User Tag List

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 20 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Temizlikten hobi mi olur dediler !

Shirb13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Slmcnsl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam , instadan takip ettim=)
    normal işinizi biraktiniz mi? yoksa şimdilik haftasonlari mi devam?
    =)
    böyle devam ederse sizin için bir iş olacak gibi.
    başarılar.
    Hocam teşekkürler, bende tekrar takip ettim Hayır işimi bırakmadım. Şu an sadece iç temizlikle uğraşıyorum ve haftada 2 araçtan fazla almıyorum. Bu şekilde akşamları işten sonra ve hafta sonları vakit ayırarak yetiştirebiliyorum. Güzel gidiyor allah nazardan saklasın Yazdığınız gibi (inşallah nasip olur) bende zamanla benim için birincil iş olmasını arzuluyorum. Hedefim, sevdiğim zevk aldığım bir uğraşı iş haline getirmek.

Yavaş yavaş depoyu bu iş için kullanışlı bir alan haline getirmeyi hedefliyorum, acelem yok. Binanın altında otopark olarak görünüyordu, babamda esnaf olduğu için depo olarak kullanıyorduk bir kısmını. bayilik sisteminden ötürü depoya artık ihtiyacı kalmadı babamın orası boş duruyordu. İmar affından faydalanarak orayı iş yeri olarak ayırdı ve elektrik abonesi olduk. Zamanla yerleri mermer kaplatıp duvarları griye boyatmak gibi bir düşüncemiz var. Sonrasında raylı led aydınlatmalardan ve havalandırma düşünüyoruz bakalım her şeyin hayırlısı
    Sel Gider Kumu Kalır.
    Instagram: Brhmsrt
    2016 Hyundai i20 Style Pan 1.4 Crdi

Bolkar1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah hep böyle başliyor bu işler zaten

BRKBRDL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Heves, ilgi değil bu bi' hastalık işi
    Ellerinize sağlık benimde garajım yok arabayı eve taşımıştım

'04 Opel Vectra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bolkar1st Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah hep böyle başliyor bu işler zaten
    Teşekkürler hocam

Alıntı BRKBRDL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Heves, ilgi değil bu bi' hastalık işi
    Ellerinize sağlık benimde garajım yok arabayı eve taşımıştım

Kesinlikle katılıyorum. Yazın uzun bir tur yapmıştım, o sırada çok dikkat edemedim koşullar uygun ise elimi yıkar binerim araca vs., dönüş esnasında direksiyon elime gerek ter gerek kir vs hafiften yapış yapış gelmeye başladı. İlk benzinlikte durdum, direksiyonu iyice köpürttüm pol star ile sildim, elleri yıkayıp devam. (araçta sürekli taşıdığım ufak spreylerde acil müdahaleler için malzemelerim var)

Garaj bence de temizlik açısından bizim gibi hastalara engel değil yalnız temizlik isteğine yardımcı olduğu bir gerçek.
    Sel Gider Kumu Kalır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar selam tekrar, Hafta sonu İzmit'ten babamın amcaoğlu geldi. Bende elinde büyüdüm diyebilirim ve üniversite yıllarımda da çok gidip geldim yanına beni misafir etti vesaire.. Hasbi-hal ettikten sonra benden arabanın içine el atmamı rica etti. Tabi bende seve seve yaptım Araç dışına hem görece temiz olması hem de gün içinde hava koşullarında yağmur göründüğü için yıkamada dahil olmak üzere bir uygulama yap(a)madım. Yağmurda yağdı

Araç Opel Astra J 1.4 Turbo Enjoy Sport A/T (tam tersi de olabilir). Rengiyle, direksiyonu, sunroofu araç çok güzel ama katlanır ayna olmaması beni düşündürdü açıkçası. Araç genel olarak gayet temizdi sadece direksiyon, kapılarda ki kolçaklar, şoför ve sol arka yolcu koltuğunda bazı lekeler vardı.Kapıya ayağını çok vurduğunu fark ettim ve jest mahiyetinde kapı eşiği koruma filmi de uyguladım

İlk karşılaşmamız ve garaj önü fotoğraflarımız olmazsa olmaz Araç sahibinin oğlu telefona kapak resmi minvalinde bir şey istemişti 3. Fotoğrafta Adobe Lightroom ile biraz oynayarak kendimce bir şeyler yapmaya çalıştım, beğendiğim için sizinle de paylaşmak istedim.

Geçelim can alıcı noktalara; Direksiyonun güzelliğini durumu gölgeliyordu, aracı süpürdükten sonra ona giriştim. (Sıralamalar önceden sonraya şeklindedir)

Ben üniversite de öğrenciyken ev değiştirdim tek başıma bir daireye geçtim, geçmeden önce de temizlettim daireyi, temizlik sonrası telefonda da annemle konuşuyoruz genel olarak daire temiz görünüyor dedim. Bana kapı üstlerine elini bi' sür dedi. Sürüş o sürüş. "Temizlik görünmeyen yerlerden belli olur." annemin mottosudur

Bu kısa aradan sonra şeytan ayrıntılarda gizlidir diyor ve paylaşıyorum ;

Arka koltuk; Çikolata kendisine girecek kuytu bir köşe bulmuş ve hiç temizlenmeyecek gibi kurumuş kalmış

Şoför koltuğu;

Kapı kolçak eşik 3'lemesi;

Orta Konsol ve vites topuzu (vites topuzunun öncesi fotosunu çekmeyi maalesef atlamışım)

Sel Gider Kumu Kalır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler