User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Boyassi Ticaret Anlayışı Dikkat ...

karsiyakaliozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Boyassi Ticaret Anlayışı Dikkat ...

Arkadaşlar merhaba 24/05/2019 tarihinde boyassi .com dan alışveriş yaptım cuma akşamüstü saatleriydi ödemeyi banka havalesi olarak yaptım c.tesi whatsapp dan bana ulaşıp ödeme yaptınız mı diye sordular bende p.tesi gecer haftasonu eft gecmez dedim p.tesi bankamdan eft geçti mesajı geldi bende siparişi beklemeye başladım bugün gelmeyince web sitelerinden yazdım gelmedi sipariş diye önce siparişi bulamadılar sorgu sual sipariş no yazmama rağmen sonra arkadaş ha hatırladım bu sipariş ödeme gelmedi iptal oldu dedi, dekontu gönderdim benimle konuştunuz p.tesi gecer dedim ben deyildim konuşan başka arkadaş o dedi peki dedim muhasebe para gelmiş bu neyin parası bakmıyor mu dedim cevap yok sonuç da iptal edin paramı geri gönderin arkadaş gelsin o bakıyor o işlere dedi paramın geri ödenmesini bekliyorum ben sormasan ses seda yok mail at whatsapp dan yaz paranın üstüne yatmak nedir arkadaş şöyle bir ihtimal de var ürün fiyatını yanlış yazdılar sitelerinde o fiyatdan satmak istemediler o yüzden böyle bişey yaptılar 2 türlüsü de kötü ticaret ahlakı o yüzden boyassi .com a dikkat diyorum .
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben ordan şampuan aldım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. 2 günde elime ulaştı. Hangi kafayla işlem yaptılarsa artık anlamış değilim.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende normalde yapıyorum alışveriş genelde kart ödemesi yapıyordum bu sefer böyle oldu whatsapp dan yazdılar patron gelince ödeme yaparmış para işlerine o bakıyormuş
    ''Türkiye; Atatürk'ü Allah'a borçlusun, geriye kalan her şeyi de Atatürk'e..." DANIEL DUMOULIN

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kendi web siteleri üzerinden hiç alışveriş yapmadım; sadece 1 sefer üyesi oldukları başka bir alışveriş platformundan kendilerinden ürün aldım, hiç sorun yaşamadım. Havale/eft işleri biraz sıkıntılı olabilir, personel hesapları görmeye yetkili değildir, muhasebenin bilgisi yoktur....vs
    Bugüne kadar Boyassi'den alışveriş yapanlardan da hiç bahsettiğiniz bir sıkıntı ile karşılaşmadım, hele ki ürün fiyatının yanlış yazılması/yazılmaması ile ilgili de problem yaşayan duymadım.
    Anladığım kadarıyla yaşanan sıkıntı henüz neticelenmemiş, kısa sürede sorunun çözüleceğini düşünüyorum ve umuyorum. Sonucu da bizimle paylaşmanızı rica ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ödemeyi geri yolladılar peşine düşmesem geri gelirmiydi bilmiyorum müşteri odaklı olmadıkları söylenebilir daha çok para odaklılar sanki ödemeyi yaptınız mı diye sorabiliyorlar ama siparişin gönderilmediğini haber vermiyorlar .

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu havale ile is yapanlarda klasik galiba. Gecen bende anneler gununde hatuna bisi aldim baska yerden ayni mevzuyu banada yaptilar. Ulan dedim hesabiniza baksaniza para gelmis bu para nerden gelmisn gormuyormusunuz. Insanlar gercekten tuhaf yaptiklari ise saygilari yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler