User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Koch Chemi NMS ve PW deneyimim

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu demirtozu temizleyici değil rutin temizlik için kullanılır fakat çok başarılı değil tavsiye etmem
    bir kac forumdada jant temizliği için kullandıklarını okudum, varmıdır f/p tavsiyeniz ?

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zOnstyLe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir kac forumdada jant temizliği için kullandıklarını okudum, varmıdır f/p tavsiyeniz ?
    jant temizliği için üretilmiş ama o konuda başarısız wax sökmede daha başarılı flowey yada chemical guys jant temizleyicileri tam f/p canavarları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jant temizliği için üretilmiş ama o konuda başarısız wax sökmede daha başarılı flowey yada chemical guys jant temizleyicileri tam f/p canavarları
    chemical guys diablo sanırım onerdiğiniz yine su ile karıstırılıyor sanırım 1 sisede ortalama 1,5 2 litre elde ediyoruz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    chemical guys diablo sanırım onerdiğiniz yine su ile karıstırılıyor sanırım 1 sisede ortalama 1,5 2 litre elde ediyoruz ?
    diablo çok iyide bulamayabilirsin signature series wheel cleaner bulabilirsin sanırım

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Demir tozu için bu urun iyimidir ? Firmadan bolunmus urun alan varmı daha önce ?

Valet pro - Bilberry Wheel Cleaner 500ML Bolunmuş
    Murat'ın da dediği gibi ürün demir tozu temizlemiyor. Hatta ürünü sulandırılmamış olarak kullandığında bile janttaki kirleri zor temizliyor, illa fırça, sünger...vs kullanman gerekiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diablo çok iyide bulamayabilirsin signature series wheel cleaner bulabilirsin sanırım
    Aslında diablo buldum sulandırarakmı kullanmak gerek, satıcı ile gorusmemde spreyle kullanacaksanız sulandırarak kullanabilirsiniz 4:1 olarak dedi. Linki bırakıyorum.

Chemical Guys Diablo Gel ( Jant Temizleme İlacı ) 473ml

Birde bu chemical guys wheel cleaner bolunmus var hazır dedi bunuda tercih edebilirsin buda iyidir dedi. linki bırakıyorum. Kararsız kaldım illa birinin yonlendirmesi gerekiyor beni fikriniz nedir ? hayırlı cumalar

Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat'ın da dediği gibi ürün demir tozu temizlemiyor. Hatta ürünü sulandırılmamış olarak kullandığında bile janttaki kirleri zor temizliyor, illa fırça, sünger...vs kullanman gerekiyor.
    Abi 2 adet link bıraktım tecrubene dayanarak hangisini tercih etmeliyim ? Diabloyu sulandırarak kullansam iş yaparmı ? Senin fikrinide alsam ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında diablo buldum sulandırarakmı kullanmak gerek, satıcı ile gorusmemde spreyle kullanacaksanız sulandırarak kullanabilirsiniz 4:1 olarak dedi. Linki bırakıyorum.

Birde bu chemical guys wheel cleaner bolunmus var hazır dedi bunuda tercih edebilirsin buda iyidir dedi. linki bırakıyorum. Kararsız kaldım illa birinin yonlendirmesi gerekiyor beni fikriniz nedir ? hayırlı cumalar

Abi 2 adet link bıraktım tecrubene dayanarak hangisini tercih etmeliyim ? Diabloyu sulandırarak kullansam iş yaparmı ? Senin fikrinide alsam ?
    edit:
    2. linki paylasmamısım

Chemical Guys Wheel Cleaner Lastik Temizleme Bolunmuş Urun 400ml

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

diablo bence daha etkili kovaya döküp kullanabilirsin yada 4/1 seyreltip sprey yapabilirsin ama fiyatıyla Wheel cleaner daha avantajlı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diablo bence daha etkili kovaya döküp kullanabilirsin yada 4/1 seyreltip sprey yapabilirsin ama fiyatıyla Wheel cleaner daha avantajlı
    İşte beni boyle yonlendirin Tesekkurler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı yıkayalı 10 gun kadar oldu 1 gün arayla 2 saglam saganak yagmur yedi hatta biri geceden sabaha sonuc fena değil gibi nedersiniz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak bir guncel yapalım, bu hafta soguk falan dinlemedim titreye titreye temizlik yaptım

Buda bonus olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bilberry demir tozu temizlemiyor muymuş?
    Jant temizleyicim bitmeye yakındı bundan alacaktım.

Ne alalım abi Koch Chemi'nin ürününü mü?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bilberry'i saf halde kullanırsan bile fırçasız zor temizliyor. Demir tozu sökme özelliği yok. Demir tozu için gtechniq W6, gyeon, crystal concept, soft99 iron terminator, auto glym magma kullanman gerekiyor.
    Koch chemie'de de demir tozu sökücü ürün temin edip kulanabilirsin, şahsen daha koch chemie'nin demir tozu sökücüsünü kullanmadım.

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilberry'i saf halde kullanırsan bile fırçasız zor temizliyor. Demir tozu sökme özelliği yok. Demir tozu için gtechniq W6, gyeon, crystal concept, soft99 iron terminator, auto glym magma kullanman gerekiyor.
    Koch chemie'de de demir tozu sökücü ürün temin edip kulanabilirsin, şahsen daha koch chemie'nin demir tozu sökücüsünü kullanmadım.
    Bilberry yerine zahmetsiz daha iyi temizleyecek jant temizleyici tavsiyen var mdır abi ? demir tozu sökme özelliği olmasa da olur. Önemli olan en pratik şekilde jantları kirlerden arındırmak Bilberry kullanıyorum şuan bitmek üzere ama dediğin gibi fırçasız temizlemesi imkansız
    '14 Seat Leon TDI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Uygun fiyatlı alternatif olarak divortex kullandım memnun kaldım tavsiye ederim aynı işi yapıyorlar.
    99' 206 XS Black [Sold]
    06' 1.5 DCi Clio III Grey
    [Sold]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilberry yerine zahmetsiz daha iyi temizleyecek jant temizleyici tavsiyen var mdır abi ? demir tozu sökme özelliği olmasa da olur. Önemli olan en pratik şekilde jantları kirlerden arındırmak Bilberry kullanıyorum şuan bitmek üzere ama dediğin gibi fırçasız temizlemesi imkansız
    Bugüne kadar kullandıklarımın arasıdna en iyisi Nigrin'di. Ama Nigrin'de malesef uzun süredir burada satılmıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jant temizleyiciyle demir tozu gidericiyi karıştırmamak lazım.

Demir tozu gidsökücüyü riciyi tüm araca da uyguluyoruz. AF İron Out iyidir.

Jant temziliği için fırça kullanacaksanız genel amaçlı temizleyiciler olsun, ucuz jant temizleyicileri olsun hepsi işinizi görecektir. Bütçeden kısabilirsiniz.
    Ben genelde AF Iron Out sıkıp bekliyor akabinde üzerine yıkama köpüğü sıkıyor ve yıkıyorum. Fırçalıyorum da.... Tertemiz oluyor. Fırçalamadan zor. Altı üstü de jant...

PW konusundaki yorumunuzda dikkatimi celb etti. Bildiğim kadarıyla saf olarak ıslak panele tek fısla sıkılarak kullanılıyor. Islakken sıkıyoruz ve kuruluyoruz. Netteki videoları inanılmaz güzel sonuç veriyor.

Çok kirli aracınızda ValetPro Citrus Prewash şampuan öneririm. Çamurlu zemine püskürtüp bekleyin ve durulayın. Sonrasında normal yıkamanızı yapın. Çift kova en ideali. Böylece zeminde azda olsa PW vs gibi cila, koruyucu varsa onları sökmemiş olursunuz. Ayda 1 kez de ıslak panele PW sıkıp kuruladığınızda cayır cayır parlar
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufak bir guncel yapalım, bu hafta soguk falan dinlemedim titreye titreye temizlik yaptım

Buda bonus olsun

boya düzeltmesinin neyini beğenmediniz araç yanıyor maşallah. konuya gelecek olursam, şampuan olarak gyeon bathe+ kullanıyorum seramikli olan versiyonundan, gayet memnunum. fiyat biraz fazla ama etki olarak beni tatmin ediyor.

jant temizleme konusu içinse, ben demir tozu temizleyiciyi ayrı jant temizleyici ayrı kullanıyorum. jantlar için yazıldığı gibi fırça kullanmak gerekiyor. her yıkamada bende fırça kullanıp temizliyorum. demir tozu temizleyici gyeon, jant temizleyici auto finesse.

chemical guys diablo gel hakkında güzel şeyler duydum, elimdeki bitince almayı düşünüyorum bende

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak-Akın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boya düzeltmesinin neyini beğenmediniz araç yanıyor maşallah. konuya gelecek olursam, şampuan olarak gyeon bathe+ kullanıyorum seramikli olan versiyonundan, gayet memnunum. fiyat biraz fazla ama etki olarak beni tatmin ediyor.

jant temizleme konusu içinse, ben demir tozu temizleyiciyi ayrı jant temizleyici ayrı kullanıyorum. jantlar için yazıldığı gibi fırça kullanmak gerekiyor. her yıkamada bende fırça kullanıp temizliyorum. demir tozu temizleyici gyeon, jant temizleyici auto finesse.

chemical guys diablo gel hakkında güzel şeyler duydum, elimdeki bitince almayı düşünüyorum bende
    Arabada deli gibi kilcal cizik vardi,hardcore cem abide cok sira vardi bu yuzden baska biryerle anlastim arabayi biraktim 2 gun sonra aldigimda spot altinda hic bir sikinti yoktu ama sari sokak lambasinda kaputta ve arka direklerde hala cizikler oldugunu farkettim, tekrar goturdum ayni sekildi yine bazi yerlerinde kaldi ugrasmak istemedim bu yuzden pek icime sinmeyen bir uygulama oldu. Kisacasi bu sekilde. Jant temizleyici icin gecici uygun fiyatli birsey aldim fircasiz hic birinin is yapmadigini soyleyince herkes. Memnunum ondanda

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler