User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Hobiyi ticari boyuta taşıma

axcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hobiyi ticari boyuta taşıma

arkadaşlar öncelikle selamlar yıllardır amotör olarak kendi araçlarımda yaptığım detaılıng işini artık ticari boyuta almaya karar verdim uzun süredir bu işi hakkıyla yapan profesyonel kişileri ve ürün satıcıları takip ediyorum ama uygulama açısından kendimde eksiklerin olduğunu biliyorum bunları tamamlamak adına sırasıyla detailing,cam filmi ve folyo kaplama gibi konularda eğitim veren yerler veya kişiler hakkında bilgisi olan yerleri paylaşırsanız sevinirim..ayrıca önerilerinizede açığım..şimdiden teşekkür ederim...

bluestain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malzemeyi alacağın yer eğitim konusunda da yardımcı olur

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Eksiklerin illaki olur abi. Ben elektrik elektronik mühendisiyim ama 2013den beri detailingden para kazanıyorum. Sana nacizane kendi görüşüm herşeyi kendin yapmak yerine mobil bu işleri yapanlar insanlar ile de çalışabilirsin cam filmi kaput koruma vs.. bunlar hem ekstra stok maliyeyi yüksek şeyler hem de sen ne kadar öğrensen de adamların tecrübeleri daha çok. Sen zemini hazırla adamlar gelsin kaplasın gitsin ben öyle çalışıyorum.
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diğer yaptığın işler öğrenilir ama cam filmi ve araç kaplama eğitimle olacak bir iş değil. Elin yatkındır başlarsın tecrübe edersin kendini geliştirirsin. Benim mesleğim elektronik ama zamanla mekaniğide geliştirdim tabi buna cam filmi ve araç kaplamada eklendi büyük servislerde de çalıştım. Elektronik 10 yaşından beri mekanik 22 yaşımdan beri cam filmi ve kaplamada 15 yaşımdan beri yapıyorum hiç kimseden eğitim almadım yani istek ve heves el becerisi varsa kendin öğrenirsin eğitimle sadece kendini geliştirirsin ama bu dediğim bu işler için geçerli...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı [RaCeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eksiklerin illaki olur abi. Ben elektrik elektronik mühendisiyim ama 2013den beri detailingden para kazanıyorum. Sana nacizane kendi görüşüm herşeyi kendin yapmak yerine mobil bu işleri yapanlar insanlar ile de çalışabilirsin cam filmi kaput koruma vs.. bunlar hem ekstra stok maliyeyi yüksek şeyler hem de sen ne kadar öğrensen de adamların tecrübeleri daha çok. Sen zemini hazırla adamlar gelsin kaplasın gitsin ben öyle çalışıyorum.
    önerilerin için teşekkür ederim.ben cam ve kaplama eğitimini alayım en azından işleyişi öğreneyim küçük parçalarda ayna kapağı panjur vs gibi başlarım diye düşünmüştüm ama dediğin gibi işyerinin ilk açılış esnasında mobil işi mantıklı geldi hem bu esnada uygulama yapılırken otomatik pratikte yapmış olurum.peki bu işi yapan mobil firmalardan önerebileceğin var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer yaptığın işler öğrenilir ama cam filmi ve araç kaplama eğitimle olacak bir iş değil. Elin yatkındır başlarsın tecrübe edersin kendini geliştirirsin. Benim mesleğim elektronik ama zamanla mekaniğide geliştirdim tabi buna cam filmi ve araç kaplamada eklendi büyük servislerde de çalıştım. Elektronik 10 yaşından beri mekanik 22 yaşımdan beri cam filmi ve kaplamada 15 yaşımdan beri yapıyorum hiç kimseden eğitim almadım yani istek ve heves el becerisi varsa kendin öğrenirsin eğitimle sadece kendini geliştirirsin ama bu dediğim bu işler için geçerli...
    evet cam filmi ve araç kaplama 1 haftalık eğitimle yapılabilecek iş değil farkındayım sadece işin işleyişini görebilmek adına faydalı olur bu konuda hem fikiriz bu sektörde olmasada sonuçta bende 20 yıldır sanayinin içerisindeyim araçlara olan ilgimi bilgimi çoğu çevrem bilir..şimdi 0 dan başlayan birisi olarak bir ekip kurup bu işe dalmak beni maddi ve manevi anlamda çok fazla zorlar o yüzden ufak çaplı başlayabilmek adına eğitim istedim.teşekkürler..

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı axcel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet cam filmi ve araç kaplama 1 haftalık eğitimle yapılabilecek iş değil farkındayım sadece işin işleyişini görebilmek adına faydalı olur bu konuda hem fikiriz bu sektörde olmasada sonuçta bende 20 yıldır sanayinin içerisindeyim araçlara olan ilgimi bilgimi çoğu çevrem bilir..şimdi 0 dan başlayan birisi olarak bir ekip kurup bu işe dalmak beni maddi ve manevi anlamda çok fazla zorlar o yüzden ufak çaplı başlayabilmek adına eğitim istedim.teşekkürler..
    Zaten bi yapmaya başlayınca belli olur kendiliğinden bi bakmışsın öğrenmişsin. En iyi kendin karar verirsin benden olurmu olmazmı diye
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı axcel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle selamlar yıllardır amotör olarak kendi araçlarımda yaptığım detaılıng işini artık ticari boyuta almaya karar verdim uzun süredir bu işi hakkıyla yapan profesyonel kişileri ve ürün satıcıları takip ediyorum ama uygulama açısından kendimde eksiklerin olduğunu biliyorum bunları tamamlamak adına sırasıyla detailing,cam filmi ve folyo kaplama gibi konularda eğitim veren yerler veya kişiler hakkında bilgisi olan yerleri paylaşırsanız sevinirim..ayrıca önerilerinizede açığım..şimdiden teşekkür ederim...
    Konu basligi beni anlatiyor...

Neden olmasin?

Ben yaptim oldu Ben yaptiysam herkeste yapabilir sonucta...

Yanliz bir sey soyleyeyim mi... Cok keyifli oliuyor ilk zamanlar...

Lakin 3-4 sene sonra tekrara dusebilirsin... Onlem almak lazim..,. Isi buyutmek, kurumsal yapiya oturtmak vs vs
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bluestain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi markalar eğitim vermekte_?
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 senedir cam filmi ve Kaplama yapmıyorum markalardan uzağım ama ben toptan cam filmi satan birkaç yerle konuştuğumda eğitim verebileceklerini söylemişlerdi bu arada ben bu işi arkadaşımdan öğrendim prof. Olarak

[RaCeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Mobil için abi burdan sana firma söylemem zor bulunduğun şehirde daha önce cam filmi vs yaptırdığın yerlerle bir konuş derim.
    Alıntı JAMİRYO Nickli Üyeden Alıntı
    ALLAHINI SEVEN DEFANSA GELSİN

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence artık oto yıkama ve detailing işide şişmiş durumda. bu işe girip yatırım yapmadan once 40 kere düşünün KESİNLİKLE.

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizi temin ederim veremezler.

Hem ürün ithal edip, hem çoklu marka dağıtımını yapan ve kullanan, hem de detailing işletmelerine sahip tek firma bizim firmamız Detail Box.

Eğitim verme, geliştirme ve sonuçlandırma aşamalarında profesyonelleşme sürecindeyiz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hem ürün ithal edip, hem çoklu marka dağıtımını yapan ve kullanan, hem de detailing işletmelerine sahip tek firma bizim firmamız Detail Box.

Eğitim verme, geliştirme ve sonuçlandırma aşamalarında profesyonelleşme sürecindeyiz.
    Eğitimi kendisi vermeyebilir ancak bulunduğunuz bölgeye yakın yerlere yonlendiriyorlar bir şekilde öğrenmenize yardımcı oluyorlar dı şuan ki durumu bilemiyorum ama arkadaş ben bu işi öğrenicem derse bir şekilde öğrenir zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu basligi beni anlatiyor...

Neden olmasin?

Ben yaptim oldu Ben yaptiysam herkeste yapabilir sonucta...

Yanliz bir sey soyleyeyim mi... Cok keyifli oliuyor ilk zamanlar...

Lakin 3-4 sene sonra tekrara dusebilirsin... Onlem almak lazim..,. Isi buyutmek, kurumsal yapiya oturtmak vs vs
    dediğiniz gibi bi yerden başlamak gerekli gerisini getireceğime bende inanıyorum.2.ve 3. yıllar için işi ilerletme adına planlarım var şimdiki ilk etap adım atıp başlamak.teşekkürler.

4 senedir cam filmi ve Kaplama yapmıyorum markalardan uzağım ama ben toptan cam filmi satan birkaç yerle konuştuğumda eğitim verebileceklerini söylemişlerdi bu arada ben bu işi arkadaşımdan öğrendim prof. Olarak
    öneribileceğiniz cam film ve kaplama satışı yapan firma varmı görüşebileceğim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı grkm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bayram sonrası izmir şubenize ziyarette bulunacağım..ürün alım ve uygulama hakkında bilgi alabilirim sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Elini sallasan her köşe başında bu işi yapan yerlerle doldu.
    Tavsiyem daha geleceği olan bir mesleğe yol yakınken dönmek.
    Fiyat ve emek karşılığı giderek düşüyor. Yapmaya değecek iş statüsünden giderek uzaklaşıyor.
    Şahsi fikrim.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kanashibari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elini sallasan her köşe başında bu işi yapan yerlerle doldu.
    Tavsiyem daha geleceği olan bir mesleğe yol yakınken dönmek.
    Fiyat ve emek karşılığı giderek düşüyor. Yapmaya değecek iş statüsünden giderek uzaklaşıyor.
    Şahsi fikrim.

Her yerde yıkama var, detaylı temizliği hakkıyla yapan yer bulmak için insnalar kilometrelerce yol gidiyor Hatta yıkama için dahi durum öyle kısmen.
    Instagram: mutusgarage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler