User Tag List

14 sonuçtan 1 ile 14 arası

Konu: orbital başlıklı polisaj makinası

CafCaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

orbital başlıklı polisaj makinası

Arkadaşlar selam ben boyasız göçük işi yapıyorum, göçük düzeltme yaptığımız bölgeye polisaj uyguluyorum ama bu işi bir tık ileriye taşıyarak kendi aracımı eşimin dostumun aracını yarı profesyonel şekilde yapmak istiyorum daha doğrusu detiling konusunda bilgi sahibi olmak isiyorum, kendime orbital başlıklı makina araştırıyorum bu işin babası rupes onu anladım ama yurt dışında bedava satılmasına rağmen dolar kuru yüzünden burda faiş fiyatlar yaptığım araştırmalarda bütceme uygun 2 marka var Klpro KLPJ7171 720Watt 150mm Profesyonel Orbital Polisaj Makinesi bir diğeride , 3D HD Dual Action Orbital Polisaj Makinesi bu makinalar işimi görürürmü hare ve cila için kullanıcam pasta için rotary makinam var önericeğiniz başka bir makina varmı?

OmeR-FE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3d almayin bence. bizim bi arkadas almis cila icin bile kullanamadim cok kullanissiz. Diger sordugunuz makinayi bilmiyorum. Bence devamli bu isi yapiyorsaniz rupes alin. Rupes kullaniyorum ben devamli hem kullanisli hem kaliteli. Parasinin hakkini fazlasiyla veriyor. Fakat dediginiz gibi maalesef ulkemizde bu tarz urunler dolar bazli oldugundan fais fiyatlardan satiliyor. Ama bi kere alin tam alin. Tekrar tekrar ugrasmamis olursunuz.
    Merdo'm Seni Unutmayacağız...

Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Flex iyidir.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de takipteyim açıkçası, özellikle hare, ince kılcal çizik giderme ve wax için kullanmak istiyorum.
    başka önerebileceğiniz ürünler var mıdır?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konuda uzman arakdasimiz yokmudur

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar konuya bir güncel yaparak bir kaç sorum olacak.

Amatör olarak kullanabileceğim polisaj makinası var mıdır kendi aracım için zevkine kullanmalık bir şey almak istiyorum.

Amatör olarak yapabilir miyim bu işi amacım arada bir cila atmak maksat elle uğramayalım.

Aramızda ki prof arkadaşlar var yardımlarını bekliyorum..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3d nin orbital makinesinin salınımı 8mm miş. bu da çizik almak için yetersiz ama glaze veya hare giderici hafif aşındırıcı pastalarda iş görebilir olarak nitelendiriliyor. 3d makineyi profesyonel iş yapan birkaç kişiye sordum uzak dur tarzı yanıtlar aldım. sadece bir kişi onu söyleyenler halt yemiş diye hepsine karşı çıktı

kl pro nun salınımı 21mm miş ( en baba makinede bile 21mm salınım var ). bu da çizik almak için bile gayet yeterli olarak nitelendiriliyor. kl pro makineye sahip kişilerin neredeyse hepsi makineden çok memnunlar. başka bir forumda bu makineyle çizik aldığını söyleyenler bile var

Şahsen cumartesi günü kl pro orbital siparişi geçtim. bugün kargoya verildi muhtemelen yarın ürünü sabahtan teslim almış olurum. Yakın zamanda denemem diye tahmin ediyorum çünkü daha 5 gün önce aracımı full polisaj yaptım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UrTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3d nin orbital makinesinin salınımı 8mm miş. bu da çizik almak için yetersiz ama glaze veya hare giderici hafif aşındırıcı pastalarda iş görebilir olarak nitelendiriliyor. 3d makineyi profesyonel iş yapan birkaç kişiye sordum uzak dur tarzı yanıtlar aldım. sadece bir kişi onu söyleyenler halt yemiş diye hepsine karşı çıktı

kl pro nun salınımı 21mm miş ( en baba makinede bile 21mm salınım var ). bu da çizik almak için bile gayet yeterli olarak nitelendiriliyor. kl pro makineye sahip kişilerin neredeyse hepsi makineden çok memnunlar. başka bir forumda bu makineyle çizik aldığını söyleyenler bile var

Şahsen cumartesi günü kl pro orbital siparişi geçtim. bugün kargoya verildi muhtemelen yarın ürünü sabahtan teslim almış olurum. Yakın zamanda denemem diye tahmin ediyorum çünkü daha 5 gün önce aracımı full polisaj yaptım
    konu ile ilgili uzun bir süre geçmiş son durum nedir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cihazı aldım 6 aydır kullanıyorum hare ve cila için fiyatının çok üstünde bir ürün almak isteyene tavsiye ederim bir siteden 530 tl ye aldım kargo dahil almak isteyene siteyi verebilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CafCaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konu ile ilgili uzun bir süre geçmiş son durum nedir ?
    hocam bana sormuşsunuz ama yeni farkettim kusura bakmayın.

makineyi aldım ama daha kullanamadım. tahminen 3 hafta sonra hafta tatilimde kışa girmeden temizlik polisajı yapacağım o zaman kullanabilirim en erken.

Bu arada siz makine aldım demişsiniz ama hangi makineyi aldınız? kl pro için mi bu olumlu yorumlarınız?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UrTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bana sormuşsunuz ama yeni farkettim kusura bakmayın.

makineyi aldım ama daha kullanamadım. tahminen 3 hafta sonra hafta tatilimde kışa girmeden temizlik polisajı yapacağım o zaman kullanabilirim en erken.

Bu arada siz makine aldım demişsiniz ama hangi makineyi aldınız? kl pro için mi bu olumlu yorumlarınız?
    evet kl pro çizik çıkarmak için istemiyordum zaten hare ve cila için mükenmel rupse 3 bin tl vermekten bin kat iyi .

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arka otoparka kablo çekebilirsem bende makine almayı düşünüyorum. zor gibi gözüküyor ama allah kerim rupesler hoşuma gidiyor, yorumlar gayet iyi. wax uygulamak için bana da uygun gibi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak-Akın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arka otoparka kablo çekebilirsem bende makine almayı düşünüyorum. zor gibi gözüküyor ama allah kerim rupesler hoşuma gidiyor, yorumlar gayet iyi. wax uygulamak için bana da uygun gibi.
    arkadaşta var körüğü patladı 10 ayda, rupes marka garantiye girmiyor körük 800 tl

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CafCaf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşta var körüğü patladı 10 ayda, rupes marka garantiye girmiyor körük 800 tl
    hocam haklısın parçası da kendisi de pahalı bir cihaz, ama elektronik bir eşya sonuçta. pek bilemiyorsun hangisinde ne çıkacak. benim tercih sebebim kullanımı daha kolay gelmesi. benim gibi amatör adam 600 liralık makine ile boyayı yakar

birde üstüne benim aracım opak siyah, bu tarz cihazlarda kaliteli mal alıp uzun süre kullanmayı tercih ediyorum birazda.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler