User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
77 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: ziyaret ettiğim 3 farklı detay uygulama noktasındaki şaşkınlığım

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ziyaret ettiğim 3 farklı detay uygulama noktasındaki şaşkınlığım

Arkadaşlar bana mı denk geldi bilemedim fakat gerçekten hayretler içerisinde kaldığım bu mekanlardaki karşılanma anlarımı aktarmak istiyorum. Sahiplerini tanımıyorum o yüzden rencide etmek istemiyorum yer mekan ismi vermeyeceğim. Farklı zamanlardaki tecrübelerimdir.

1. mekana gittiğimde beni T.C. vatandaşı olmayan bir çalışan karşıladı. Zor anlaştık, patronun nerede dediğimde bana içeriden bir odayı gösterdi, gittiğimde de koltukta şort tişört,ayağında terlikler ile yatan (manzarayı görmenizi isterdim) bir arkadaş gayet lakayıt bir şekilde kalktı arabanın yanına gittik boyaya *** atarak başladı konuşmaya sonrasında da maaşımın yarısını istedi fiyat olarak ve büyük hayal kırıklığı ile ayrıldım oradan. Sadece uygulama yapılacak araçlar yıkanıyor onundışında yıkama hizmetleri yok.

2. mekan da çok bilinen bir markanın şubesi, aracımla gittim yıkama yaptırıcam ki yıkama fiyatı bile çok yüksek neyse 3 tane Türkmen arkadaş var sadece, patron yok mu diyorum yok diyor. Boya koruma ,kil vs. işlemleri için fiyat almak istiyorum bilmiyorlar. Dedim artık bu işler böyle oluyor herhalde, istemeyerek te olsa arabamı bıraktım. Bir saat sonra almaya gittiğimde aracı kurulamaya almışlar fakat camlar açık, parklar açık ama çok zayıf yanıyor, radyo açık ve akü bitti bitecek marş basmıyor dedi çocuklardan biri araba çektikleri yerden kalkmıyor. İçeride işi bitmiş hazır olan başka bir müşteri aracından takviye yaptıkta öyle çalıştırabildik. Patron halen yok. Parasını ödedim çıktım. Bir daha adımımı atmam.

3. uygulama mekanımıza ise sabah 9 gibi gittim. Burasıda herhangi bir uygulama yaptırmasanızda aracınızı yıkatabileceğiniz bir yer. Beni yine bir Türkmen kardeşimiz karşıladı. Bazı şeyler sormak istiyorum anlamıyor, patron yok mu diyorum yok diyor. İçeride iki kişi daha varmış biri daha iyi Türkçe biliyormuş onu çağırdı, o garibim de yeni uyanıyor önce wc ye gitti sonra yanıma geldi soruyorum tabi fiyat vs. bilmiyor çocuk. İçeride bir çamaşır askısı ve üzerinde donlar atletler çoraplar, belli ki orada kalıyorlar. Patronun numarası yazıyor tabelada onu gösterdi aradım fakat açmadı kendisi sonrasında da geri dönmedi. Neyse dedim bari geldik vaktim de yok arabayı yıkatayım hiç olmazsa. Başında beklerken benden sonra gelen araç sahibi arabasını bırakıp gitmişti, o arabay çalışanlardan biri içeri almak için manevra yaparken dışarıda duran sandalyeye vurdu geri geri yanaşırken. Dedim ki buradan da hayır yok bana. Instagram sayfasını incelediğimde tahminimce benden en az 2500-3000 isteyecek bir yer diye düşündüm kili boya koruması seramiği vs.

Şimdi acaba bende mi bi tuhaflık var, denk mi geldi yoksa her yer mi böyle artık. Hepsi de isim yapmış yerler.

Son günlerde Instagram da reklam olarak bu tarz ama daha küçük ve tanınmamış yerlerin kampanyaları çıkıyor önüme , seramik te dahil 500 lü rakamlara yapılıyor bu uygulamalar. Kafam çok karışık beyler, parasını bir yana koyuyorum kime güveneceğimizi şaşırdık artık. Kaldı ki parayı da kolay kazanmıyoruz.
    Konu mertxx tarafından (05-06-2020 Saat 12:54 ) değiştirilmiştir.
    MagicPerformance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi ben arabamı kendim yıkamaya çalışıyorum, açıkcası bu işlerin boku çıktı artık. 3 kova su ile işlem tamam, yada benzinliklerde basınçlı su köpük ile bitiriyorum işi. Boya koruma yaptırdığım F&F car clean var sanıyorum reklam olmaz forumda da paylaşım yapıyorlar zaten. Arabalarımı onlara emanet ediyorum çok rahatım işlerini iyi yapıyorlar.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dilerseniz yukarıda yaşadığınız tüm hayal kırıklıklarını unutturacak bir arkadaşımın numarasını verebiilrim..Randevu sistemi ile çalışıyor yanlız.Acil bir durum ise birşey diyemem
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul Anadolu Yakası'nda iseniz Detailbox Anadolu Yakası'nı deneyebilirsiniz.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sende sorun yok abi istisnalar hariç genel durum bu benimde gözlemlediğim.
    Benim en sinir olduğum kısım arabaya göre muamele yapmaları ben clio ile gidip 30 tl veriyorum x vatandaş audi ile gidip 30 tl veriyor ama audi her zaman çok daha iyi yıkanıyor işin garibi bahşişte veririm boş geçmem
    Gittiğim yer sevdiğim bi tanıdığımındı ufak tefek şeylere ses etmedim ama en son toz kaplı arabaya köpük sıkıp süngerlemeye başlayınca sessiz kalmadım ve evet benden önce gelen audi ye en az 5 dk su tutuldu köpükten önce bunuda söylemeden geçemicem audi örnek değildi yaşanmış olay

TechTurkey
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende sorun yok abi istisnalar hariç genel durum bu benimde gözlemlediğim.
    Benim en sinir olduğum kısım arabaya göre muamele yapmaları ben clio ile gidip 30 tl veriyorum x vatandaş audi ile gidip 30 tl veriyor ama audi her zaman çok daha iyi yıkanıyor işin garibi bahşişte veririm boş geçmem
    Gittiğim yer sevdiğim bi tanıdığımındı ufak tefek şeylere ses etmedim ama en son toz kaplı arabaya köpük sıkıp süngerlemeye başlayınca sessiz kalmadım ve evet benden önce gelen audi ye en az 5 dk su tutuldu köpükten önce bunuda söylemeden geçemicem audi örnek değildi yaşanmış olay
    ye kurkum ye
    A programmer is an organism that turns coffee and pizza into software

www.drecu.com

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilerseniz yukarıda yaşadığınız tüm hayal kırıklıklarını unutturacak bir arkadaşımın numarasını verebiilrim..Randevu sistemi ile çalışıyor yanlız.Acil bir durum ise birşey diyemem
    Semt neresi acaba?
    MagicPerformance

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maalesef bir çok yerde ya Suriyeli var ya Türkmen kimisi temiz çalışıyor kimi anasını belliyor yada güzel kurutma yapmayınca yine *** gibi oluyor. Pendik'te oturmama rağmen eski mahalleme Ümraniye ye gidiyorum düzgün yıkansın istediğimde yada kendim yıkıyorum m Ümraniye de de Türkmen var ama çok eski çalışan ve patron hep orada olunca sorun olmuyor. Ve bir çok yer dediğin gibi pahalı detail konusunda.bazı uygun fiyata yapan iyi iş yapanlarda var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Semt neresi acaba?
    Bostancı civarında..Detailbox Anadolu Yakası bayisi..Güzel bir arkadaşımız ve kardeşimiz.Kendi aracı gibi ilgilenir
    numarasını vereyim istediğiniz şekilde konuşun fikir alışverişi yapın 0532 551 65 50 Levent

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk 3 firma yanlış anlamadıysam bilindik firmalar. Özelden isimlerini vermeniz mümkün mü?

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence özele gerek yok buradan yazsınlar lakayıt şekilde müşteri karşılamak hoş değil
    Konu Kadyr tarafından (05-06-2020 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bencede bu yerlerin ismini paylaşabilirsiniz.
    hatta zamanında bir konu vardı fakat bulamadım önerilen/önerilmeyen yıkama merkezleri vs diye.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bostancı civarında..Detailbox Anadolu Yakası bayisi..Güzel bir arkadaşımız ve kardeşimiz.Kendi aracı gibi ilgilenir
    numarasını vereyim istediğiniz şekilde konuşun fikir alışverişi yapın 0532 551 65 50 Levent
    Abi Levent Bostancı'da değil yalnız Hasanpaşa'da yeri, Acıbadem Metro durağının bir sokak paralelinde yeri. Tavsiye ederim ben de. Yanında Türkmen arkadaşlar var yıkama kısmında çalışan ama uygulamaları hep Levent yapıyor o konuda gidenin içi rahat olabilir. Yıkama fiyatını bilmiyorum ama uygulama konusunda fiyatlar yine belli bir seviyenin altında olmaz, her şeyin bir bedeli var maalesef.

Yine yıkama ve uygulama için Anadolu Yakası'nda (Altunizade) Detailworks'e her türlü kefil olurum ama fiyatlar konu sahibini memnun etmeyecektir maalesef. Ancak araba fark etmeksizin kusursuz hizmet alma konusunda şüphe olmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Levent Bostancı'da değil yalnız Hasanpaşa'da yeri, Acıbadem Metro durağının bir sokak paralelinde yeri. Tavsiye ederim ben de. Yanında Türkmen arkadaşlar var yıkama kısmında çalışan ama uygulamaları hep Levent yapıyor o konuda gidenin içi rahat olabilir. Yıkama fiyatını bilmiyorum ama uygulama konusunda fiyatlar yine belli bir seviyenin altında olmaz, her şeyin bir bedeli var maalesef.

Yine yıkama ve uygulama için Anadolu Yakası'nda (Altunizade) Detailworks'e her türlü kefil olurum ama fiyatlar konu sahibini memnun etmeyecektir maalesef. Ancak araba fark etmeksizin kusursuz hizmet alma konusunda şüphe olmaz.
    Pardon kardeşim.Bana tarif etti yanlış anlamışım yerini.Doğrudur

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi sen hangi semttesin?
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olumsuz tecrube yasanan yerleri yazin ki baska bir kisinin cani yanmasin.

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    malesef yıkamalarda türkler çalışmıyor. 3 gün gelen 4üncü gün kaçıyor yada haber vermeden gelmemezlik yapıyor. sonucta musteriye calışan gelmedi diyemeyeceğin için türkmene suriyeliye normalden 1tık aşağıda maaş ödeniyor ve çalıştırılıyor. malesef kalifiye eleman bulmak zor dolayısıyla türkmeni afganı heryerde görebilirsiniz.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu memlekette suriyeli afgan türkmen gitsin çoğu iş kolu ve iş yeri çöker, Türk insanı çalışmıyor. Bu manzaralar emin ol her yerde. He denetim olmaması tamamen işletmenin sahibinin suçu ayrı mesele. illa yabancı çalıştırıyor diye lakait olmak zorunda değiller.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba yıkatmak, pasta cila yaptırmak hele hele iscilik dısında hicbir gideri olmayan detaylı ic temizlik yaptırmak falan lüks oldu resmen artık. Kendi malzememi aldım 15 günde bir ic temizlik yapıyorum. Dıs yıkama icin tanıdıgıma gidiyorum. Aracımı ancak pasta cila icin bir detailingciye götürürüm.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler