Geçenlerde depoda temizlik yaparken baktım Sonax'ın böyle bir ürününü almışım. Bunu nerede kullansam derken temizlediğimi sandığım Subaru'nun krom parçalarında ürünü denemeye karar verdim. Malesef bazı bölgelere gereken özeni göstermemişim

Ürünü ilk defa kullanınca sağı solu maskelemek aklıma gelmedi. Ürünün istemediğiniz yüzeylere bulaşmasını engellemek için maskeleme bandı ve makyaj pedi kullanmanızı tavsiye ederim. Zira, koskoca mikrofiber bezin bir köşesine ürünü sürmek çok mantıklı değilmiş. Çünkü, bezin kirlenen kısımlarını sürekli kullanmamak için haliyle bezin temiz taraflarını arıyorsunuz bir yerden sonra iş kontrolden çıkıyor ve neresi temizdi nerede ürün vardı derken bezdeki fazla ürün istenmeyen alanlara temas emeye başlıyor. Neyseki problem yaşamadım ama en güzeli mercimek tanesi kadar ürünü makyaj pedine damlatın kısa aralıklarla çalışın.

Ürünün kokusu yok, krom yüzeyde çok hızlı çalışıyor, su lekesi olsun, sabun artığı olsun, ne olduğu belirsiz lekeler olsun hepsini çıkarıyor, istemediğiniz alanlara ürün bulaşırsa endişeye gerek yok hemen temiz bezle bastırmadan silin işlem tamam. Denemedim ama muhtemelen egzoz ucunda da ürün güzel sonuç verecektir.

Uzatmayayım, buyrun videosu. (Özet, ürünü beğendim )

YouTube