User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: MEGUIARS Perfect Clarity İki Aşamalı Far Tamir Kiti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

MEGUIARS Perfect Clarity İki Aşamalı Far Tamir Kiti

MEGUIARS Perfect Clarity ürününü kullanan var mı? Çağımızın sorunu farların sararması benim aracımda da var. Zımpara falan filan girişmeyi düşünüyorduk bir arkadaşımla birlikte ama onun zamanı uymadığından kaldı bu iş. Plastx aldım. Zımparaya gözüm yemiyor ama bununla deneyeceğim. Nasıl olur falan diye araştırma yaparken bu ürüne rastladım. Kullanan varsa yorumlarını paylaşabilir mi?
    @imprezaWRC'nin kanalına baktım ama ürün testi bulamadım. Varsa paylaşabilir misiniz?

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ontheair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MEGUIARS Perfect Clarity ürününü kullanan var mı? Çağımızın sorunu farların sararması benim aracımda da var. Zımpara falan filan girişmeyi düşünüyorduk bir arkadaşımla birlikte ama onun zamanı uymadığından kaldı bu iş. Plastx aldım. Zımparaya gözüm yemiyor ama bununla deneyeceğim. Nasıl olur falan diye araştırma yaparken bu ürüne rastladım. Kullanan varsa yorumlarını paylaşabilir mi?
    @imprezaWRC'nin kanalına baktım ama ürün testi bulamadım. Varsa paylaşabilir misiniz?
    Bu ürünü hiç kullanmadım ama sonax'ın içerisinde zımpara içeren setini kullandım. Sonax için video da çekmiştim ama videoda anlatımda eksiklikler olduğunu düşünerek yayınlamamıştım. Zira set içinden çıkan vernik/cila veya koruyucu sıvı ıslak mendil tipinde bir mendile bulanmış olduğundan uygulama sonrası yüzeyde iz kalabiliyor. Malesef ürün ömürlü bir ürün çıkmadı.

Meguairs içinde en fazla 6 ay süre ile koruma sağlıyor diye yazanlar var. Kullanmadığım için net bilgi veremiyorum.

Farların fotoğraflarını paylaşırsanız size daha sağlıklı bilgi verip doğru ürüne yönlendirebiliriz. (çoğul yazdım çünkü bu işi yapan çok arkadaşımız var onlardan daha sağlıklı bilgi gelecektir )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ontheair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kalıcı çözüm olmayacaktır yaptığınız işlem sürekli korumaya vs vakit,bütçe ayırmaktansa solma durumundaysa ufak tefek taş izleride vardır diye düşünüyorum.
    Zımpara elle daha kötü sonuçlar doğurabiliyor tecrübe eksikliği olduğunda,naçizane tavsiyem bu işlerle kendini tanıtmış butik bir uygulama merkezinde gerekiyorsa zımpara,polisaj ve koruma filmi ile sorunu kalıcı olarak çözmeniz Stek gibi filmlerle 3-5 yıl çok rahat formunda tutarsınız farlarınızın parlaklığını.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stek olsa bile ilk canlılığını kaybediyor 2 ay içinde..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Stek olsa bile ilk canlılığını kaybediyor 2 ay içinde..
    Canlılık,dayanım yönünden ülkemizdeki en kaliteli püflerden biri,sürekli koruma ürünleriyle uğraşıp aynı sonuca varmaktansa bence en etkili çözüm yine de

320Si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tür ürünler genelde klasik yönteme(zımpara+pasta) göre pek iş yapmıyor . Zımpara+pasta üstünede kaliteli bir folyo öneririm . Folyo kaplamazsanız farın üzerindeki koruyucu tabakayı aldığınız için,yaptığınız işlem kısa sürede boşa gidiyor.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İşin ehli adam zımpara pastadan sonra seramik yapıyor üstüne

Prof İstanbul bahçelievler de var bir tane ben bir tane bile sıkıntı yaşayan duymadim
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

mrtkap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin ehli adam zımpara pastadan sonra seramik yapıyor üstüne

Prof İstanbul bahçelievler de var bir tane ben bir tane bile sıkıntı yaşayan duymadim
    Hocam mekan neresi bilgi alabilir miyim?

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Giulietta varken yapmıştım, pek bi işe yaramıyor. Zımparaları çok aşındırıcı değil. Çok yıpranmış farlarda pek işe yaramaz gibi geldi.

Sonrasında nalburdan çeşitli başlıklarda internette gezinen yöntemleri izlemek için zımpara alıp bir de öyle daldım. Eh işte gibi oldu, yani o kadar emeğe değmedi aslında.

Arabayı satmaya yakın seramik yaptırmaya götürmüştüm, o zaman fark etti. Polisaj makinesi lazım kesinlikle. Elle hikaye bence, veya çok uğraşmak lazım, ben o kadar sabırlı değilim

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mrtkap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam mekan neresi bilgi alabilir miyim?
    +905354315886

Göksal Usta

Bahçelievler Haznedar a büyük bir park var yanında zaten konum atar sana
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler