Bir güncel çekelim bu vesile ile;

Arkadaşlar dün akşamın güncellemesini yapalım

Aracı filmciden aldım, filmler yakıştı araca.

Sonrasında mekanımıza geçtik, hava yağmurlu olduğu için dış yıkama yapamadım en azından içini halledeyim gün boş geçmesin dedim

Tüm paspaslar Green Star ile fırçalandı ve Reinal Torpido Bakım Ürünü ile üzerinden geçildi. Bu ürünü sadece paspaslarda ve eşiklerde kullanıyorum Öncesi hali;

2 adet 50/50 farklı ışık açılarıyla

Son hali;

Sonrasında tüm her yeri Nanolex Interior Cleanerı beze sıkıp sildim, ve bezin kuru tarafıyla da üzerinden geçtim. Sonrasında direksiyon vites topuzu ve kol dayamaya deri kalkanı uyguladım.

Işık farklı ama direksiyonun önceki ve sonraki hali, (pek bir değişim olmadı matlık korunuyor)

Bunlarda sonrasını çekmediğim dikkatimi celbeden müdahale ettiğim bölgeler, sonralarını çeker atarım.

Boyada bir şeyler tespit etmeye çalıştım ama çok bir şey yok, umarım kilden sonra da bu durumu muhafaza edebilir ve en güzel şekilde aracı teslim edebilirim. Araç kirli kaportasında çok bir durum yok ışığa yansıyan portakallanma gibi görüntü kirden olabilir, biraz hologram var gibi (ışığın kırılıp yayılması durumu) ismini hologram diye yanlış yazmış olabilirim.