför/Temizlik

Merhabalar herkese,

Anadolu yakasına taşındım geçen aylarda. Taşındığımdan beri ne aracımı kendim yıkacak yer bulabildim ne de temizliğe verecek bir yer biliyorum.
    Araç bayadır yıkanmadı kaç ay oldu bilmiyorum, artık bir temizlenmeye ihtiyacı var.

Yani düşüncem şuan standart olarak iç ve dış temizletmek ama eğer fiyat açısından güzel bir fiyat alırsam detailing, cila, klima temizliği vs. gibi işlemleri de yaptırabilirim.

Özet olarak anadolu yakasında fiyat açısından üzmeyecek ucuz olan ama aynı zamanda güzel temizlik yapan f/p oranı en üst olan bildiğiniz nereler var? Ya da forumdan bir abimiz arkadaşımız var mı anadolu yakasında bu işi yapan bu kardeşine güzellik yapabilecek?
    Konu beratyuksel tarafından (24-02-2019 Saat 10:54 ) değiştirilmiştir.

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Self yıkama için koşuyolu aytemizde yıkama işi rahat yanındaki shell’dede self süpürge var oraya geçip içinide halledebilirsiniz. Yıkama önerisi olarakta meguiars kızıltoprak.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Semt neresi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı berkaym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Self yıkama için koşuyolu aytemizde yıkama işi rahat yanındaki shell’dede self süpürge var oraya geçip içinide halledebilirsiniz. Yıkama önerisi olarakta meguiars kızıltoprak.
    çok teşekkür ederim öneriler için sağolun, değerlendireceğim

Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Semt neresi
    Altunizade semt ama kartal pendik vs gibi uzak olmadığı sürece önereceğiniz yer gidebilirim

sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kozyatağı Carrefour içinde AutoClub var. Henüz denemedim kalitesi nasıl bilmiyorum ama ilk fırsatta deneyeceğim.

AutoClub

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sasuta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kozyatağı Carrefour içinde AutoClub var. Henüz denemedim kalitesi nasıl bilmiyorum ama ilk fırsatta deneyeceğim.

AutoClub
    AutoClub hakkında olumlu olumsuz birçok şey duydum daha önce hiç AutoClub'a bırakmadım aracımı ama sitesindeki fiyatları ve yazıları inceledim kaliteli iş yapıyorlar gibi yazdıklarına göre tabi uyguluyorlarsa fiyatları da bence fena değil ben de bir deneyebilirim denersem burada da paylaşırım tecrübemi

sasuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AutoClub hakkında olumlu olumsuz birçok şey duydum daha önce hiç AutoClub'a bırakmadım aracımı ama sitesindeki fiyatları ve yazıları inceledim kaliteli iş yapıyorlar gibi yazdıklarına göre tabi uyguluyorlarsa fiyatları da bence fena değil ben de bir deneyebilirim denersem burada da paylaşırım tecrübemi
    Evet vitrin güzel de çalışanları nasıl asıl önemli olan o. İlk seferde aracı başıboş bırakmamakta ve gerekli yerlerde uyarmakta fayda var.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DOĞAN OTOMOTİV & OTO KUAFOR (@doganotokuaforr) • Instagram fotoğrafları ve videoları
    burası benim eski mahallemde ümraniye çarşıya yakın. ben şuana kadar gittiğim yerlerde bu kadar iyi yıkama yapan özenen bir yer görmedim. forumda da bu işi iyi yapan yerler var ama hepsini deneyemedim tabi ki gittiğim yerler arasında en iyisi bana göre. şuan pendikte oturuyorum ama aracım çok kirlenince direkt buraya giderim. elemanları uzun süredir aynı türkmenler var. 30 tl falandı normal yıkaması. denemenizi öneririm.

GKD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    meguiars altunizade ve emre gecünün mekanı var detailwork bırak anadoluyu istanbulun en iyileri yakınında

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Detail works yıkama yapmıyor diye biliyorum ama. Altunizade de Acıbadem grubunun merkezinin karşısında erzurum sitesinin orada.Marmara oto yıkamada baya güzel yıkama yapar.Senelerdir aynı kişi hatta hafta sonları sahibinin oğlu da çalışıyor.Kendim su tutarım dersende total doco da üsküdar yönünde kendin yıkayabilirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DOĞAN OTOMOTİV & OTO KUAFOR (@doganotokuaforr) • Instagram fotoğrafları ve videoları
    burası benim eski mahallemde ümraniye çarşıya yakın. ben şuana kadar gittiğim yerlerde bu kadar iyi yıkama yapan özenen bir yer görmedim. forumda da bu işi iyi yapan yerler var ama hepsini deneyemedim tabi ki gittiğim yerler arasında en iyisi bana göre. şuan pendikte oturuyorum ama aracım çok kirlenince direkt buraya giderim. elemanları uzun süredir aynı türkmenler var. 30 tl falandı normal yıkaması. denemenizi öneririm.
    Deneyebilirim burayı eğer iyi diyorsanız açıkçası kurumsal oto yıkamalar haricinde belli başlı olarak böyle yerler bazen çok ilgili olabiliyor. Öneri için teşekkür ederim.

Alıntı GKD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meguiars altunizade ve emre gecünün mekanı var detailwork bırak anadoluyu istanbulun en iyileri yakınında
    Meguiars ve detail works'ü biliyorum ancak olay sadece yıkama değil, fiyatı da önemli

Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detail works yıkama yapmıyor diye biliyorum ama. Altunizade de Acıbadem grubunun merkezinin karşısında erzurum sitesinin orada.Marmara oto yıkamada baya güzel yıkama yapar.Senelerdir aynı kişi hatta hafta sonları sahibinin oğlu da çalışıyor.Kendim su tutarım dersende total doco da üsküdar yönünde kendin yıkayabilirsin.
    Detail works yıkama yapıyor mu bilmiyorum tam olarak ama yapıyorsa da eğer uygun fiyatlı olursa detail workse bırakabilirim. Erzurum sitesi bana aşırı yakın; olmazsa ilk sefer olarak önerdiğiniz yeri deneyebilirim belki. Aslında en iyisi kendin yıkamak bence çok daha iyi oluyor ama kış ve iş zamanı zor oluyor yıkamak bir de bu sefer baya kirlendi artık çok zaman ister yıkamak o yüzden bir yere bırakmak daha mantıklı geliyor.

Öneriler için çok teşekkür ederim herkese.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada Meguiars'ın sitesini inceledim şimdi; kampanya yapmışlar. Yıkama+Cila 40TL. Ancak sadece Güneşli, Merter, Hadımköy ve Antalya şubelerinde geçerli.
    31.03.2019'a kadar kampanya devam edecekmiş. Buraya da yazayım dedim belki fayadalanmak olur isteyen diye.

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ümraniye tokyo garaj ı deneyebilirsin.

Uygulama yapacağı araçların haricinde araç yıkama yapmıyor diye biliyorum.
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ümraniye tokyo garaj ı deneyebilirsin.

Uygulama yapacağı araçların haricinde araç yıkama yapmıyor diye biliyorum.
    Uygulama yaptırma konusunda tavsiye etmem.. Geçen sene bi kaç boya işlemi ve uygulama için tarih almıştım. Teslim etmeye gittiğim gün araca başlanmadı ve benzer fiyatlara daha iyi yerler mevcut. Sadece boya işlerini yaptırıp almıştım. Programlama konusunda sorunlar var...
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Detail works ile görüşme sağladım, buraya da bilgilendirme yapayım dedim; müsaitlik durumlarına göre standart yıkama işlemi de yapıyorlarmış

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uygulama yaptırma konusunda tavsiye etmem.. Geçen sene bi kaç boya işlemi ve uygulama için tarih almıştım. Teslim etmeye gittiğim gün araca başlanmadı ve benzer fiyatlara daha iyi yerler mevcut. Sadece boya işlerini yaptırıp almıştım. Programlama konusunda sorunlar var...
    Üzüldüm sinan.salih iyi çocuktur yüzyüze bir kaç görüşmem oldu hiç iş yaptırma fırsatım olmamıştı ama takip ediyorum boya vs de yapıyor uygulamada yapıyor yıkama yapmıyor tabi. Sanırım hala tek çalışıyor ve görünüşe göre yoğun.

Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detail works ile görüşme sağladım, buraya da bilgilendirme yapayım dedim; müsaitlik durumlarına göre standart yıkama işlemi de yapıyorlarmış
    Doğan yıkama kurumsal falan değil ama 20 sene falan oldu aynı yerdeler.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üzüldüm sinan.salih iyi çocuktur yüzyüze bir kaç görüşmem oldu hiç iş yaptırma fırsatım olmamıştı ama takip ediyorum boya vs de yapıyor uygulamada yapıyor yıkama yapmıyor tabi. Sanırım hala tek çalışıyor ve görünüşe göre yoğun.
    Hayır tek başına değil kardeşi ve 1-2 kişi daha vardı ben gittiğim zamanlar. İyiliğine bişey diyemem doğrudur fakat uygulama konusunda eksikler olduğu kesin. Sağlık olsun..
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

seref1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ümraniye doğan oto yıkama arkadaşın söylediği gayet başarılı.üsküdarda şen otopark-yıkama var onlarda fena değiller

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler