User Tag List

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 39 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Direksiyon Parlaması Yardım :)

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fdoganb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bastırmadan yaptım dediğim gibi tek tur geçtim üstünden de ama dediğiniz de mantıklı bezle denemekte fayda var.
    direksiyonun durumunda da ekstra göze batan bir şey yok ama yaşın verdiği bir parlaklık var tabi ki. birkaç kez farklı zamanlarda bezle geçeyim bakalım nasıl bir değişme olacak.
    ürünü fırça ile köpürterek uygulaman lazım direk sık sil şeklinde çok etkili olmuyor. bir de iki çeşit sihirli sünger var hangisini kullandığında önemli. biri bimden satılan yeşil turuncu fln olanlardansa o direksiyonda çok etkili değil ama uygulama şekline göre iş yapar. beyaz olan sihirli sünger gerçekten çok aşındırıcı onu kullanırken çok dikkatli olmak lazım. Mazallah direksiyonun derisini inceltebilirsin. Ürünü köpürterek fırça yardımı ile uyguladıktan sonra bir tur bastırmadan geçersen faydası olur, zaten siyah siyah kiri ve yağı göreceksin.

Alıntı akko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4:31 dk' ya bakarsanız; kullandığı ürün Nanolex Interior Cleaner.
    çok güzel temizlemiş ve matlaştırmış, bana mı öyle geliyor?
    Koch PO ile de bu görüntü elde edilir mi acaba?
    nanolex interior cleaner çok muhteşem bir ürün ama nedense bayadır satılmıyor, yada bölünmüş olarak satılıyor. Bölünmüş olarak almak bana çok cazip gelmiyor nedense.

fikir vermesi açısından aşağıdaki 2 farklı kanalın 2 farklı videosu, birisi süngerle birisi fırça ve bez ile yapmış.

YouTube - direksiyon temizliği için komple izleyebilirsiniz.

YouTube - direksiyon temizliği için dk 11'den sonrasını izleyebilirsiniz.

Arkadaşlar özünde direksiyonda ki parlama elimizde ki yağ, ter ve kirden dolayı oluşmaktadır. Bunu temizlemenin bir çok yolu var, önemli olan deriye zarar vermeden doğru ürün ve doğru uygulama yöntemi ile temizlemek. Ürün doğru olup yöntem yanlış olduktan sonra da bir kıymeti yok.

Şimdi tavan temizliği için würth temizleme köpüğünü öneriyor herkes, neden ? Çünkü risksiz. Herhangi bir apcyi köpürterek yada tavanı çok ıslatmadan uygulayabilirsen onunla da temizleyebilirsin. Burada iş tamamen uygulama yöntemi ve ph nötr ürün kombinasyonlarında.

Ürün ph nötr olunca kullanıldığı bölüme malzemeye zarar verme olasılığı minimum seviyede oluyor, ama kiri çıkarması zorlaşıyor. bu denge iki türlü oynuyor.
    Konu Shirb13 tarafından (11.Kasım.2019 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: anlatım bozukluğu
    Sel Gider Kumu Kalır.

2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yebi konu acmak istemedim. Arabama yeni koltuk aldim ve derileri oyle birparliyorki bi rahatsiz oldum. Bunu matlastirmak icin burada yazilanlari uygulasam ne olur? Bir etkisi olurmu?
    74 model sehpa...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)

Bu Konu için Etiketler